Практичний досвід (років): 26
Володіє мовами
ua
en
Відгуків: 30 Залишити відгук
Освіта
 • 1991-1997: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, Київ.
 • 1997-2008: Київська медична академія післядипломної освіти — інтернатура, клінічна ординатура та аспірантура з дитячої хірургії, спеціалізація з хірургії.
 • 2019: Київська медична академія післядипломної освіти — спеціалізація з онкохірургії.
Курси і конференції
 • 2002-2022: учасник міжнародних конференцій та конгресів з пластичної, реконструктивної хірургії та естетичної медицини, з онкопластичної хірургії (ESSO, EMAA, IMCAS, AAMWC…).
 • 2002-2019: Франція, Париж, Clinique Remusat, Centre Hospitalier Sainte Anne — щорічні стажування з пластичної та реконструктивної хірургії обличчя, грудей і тіла.
 • 2008: Франція, Леон, Онкологічний центр Centre Leon Berard - стажування з онкохірургії та реконструктивної хірургії грудей.
 • 2009-2010: Україна, Київська Медична Академія Післядипломної Освіти - ТУ з пластичної хірургії обличчя, ТУ з пластичної хірургії грудей, ТУ з пластичної хірургії тіла, ТУ з пластичної хірургії кисті.
 • 2016: Нідерланди, Медичний Університет Амстердама - International Course in Modern Rhinoplasty Techniques - теоретичний та практичний курс з реконструктивної та естетичної хірургії носа.
 • 2016: Австрія, Віденський Медичний Університет, Vienna Hands-on Courses of plastic, reconstructive and aesthetic facial surgery — практичний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії обличчя.
 • 2019: Словенія, Академія Лазерної Медицини — Fotona Laser&Health Academy — стажування з лазерної медицини, стажування з лазерної хірургії.
 • 2020: Україна, Національний Медичний Університет ім.О.О.Богомольця — ТУ з пластичної та реконструктивної хірургії.
 • 2021: Україна, Харківська Медична Академія Післядипломної Освіти — ТУ з онкопластичної хірургії грудей.
 • 2021-2022: онлайн-вебінари та семінари iBreastBook: Chest wall perforator flaps, Oncoplastic and Reconstructive Breast Surgery, Neoadjuvant treatments, Мastectomy та інш.
 • 2022: Україна, Професійна платформа - семінар «УЗД молочних залоз».
 • 2022: Україна, Клініка «Лісод», вебінар MSD «Тричі негативний рак молочної залози, результативні підходи до ведення пацієнтів».
Досвід роботи
 • 2022: хірург-онколог, мамолог, пластичний і реконструктивний хірург,  «Клініка Адоніс», м.Буча, Київська область, «Клініка R+», м.Київ.
 • 2020-2021: хірург-онколог, мамолог, пластичний і реконструктивний хірург, МЦ «Клініка Мануфактура», Київська область.
 • 2019-2022: хірург-онколог, лікар лазерної медицини та хірургії, «Центр лазерної медиции та хірургії лікаря Коваль», м.Київ, м.Ірпінь.
 • 2016-2022: пластичний і реконструктивний хірург, хірург-онколог, мамолог, МЦ «Клініка Інновація», Київська область.
 • 2008-2016: пластичний і реконструктивний хірург, МЦ «Добробут», м.Київ.
 • 2000-2012: хірург дитячий, КМКДЛ№2, м.Київ.
Основні скарги і захворювання, методи діагностики

Захворювання:

 • Доброякісні та злоякісні новоутворення молочної залози
 • Вроджені та набуті вади молочних залоз
 • Доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри обличчя та тіла
 • Вікові та набуті зміни повік та обличчя
 • Блефароспазм, геміфаціальний спазм, інші спастичні стани
 • Вроджені вади зовнішніх статевих органів

Діагностичні процедури: пункція та трепан-біопсія (Core-biopsy) молочної залози під контролем УЗД, біопсія лімфовузлів, УЗД молочних залоз.

Онкохірургія, онкопластика та реконструктивна хірургія молочної залози  - видалення доброякісних і злоякісних пухлин молочної залози: класична та онкопластична лампектомія, секторальна резекція, мастектомія, підшкірна мастектомія, реконструкція молочної залози з використання експандерів, імплантів та власних тканин, ліпомоделювання, реконструкція сосково-ареолярного комплексу, аксилярна лімфаденектомія, біопсія сторожового лімфатичного вузла.

Пластична хірургія грудей: збільшення грудей за допомогою імплантів, зменшення грудей, підтяжка грудей, моделювання обʼєму грудей за допомогою власного жиру.

Онкопластична хірургія шкіри обличчя та тіла: видалення доброякісних (ліпом, фібром, невусів,тощо) і злоякісних новоутворень шкіри та мʼяких тканин (первинної та рецидивної базальноклітинної та плоскоклітинної карциноми, меланоми (операції Мооса).

Пластична хірургія повік та обличчя: блефаропластика, ліпофілінг, отопластика.

Пластична хірургія тіла: ліпосакція - класична та лазерна, абдомінопластика - класична, міні, реверсивна.

Естетична гінекологія: лабіопластика, ліпофілінг.

Ботулінотерапія (Диспорт): лікування блефароспазма, геміфаціального спазма, мігрені, бруксизму, постінсультних станів, гіпергідрозу; ботулінотерапія естетична (усунення мімічних зморшкок).

Лазерна хірургія та медицина: лазерний ліполіз, лазерне лікування аксилярного гіпергідрозу, лазерний фейсліфтінг, лазерна блефаропластика, лазерні пілінги та шліфовки, лазерна плазмотерапія, лазерне лікування судин, лазерне видалення нововутворень шкіри, лазерне лікування в гінекології.

Побажання пацієнтам

Найцінніше, що я отримую від своєї роботи, — це щасливі очі та посмішки моїх пацієнтів. Посміхайтесь!

Лікарське кредо

Якщо є бажання, щоб світ змінився — стань цією зміною.

Хобі та інтереси

читання, музика, фортепіано, верхова їзда, волейбол

Сертифікати лікаря

Відгуки про лікаря

30
Всі відгуки
Олена
05 червня
Висловлюю щирі слова подяки від нашої сім’ї Олені Дмитрівні Коваль. Ви не просто чудовий хірург, мамолог, професіонал своєї справи, а й дуже чуйна людина. Інформацію про Вас прочитала в інтернеті та відчула серцем, що можна довіритись) Дякуємо, що прооперували, видалили фіброаденому молочної залози нашій дочці (дитині 15 років). Дякуємо за цей шлях від консультацій, діагностики до операції, за ретельну підготовку та пояснення, уточнення тонких моментів. Шовчики після невеликі, майже не помітні, все вийшло акуратно без дренажу. Анестезія проведена професійно, легко сприйнялася. Умови в стаціонарі як в п’ятизірковому готелі, що пришвидшує, покращує одужання. Зараз дочка почуває себе дуже добре та чекає моменту, коли вже можна буде активно займатись хореографією)) Після операції пройшло 10 днів. Також хочу подякувати всій команді, яка готувала дочку до операції, під час та були поряд після операції. Щиро дякуємо дитячому хірургу Юрію Віталійовичу Сичову, анестезіологу Ользі Генадіївні Крамаревій та усім медсестрам. Дівчатам на рецепції дякуємо за привітність) Окрема подяка адміністрації клініки Денис за сучасне обладнання кабінетів, гарне, комфортне приміщення та уют. Радіємо від того, що є ви, клініка високо рівня, в якій поєднані доброзичливе ставлення, естетика та професіоналізм. Дійсно відчувається любов до людей, дякуємо вам за це! Читати докладніше
Ірина Покальчук
25 травня
Доброго дня. DENIS є сучасною та інноваційною клінікою з обслуговуванням на найвищому рівні. Особливу подяку хочу висловити Коваль Олені Дмитрівні, дуже досвідчена, уважна та талановита лікарка лазерної медицини. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта та новітнє обладнання, яке використовує в роботі Олена Дмитрівна, є запорукою позитивного та стабільного результату лікування, в чому я особисто впевнилась. Я дуже задоволена клінікою та лікарем, всім рекомендую!!! Читати докладніше
Наталія
20 квітня
І знову хочу подякувати Олені Дмитрівні Коваль за її чуйність і професіоналізм. Як завжди, все було на вищому рівні, клініка-супер.
Надія
28 березня
Хочу подякувати хірургу Коваль Олені Дмитрівні. Оперувала мене два рази в різних місцях і з різних діагнозів. Все дуже професійно. Задоволена роботою лікарки, а також приємно вражена клінікою “Denis”. Гарні, сучасні, зручні номери( палатою назвати язик не повертається), весь персонал уважний, ввічливий. Дякую. Читати докладніше
Володимир
26 березня
Велике дякую лікарю Коваль Олена Дмитрівна за її професіоналізм та відношення до своїх пацієнтів.
Ольга
23 лютого
Знаю Коваль Олену Дмитрівну давно. Зараз вона працює в неймовірній клініці Denis- сучасна клініка з найкращими спеціалістами, зібраними в одному місці. Атмосфера і сервіс клініки на найвищому рівні: зустрічають, проводжають, посміхаються, не потрібно чекати. Можна відразу здати всі необхідні обстеження. Я вважаю, що мені пощастило бути знайомою з Коваль Оленою Дмитрівною. З перших хвилин знайомства відчувається турбота та індивідуальний підхід до вирішення проблеми, не нав‘язуються якісь непотрібні послуги, це викликає довіру. Я робила курс процедур Fotona Smooth-eyes. Результат вражає і довго триває. Після цієї процедури здається шкіра навколо очей підтягується кожен день ще протягом дуже довгого часу. А нещодавно Олена Дмитрівна здійснила мою мрію до якої я дійсно довго йшла. Я дуже задоволена, тепер вони -не великі, не маленькі, такі як треба! І я почуваю себе дуже жіночно. Я б не могла довіритись комусь іншому! Дякую! Читати докладніше
Оксана
20 лютого
Своє обличчя я багато років довіряю тільки доктору Коваль Олені Дмитрівні. Дякуючи різноманітним процедурам, мені вдається виглядати молодше за свій вік - без проведення оперативного втручання. Зараз в арсеналі доктора з’явилися лазерні процедури. Це просто космос! Дуже задоволена ефектом від процедур Fotona 4d та smooth eyes на надсучасному лазерному апараті Фотона. Виражений ефект підтяжки та омолодження, період реабілітації практично відсутній. Дякую дуже! Читати докладніше
Купрієнко Світлана
19 лютого
Щиро вдячна лікарю Коваль Олені Дмитрівні за професійну консультацію та допомогу у вирішенні моєї проблеми, робота тільки почалася, але результат вже не забарився , відчувається багаторічний досвід та дуже велике бажання допомогти, це дуже приємно, дуже дякую Вам, лікарю♥️ Читати докладніше
Лидия
06 лютого
Добрый день! Недавно я обратилась к врачу по поводу новообразований на коже. Консультацию провела врач Коваль Елена Дмитриевна. Она поставила диагноз и вскоре сделала мне операцию по удалению крупной кератомы хирургическим путем и небольших- лазером. Операция прошла успешно. По моему мнению, Коваль Е.Д.- специалист высокой квалификации. Кроме того, это очень приветливый и внимательный человек. А человеческие качества врача так же важны, как и профессиональные. Когда на должном уровне и то, и другое, пациент может доверить врачу свою жизнь и здоровье. Спасибо за доброе отношение и за лечение. С уважением Сивко Л.Л. Читати докладніше

  Фото з лікарем поки що відсутні

  Відео з лікарем поки що відсутні

  Олена
  05 червня
  Висловлюю щирі слова подяки від нашої сім’ї Олені Дмитрівні Коваль. Ви не просто чудовий хірург, мамолог, професіонал своєї справи, а й дуже чуйна людина. Інформацію про Вас прочитала в інтернеті та відчула серцем, що можна довіритись) Дякуємо, що прооперували, видалили фіброаденому молочної залози нашій дочці (дитині 15 років). Дякуємо за цей шлях від консультацій, діагностики до операції, за ретельну підготовку та пояснення, уточнення тонких моментів. Шовчики після невеликі, майже не помітні, все вийшло акуратно без дренажу. Анестезія проведена професійно, легко сприйнялася. Умови в стаціонарі як в п’ятизірковому готелі, що пришвидшує, покращує одужання. Зараз дочка почуває себе дуже добре та чекає моменту, коли вже можна буде активно займатись хореографією)) Після операції пройшло 10 днів. Також хочу подякувати всій команді, яка готувала дочку до операції, під час та були поряд після операції. Щиро дякуємо дитячому хірургу Юрію Віталійовичу Сичову, анестезіологу Ользі Генадіївні Крамаревій та усім медсестрам. Дівчатам на рецепції дякуємо за привітність) Окрема подяка адміністрації клініки Денис за сучасне обладнання кабінетів, гарне, комфортне приміщення та уют. Радіємо від того, що є ви, клініка високо рівня, в якій поєднані доброзичливе ставлення, естетика та професіоналізм. Дійсно відчувається любов до людей, дякуємо вам за це! Читати докладніше
  Ірина Покальчук
  25 травня
  Доброго дня. DENIS є сучасною та інноваційною клінікою з обслуговуванням на найвищому рівні. Особливу подяку хочу висловити Коваль Олені Дмитрівні, дуже досвідчена, уважна та талановита лікарка лазерної медицини. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта та новітнє обладнання, яке використовує в роботі Олена Дмитрівна, є запорукою позитивного та стабільного результату лікування, в чому я особисто впевнилась. Я дуже задоволена клінікою та лікарем, всім рекомендую!!! Читати докладніше
  Наталія
  20 квітня
  І знову хочу подякувати Олені Дмитрівні Коваль за її чуйність і професіоналізм. Як завжди, все було на вищому рівні, клініка-супер.
  Надія
  28 березня
  Хочу подякувати хірургу Коваль Олені Дмитрівні. Оперувала мене два рази в різних місцях і з різних діагнозів. Все дуже професійно. Задоволена роботою лікарки, а також приємно вражена клінікою “Denis”. Гарні, сучасні, зручні номери( палатою назвати язик не повертається), весь персонал уважний, ввічливий. Дякую. Читати докладніше
  Володимир
  26 березня
  Велике дякую лікарю Коваль Олена Дмитрівна за її професіоналізм та відношення до своїх пацієнтів.
  Ольга
  23 лютого
  Знаю Коваль Олену Дмитрівну давно. Зараз вона працює в неймовірній клініці Denis- сучасна клініка з найкращими спеціалістами, зібраними в одному місці. Атмосфера і сервіс клініки на найвищому рівні: зустрічають, проводжають, посміхаються, не потрібно чекати. Можна відразу здати всі необхідні обстеження. Я вважаю, що мені пощастило бути знайомою з Коваль Оленою Дмитрівною. З перших хвилин знайомства відчувається турбота та індивідуальний підхід до вирішення проблеми, не нав‘язуються якісь непотрібні послуги, це викликає довіру. Я робила курс процедур Fotona Smooth-eyes. Результат вражає і довго триває. Після цієї процедури здається шкіра навколо очей підтягується кожен день ще протягом дуже довгого часу. А нещодавно Олена Дмитрівна здійснила мою мрію до якої я дійсно довго йшла. Я дуже задоволена, тепер вони -не великі, не маленькі, такі як треба! І я почуваю себе дуже жіночно. Я б не могла довіритись комусь іншому! Дякую! Читати докладніше
  Оксана
  20 лютого
  Своє обличчя я багато років довіряю тільки доктору Коваль Олені Дмитрівні. Дякуючи різноманітним процедурам, мені вдається виглядати молодше за свій вік - без проведення оперативного втручання. Зараз в арсеналі доктора з’явилися лазерні процедури. Це просто космос! Дуже задоволена ефектом від процедур Fotona 4d та smooth eyes на надсучасному лазерному апараті Фотона. Виражений ефект підтяжки та омолодження, період реабілітації практично відсутній. Дякую дуже! Читати докладніше
  Купрієнко Світлана
  19 лютого
  Щиро вдячна лікарю Коваль Олені Дмитрівні за професійну консультацію та допомогу у вирішенні моєї проблеми, робота тільки почалася, але результат вже не забарився , відчувається багаторічний досвід та дуже велике бажання допомогти, це дуже приємно, дуже дякую Вам, лікарю♥️ Читати докладніше
  Лидия
  06 лютого
  Добрый день! Недавно я обратилась к врачу по поводу новообразований на коже. Консультацию провела врач Коваль Елена Дмитриевна. Она поставила диагноз и вскоре сделала мне операцию по удалению крупной кератомы хирургическим путем и небольших- лазером. Операция прошла успешно. По моему мнению, Коваль Е.Д.- специалист высокой квалификации. Кроме того, это очень приветливый и внимательный человек. А человеческие качества врача так же важны, как и профессиональные. Когда на должном уровне и то, и другое, пациент может доверить врачу свою жизнь и здоровье. Спасибо за доброе отношение и за лечение. С уважением Сивко Л.Л. Читати докладніше
  Більше відгуків
  Календар
  Записатися
  Оператор зателефонує для уточнення деталей
  Заповніть це поле
  Заповніть це поле

  Інші лікарі за фахом

  7
  Всі лікарі
  Жихарський Роман Володимирович
  Тимчасово не приймає
  Жихарський Роман Володимирович
  акушер-гінеколог, хірург
  Стаж (років):
  17
  Детальніше Відгуки
  Записатися
  Парубець Максим Миколайович
  Тимчасово не приймає
  Парубець Максим Миколайович
  ортопед-травматолог, хірург
  Стаж (років):
  9
  Детальніше Відгуки
  Записатися
  Заводовський Євген Сергійович
  Завідувач відділення, к.мед.н.
  Заводовський Євген Сергійович
  ендоскопіст, хірург
  Стаж (років):
  16
  Детальніше Відгуки
  Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
  Колеснік Олексій Петрович
  Професор, доктор мед. наук
  Колеснік Олексій Петрович
  торакальний хірург, онколог, онкохірург, мамолог
  Стаж (років):
  21
  Детальніше Відгуки
  Записатися Welcome price 1952 грн 1759 грн
  Сичов Юрій Віталійович
  Мега-лікар
  Сичов Юрій Віталійович
  дитячий хірург, дитячий уролог, хірург-ендокринолог, пластичний хірург
  Стаж (років):
  26
  Детальніше Відгуки
  Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
   Записатися на прийом
   Записів сьогодні: 0
   Контакти
   Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
   Показати на мапі Показати вулицю