Практичний досвід (років): 26
Володіє мовами
ua
en
Відгуків: 20 Залишити відгук
Освіта
 • 1991-1997: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, Київ.
 • 1997-2008: Київська медична академія післядипломної освіти — інтернатура, клінічна ординатура та аспірантура з дитячої хірургії, спеціалізація з хірургії.
 • 2019: Київська медична академія післядипломної освіти — спеціалізація з онкохірургії.
Курси і конференції
 • 2002-2022: учасник міжнародних конференцій та конгресів з пластичної, реконструктивної хірургії та естетичної медицини, з онкопластичної хірургії (ESSO, EMAA, IMCAS, AAMWC…).
 • 2002-2019: Франція, Париж, Clinique Remusat, Centre Hospitalier Sainte Anne — щорічні стажування з пластичної та реконструктивної хірургії обличчя, грудей і тіла.
 • 2008: Франція, Леон, Онкологічний центр Centre Leon Berard - стажування з онкохірургії та реконструктивної хірургії грудей.
 • 2009-2010: Україна, Київська Медична Академія Післядипломної Освіти - ТУ з пластичної хірургії обличчя, ТУ з пластичної хірургії грудей, ТУ з пластичної хірургії тіла, ТУ з пластичної хірургії кисті.
 • 2016: Нідерланди, Медичний Університет Амстердама - International Course in Modern Rhinoplasty Techniques - теоретичний та практичний курс з реконструктивної та естетичної хірургії носа.
 • 2016: Австрія, Віденський Медичний Університет, Vienna Hands-on Courses of plastic, reconstructive and aesthetic facial surgery — практичний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії обличчя.
 • 2019: Словенія, Академія Лазерної Медицини — Fotona Laser&Health Academy — стажування з лазерної медицини, стажування з лазерної хірургії.
 • 2020: Україна, Національний Медичний Університет ім.О.О.Богомольця — ТУ з пластичної та реконструктивної хірургії.
 • 2021: Україна, Харківська Медична Академія Післядипломної Освіти — ТУ з онкопластичної хірургії грудей.
 • 2021-2022: онлайн-вебінари та семінари iBreastBook: Chest wall perforator flaps, Oncoplastic and Reconstructive Breast Surgery, Neoadjuvant treatments, Мastectomy та інш.
 • 2022: Україна, Професійна платформа - семінар «УЗД молочних залоз».
 • 2022: Україна, Клініка «Лісод», вебінар MSD «Тричі негативний рак молочної залози, результативні підходи до ведення пацієнтів».
Досвід роботи
 • 2022: хірург-онколог, мамолог, пластичний і реконструктивний хірург,  «Клініка Адоніс», м.Буча, Київська область, «Клініка R+», м.Київ.
 • 2020-2021: хірург-онколог, мамолог, пластичний і реконструктивний хірург, МЦ «Клініка Мануфактура», Київська область.
 • 2019-2022: хірург-онколог, лікар лазерної медицини та хірургії, «Центр лазерної медиции та хірургії лікаря Коваль», м.Київ, м.Ірпінь.
 • 2016-2022: пластичний і реконструктивний хірург, хірург-онколог, мамолог, МЦ «Клініка Інновація», Київська область.
 • 2008-2016: пластичний і реконструктивний хірург, МЦ «Добробут», м.Київ.
 • 2000-2012: хірург дитячий, КМКДЛ№2, м.Київ.
Основні скарги і захворювання, методи діагностики

Захворювання:

 • Доброякісні та злоякісні новоутворення молочної залози
 • Вроджені та набуті вади молочних залоз
 • Доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри обличчя та тіла
 • Вікові та набуті зміни повік та обличчя
 • Блефароспазм, геміфаціальний спазм, інші спастичні стани
 • Вроджені вади зовнішніх статевих органів

Діагностичні процедури: пункція та трепан-біопсія (Core-biopsy) молочної залози під контролем УЗД, біопсія лімфовузлів, УЗД молочних залоз.

Онкохірургія, онкопластика та реконструктивна хірургія молочної залози  - видалення доброякісних і злоякісних пухлин молочної залози: класична та онкопластична лампектомія, секторальна резекція, мастектомія, підшкірна мастектомія, реконструкція молочної залози з використання експандерів, імплантів та власних тканин, ліпомоделювання, реконструкція сосково-ареолярного комплексу, аксилярна лімфаденектомія, біопсія сторожового лімфатичного вузла.

Пластична хірургія грудей: збільшення грудей за допомогою імплантів, зменшення грудей, підтяжка грудей, моделювання обʼєму грудей за допомогою власного жиру.

Онкопластична хірургія шкіри обличчя та тіла: видалення доброякісних (ліпом, фібром, невусів,тощо) і злоякісних новоутворень шкіри та мʼяких тканин (первинної та рецидивної базальноклітинної та плоскоклітинної карциноми, меланоми (операції Мооса).

Пластична хірургія повік та обличчя: блефаропластика, ліпофілінг, отопластика.

Пластична хірургія тіла: ліпосакція - класична та лазерна, абдомінопластика - класична, міні, реверсивна.

Естетична гінекологія: лабіопластика, ліпофілінг.

Ботулінотерапія (Диспорт): лікування блефароспазма, геміфаціального спазма, мігрені, бруксизму, постінсультних станів, гіпергідрозу; ботулінотерапія естетична (усунення мімічних зморшкок).

Лазерна хірургія та медицина: лазерний ліполіз, лазерне лікування аксилярного гіпергідрозу, лазерний фейсліфтінг, лазерна блефаропластика, лазерні пілінги та шліфовки, лазерна плазмотерапія, лазерне лікування судин, лазерне видалення нововутворень шкіри, лазерне лікування в гінекології.

Побажання пацієнтам

Найцінніше, що я отримую від своєї роботи, — це щасливі очі та посмішки моїх пацієнтів. Посміхайтесь!

Лікарське кредо

Якщо є бажання, щоб світ змінився — стань цією зміною.

Хобі та інтереси

читання, музика, фортепіано, верхова їзда, волейбол

Сертифікати лікаря

Відгуки про лікаря

20
Всі відгуки
Тетяна
17 січня
Хочу подякувати Коваль Олені Дмитрівні за професіоналізм та людяний підхід до своєї справи. Рідкісне явище у наш час зустріти настільки талановитого професіонала, який би з душою і сердечним теплом відносився до пацієнта. Я звернулась до Олени Дмитрівни коли в мене був вже запущений абсцес правої молочної залози з ретромамарним розповсюдженням. Олена Дмитрівна зробила мені негайне вскриття абсцесу, а через два тижні ми зробили секторальну резекцію, зараз після операції взагалі нічого не помітно що мені щось робили. Я знаю що інші лікарі не впорались з моєю проблемою, а Олена Дмитрівна впоралась, бо вона майстер своєї справи. Безмежно радію, що потрапила саме до Вас. Читати докладніше
Anna Tsukur
17 січня
Вітаю, хочу подякувати за дуже приємний досвід на консультації та процедурах у лікаря Олени Дмитрівні Коваль. Прийшла за рекомендацією подруги і отримала інформаційну консультацію, всі відповіді і навіть більше за своїм запитом. Необхідно було зробити процедури для оновлення шкіри обличчя та очей напередодні виїзду до сонячної країни. Зробили Fotona 4D і для очей smooth eye 2D. Ще на консультаціі лікар одразу написала рекомендації для догляду за обличчям, відштовхуючись від косметичної лінії, що вже використовую, без зайвого маркетингу, все по ділу. Шкіра обличчя декілька днів відновлювалася і лущилася, важливо постійно мазати відновлюючим засобом. Зараз маю чудовий вигляд, використовую догляд за рекомендаціями лікаря. Все подобається. Я щаслива)) Дякую і рекомендую лікаря Олену Коваль. Читати докладніше
Ніна Головченко
08 січня
Пані Олену Коваль нам рекомендував хірург, що опікується нашою донькою від її раннього віку. Видалення папілом - процедура не складна, але Наталку (доньку) ця перпектива бентежила. Однак лікар дуже фахово комунікувала з нею і за два сеанси скоригувала стан шкіри на обличчі доньки. Ми вдячні лікареві Коваль Олені Дмитрівні за доброзичливе ставлення, за виважений індивідуальний підхід до пацієнтів, за хірургічну майстерність навіть у таких, здавалося б, нескладних випадках. Зростайте у фаховості, пані Олено, і не втрачайте людяности. Дякуємо Вам! Читати докладніше
Вакальчук Галина Степанівна
04 січня
Хочу подякувати клініці за затишну атмосферу і приємний персонал, який більше цінуєш після гнітючої атмосфери державних лікарень з їхнім особливим пеклом адміністративно- бюрократичних тортур, тут так і хочеться сказать "всьо так душєвна і па-дамашнєму", менше з тим, дівчата ласкаво зустручають, за ручку проводять до ліфту, спросять про погоду, посміхнуться, кожне відвідування ви видихаєте, а не збираєте себе у жменю неначе готоючись до удару об землю. Особливі слова вдячності Коваль Олені Дмитривні, яка успішно прооперувала пухлину на обличчі, не знаю чи то в результаті операції, чи через постійний післяопераційний догляд за шкірою але здається аж помолодшала з лиця, сусіди заздрять і відносяться трохи з підозрою, як можна мати такий квітучий вигляд під час війни? намагаюся пояснювати що то не кров молодого москалика а звичайна хірургія і висококваліфіковані спеціалісти! Ще раз дякую Олені Дмитрівні і клініці Читати докладніше
Анастасія
03 січня
Дуже вдячна лікарю Коваль Олені за професійний підхід і уважність ) чудовий лікар )))
Полторак Петро Трохимович
02 січня
Висловлюю свою повагу та вдячність онкохірургу Коваль Олені Дмитрівні, яка успішно оперувала мене і продовжує спостерігати. Операція була на обличчі, тяжка і з непередбачуваним результатом, але завдяки професіоналізму та ювелірній точності Олени Дмитрівни, все пройшло як треба. Дякую Олена Дмитрівна, Ви найкраща! Читати докладніше
Леся
31 грудня
Від щирого серця дякую найкращому лікарю та просто добрій людині Олені Дмитрівні за її турботу та справжній професіоналізм. Вона лікар, якому можно повністю довіряти, тому що всі її поради обґрунтовані знанням та досвідом. Поставлений діагноз та курс лікування завжди досконало попередньо опрацьовані і професійно обґрунтовані. Вона не має безвихідних ситуацій та завжди надасть Вам декілька варіантів вирішення проблеми. Проблема завжди вирішиться в її кабінеті. Олена Дмитрівна докладно розповість про захворювання, препарати, про етапи та наслідки лікування, надасть повну консультацію та рекомендації. Я мала необережність зробити косметологічну процедуру СМАС ліфтинг у незнайомого мені косметолога, після якої в мене залишились атрофічні рубці на щоках та почалась гіперпігментація шкіри обличчя. Олена Дмитрівна призначила мені ряд процедур. Приймаючи до уваги ступінь пошкодженості шкіри, почала з щадного режиму і ретельно відслідковувала реакцію шкіри на кожному етапі лікування. Ми почали з плазмотерапіі, а потім зробили ліпофілінг обличчя. Для повного відновлення шкіри необхідний час, але вже зараз стан шкіри обличчя суттєво покращився. Я рекомендую звертатися до Олени Дмитрівни, вона точно поверне вам здоров’я та красу. Читати докладніше
Olena Usenko
30 грудня
Хочу подякувати лікарю Коваль Олені Дмитрівні за професійно проведену операцію. Олена Дмитрівна спокійна, доброзичлива та відповідальна. В клініці Denis дуже світла та тепла атмосфера, весь персонал старався мені допомогти, хоча в Києві в цей день було неспокійно. Операцію Олена Дмитрівна провела швидко та майстерно,уважно ставлячись до кожної дрібниці. Дякую вам, лікарю! Читати докладніше
Татьяна
30 грудня
Большое спасибо хирургу-онкологу Елене Дмитриевне Коваль. Пришли к ней с проблемой, которую она решила. Доктор отзывчивый, знающий с золотыми руками. Низкий поклон доктору. Клиника новая, понравилась, все было на уровне. Читати докладніше

  Фото з лікарем поки що відсутні

  Відео з лікарем поки що відсутні

  Тетяна
  17 січня
  Хочу подякувати Коваль Олені Дмитрівні за професіоналізм та людяний підхід до своєї справи. Рідкісне явище у наш час зустріти настільки талановитого професіонала, який би з душою і сердечним теплом відносився до пацієнта. Я звернулась до Олени Дмитрівни коли в мене був вже запущений абсцес правої молочної залози з ретромамарним розповсюдженням. Олена Дмитрівна зробила мені негайне вскриття абсцесу, а через два тижні ми зробили секторальну резекцію, зараз після операції взагалі нічого не помітно що мені щось робили. Я знаю що інші лікарі не впорались з моєю проблемою, а Олена Дмитрівна впоралась, бо вона майстер своєї справи. Безмежно радію, що потрапила саме до Вас. Читати докладніше
  Anna Tsukur
  17 січня
  Вітаю, хочу подякувати за дуже приємний досвід на консультації та процедурах у лікаря Олени Дмитрівні Коваль. Прийшла за рекомендацією подруги і отримала інформаційну консультацію, всі відповіді і навіть більше за своїм запитом. Необхідно було зробити процедури для оновлення шкіри обличчя та очей напередодні виїзду до сонячної країни. Зробили Fotona 4D і для очей smooth eye 2D. Ще на консультаціі лікар одразу написала рекомендації для догляду за обличчям, відштовхуючись від косметичної лінії, що вже використовую, без зайвого маркетингу, все по ділу. Шкіра обличчя декілька днів відновлювалася і лущилася, важливо постійно мазати відновлюючим засобом. Зараз маю чудовий вигляд, використовую догляд за рекомендаціями лікаря. Все подобається. Я щаслива)) Дякую і рекомендую лікаря Олену Коваль. Читати докладніше
  Ніна Головченко
  08 січня
  Пані Олену Коваль нам рекомендував хірург, що опікується нашою донькою від її раннього віку. Видалення папілом - процедура не складна, але Наталку (доньку) ця перпектива бентежила. Однак лікар дуже фахово комунікувала з нею і за два сеанси скоригувала стан шкіри на обличчі доньки. Ми вдячні лікареві Коваль Олені Дмитрівні за доброзичливе ставлення, за виважений індивідуальний підхід до пацієнтів, за хірургічну майстерність навіть у таких, здавалося б, нескладних випадках. Зростайте у фаховості, пані Олено, і не втрачайте людяности. Дякуємо Вам! Читати докладніше
  Вакальчук Галина Степанівна
  04 січня
  Хочу подякувати клініці за затишну атмосферу і приємний персонал, який більше цінуєш після гнітючої атмосфери державних лікарень з їхнім особливим пеклом адміністративно- бюрократичних тортур, тут так і хочеться сказать "всьо так душєвна і па-дамашнєму", менше з тим, дівчата ласкаво зустручають, за ручку проводять до ліфту, спросять про погоду, посміхнуться, кожне відвідування ви видихаєте, а не збираєте себе у жменю неначе готоючись до удару об землю. Особливі слова вдячності Коваль Олені Дмитривні, яка успішно прооперувала пухлину на обличчі, не знаю чи то в результаті операції, чи через постійний післяопераційний догляд за шкірою але здається аж помолодшала з лиця, сусіди заздрять і відносяться трохи з підозрою, як можна мати такий квітучий вигляд під час війни? намагаюся пояснювати що то не кров молодого москалика а звичайна хірургія і висококваліфіковані спеціалісти! Ще раз дякую Олені Дмитрівні і клініці Читати докладніше
  Анастасія
  03 січня
  Дуже вдячна лікарю Коваль Олені за професійний підхід і уважність ) чудовий лікар )))
  Полторак Петро Трохимович
  02 січня
  Висловлюю свою повагу та вдячність онкохірургу Коваль Олені Дмитрівні, яка успішно оперувала мене і продовжує спостерігати. Операція була на обличчі, тяжка і з непередбачуваним результатом, але завдяки професіоналізму та ювелірній точності Олени Дмитрівни, все пройшло як треба. Дякую Олена Дмитрівна, Ви найкраща! Читати докладніше
  Леся
  31 грудня
  Від щирого серця дякую найкращому лікарю та просто добрій людині Олені Дмитрівні за її турботу та справжній професіоналізм. Вона лікар, якому можно повністю довіряти, тому що всі її поради обґрунтовані знанням та досвідом. Поставлений діагноз та курс лікування завжди досконало попередньо опрацьовані і професійно обґрунтовані. Вона не має безвихідних ситуацій та завжди надасть Вам декілька варіантів вирішення проблеми. Проблема завжди вирішиться в її кабінеті. Олена Дмитрівна докладно розповість про захворювання, препарати, про етапи та наслідки лікування, надасть повну консультацію та рекомендації. Я мала необережність зробити косметологічну процедуру СМАС ліфтинг у незнайомого мені косметолога, після якої в мене залишились атрофічні рубці на щоках та почалась гіперпігментація шкіри обличчя. Олена Дмитрівна призначила мені ряд процедур. Приймаючи до уваги ступінь пошкодженості шкіри, почала з щадного режиму і ретельно відслідковувала реакцію шкіри на кожному етапі лікування. Ми почали з плазмотерапіі, а потім зробили ліпофілінг обличчя. Для повного відновлення шкіри необхідний час, але вже зараз стан шкіри обличчя суттєво покращився. Я рекомендую звертатися до Олени Дмитрівни, вона точно поверне вам здоров’я та красу. Читати докладніше
  Olena Usenko
  30 грудня
  Хочу подякувати лікарю Коваль Олені Дмитрівні за професійно проведену операцію. Олена Дмитрівна спокійна, доброзичлива та відповідальна. В клініці Denis дуже світла та тепла атмосфера, весь персонал старався мені допомогти, хоча в Києві в цей день було неспокійно. Операцію Олена Дмитрівна провела швидко та майстерно,уважно ставлячись до кожної дрібниці. Дякую вам, лікарю! Читати докладніше
  Татьяна
  30 грудня
  Большое спасибо хирургу-онкологу Елене Дмитриевне Коваль. Пришли к ней с проблемой, которую она решила. Доктор отзывчивый, знающий с золотыми руками. Низкий поклон доктору. Клиника новая, понравилась, все было на уровне. Читати докладніше
  Більше відгуків
  Календар
  Записатися
  Оператор зателефонує для уточнення деталей
  Заповніть це поле
  Заповніть це поле

  Інші лікарі за фахом

  4
  Всі лікарі
  Парубець Максим Миколайович
  Завідувач відділення
  Парубець Максим Миколайович
  ортопед-травматолог, хірург
  Стаж (років):
  9
  Детальніше Відгуки
  Записатися Welcome price 798 грн 719 грн
  Заводовський Євген Сергійович
  Завідувач відділення, к.мед.н.
  Заводовський Євген Сергійович
  ендоскопіст, хірург
  Стаж (років):
  16
  Детальніше Відгуки
  Записатися Welcome price 798 грн 719 грн
  Колеснік Олексій Петрович
  Професор, доктор мед. наук
  Колеснік Олексій Петрович
  торакальний хірург, онколог, онкохірург, мамолог
  Стаж (років):
  21
  Детальніше Відгуки
  Записатися Welcome price 1775 грн 1599 грн
   Записатися на прийом
   Записів сьогодні: 0
   Контакти
   Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
   Показати на мапі Показати вулицю