Лазерна медицина і косметологія Fotona

в Києві в клініці ДЕНИС
Список послуг 101
Лазерна медицина і косметологія Fotona - TOP Clinic DENIS

Чому варто пройти лазерні процедури Fotona в клініці ДЕНИС

 • Топова лазерна система Fotona

  В клініці встановлено мультифункціональну лазерну систему нового покоління Fotona SP Dynamis Pro, яка поєднує в собі ербієвий та неодимовий лазер. Це дозволяє проводити понад 55 процедур в естетичній медицині, дерматології, хірургії, гінекології та ін. Технології Fotona не мають аналогів, вони запатентовані та використовуються у всьому світі.

   - TOP Clinic DENIS
 • Помітний результат вже після перших процедур

  Ефективність лазерних технологій Fotona можна порівняти лише з хірургією. Більшість лазерних процедур є неінвазивними (без порушення цілісності шкіри), завдають мінімум дискомфорту та практично не потребують реабілітації.

   - TOP Clinic DENIS
 • Сертифіковані лікарі

  Лазерні процедури проводить фахівець з лазерної медицини, сертифікований лікар компанії Fotona Олена Коваль — хірург, мамолог, пластичний та реконструктивний хірург з досвідом роботи понад 25 років.

  Компанія Fotona забезпечує практикуючим лікарям можливості для постійного професійного вдосконалення: доступ до тренінгів та семінарів, участь у міжнародних конференціях.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комфорт та турбота в кожній деталі

  Створюємо в клініці атмосферу затишку та комфорту, щоб ви почували себе спокійно та розслаблено, як у дорогому готелі. Записатися на процедури можна 24/7.

   - TOP Clinic DENIS
Лазерні системи Fotona
Технології Fotona

Лазерні системи Fotona — це унікальне високотехнологічне обладнання для лазерної терапії, яке застосовується у всьому світі. Запатентовані технології Fotona вважаються найбільш ефективними та безпечними в сучасній лазерній медицині та є зразком для інших виробників лазерів.

Лазерні процедури Fotona застосовуються в естетичній медицині, дерматології, хірургії, гінекології, проктології, флебології, трихології та інших галузях медицини.

Компанія Fotona

Виробничі потужності компанії Fotona розташовані у Словенії. Вже понад 50 років компанія займається розробкою лазерних технологій та систем, отримавши визнання лікарів та фахівців з косметології з усього світу. Аналогів технологіям Fotona на сьогоднішній день не існує, при цьому вони можуть використовуватися тільки на апаратах Fotona.

Fotona SP Dynamis Pro

Лазерна система Fotona SP Dynamis Pro, встановлена в клініці ДЕНИС — це провідна модель у лінійці лазерів Fotona. В одному корпусі об'єднані ербієвий та неодимовий лазери, що дозволяє проводити більше 55 монопроцедур, а також різні їх комбінації: від лазерного омолодження, шліфування, пілінгів до використання в хірургії, дерматології, гінекології та ін.

Переваги лазерних процедур Fotona
 • гарантія безпеки
 • ефект, який можна порівняти з пластичною хірургією
 • відсутність обмежень за віком, ускладнень та алергічних реакцій
 • швидка реабілітація
Читати докладніше

Які лазерні процедури можна пройти в клініці ДЕНИС

Читати докладніше

Лікарі

1
Всі лікарі
Коваль Олена Дмитрівна
Пластичний хірург
Коваль Олена Дмитрівна
хірург, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн

Відгуки

5
Всі відгуки
Ольга
23 лютого
Знаю Коваль Олену Дмитрівну давно. Зараз вона працює в неймовірній клініці Denis- сучасна клініка з найкращими спеціалістами, зібраними в одному місці. Атмосфера і сервіс клініки на найвищому рівні: зустрічають, проводжають, посміхаються, не потрібно чекати. Можна відразу здати всі необхідні обстеження. Я вважаю, що мені пощастило бути знайомою з Коваль Оленою Дмитрівною. З перших хвилин знайомства відчувається турбота та індивідуальний підхід до вирішення проблеми, не нав‘язуються якісь непотрібні послуги, це викликає довіру. Я робила курс процедур Fotona Smooth-eyes. Результат вражає і довго триває. Після цієї процедури здається шкіра навколо очей підтягується кожен день ще протягом дуже довгого часу. А нещодавно Олена Дмитрівна здійснила мою мрію до якої я дійсно довго йшла. Я дуже задоволена, тепер вони -не великі, не маленькі, такі як треба! І я почуваю себе дуже жіночно. Я б не могла довіритись комусь іншому! Дякую! Читати докладніше
Оксана
20 лютого
Своє обличчя я багато років довіряю тільки доктору Коваль Олені Дмитрівні. Дякуючи різноманітним процедурам, мені вдається виглядати молодше за свій вік - без проведення оперативного втручання. Зараз в арсеналі доктора з’явилися лазерні процедури. Це просто космос! Дуже задоволена ефектом від процедур Fotona 4d та smooth eyes на надсучасному лазерному апараті Фотона. Виражений ефект підтяжки та омолодження, період реабілітації практично відсутній. Дякую дуже! Читати докладніше
Лидия
06 лютого
Добрый день! Недавно я обратилась к врачу по поводу новообразований на коже. Консультацию провела врач Коваль Елена Дмитриевна. Она поставила диагноз и вскоре сделала мне операцию по удалению крупной кератомы хирургическим путем и небольших- лазером. Операция прошла успешно. По моему мнению, Коваль Е.Д.- специалист высокой квалификации. Кроме того, это очень приветливый и внимательный человек. А человеческие качества врача так же важны, как и профессиональные. Когда на должном уровне и то, и другое, пациент может доверить врачу свою жизнь и здоровье. Спасибо за доброе отношение и за лечение. С уважением Сивко Л.Л. Читати докладніше
Anna Tsukur
17 січня
Вітаю, хочу подякувати за дуже приємний досвід на консультації та процедурах у лікаря Олени Дмитрівні Коваль. Прийшла за рекомендацією подруги і отримала інформаційну консультацію, всі відповіді і навіть більше за своїм запитом. Необхідно було зробити процедури для оновлення шкіри обличчя та очей напередодні виїзду до сонячної країни. Зробили Fotona 4D і для очей smooth eye 2D. Ще на консультаціі лікар одразу написала рекомендації для догляду за обличчям, відштовхуючись від косметичної лінії, що вже використовую, без зайвого маркетингу, все по ділу. Шкіра обличчя декілька днів відновлювалася і лущилася, важливо постійно мазати відновлюючим засобом. Зараз маю чудовий вигляд, використовую догляд за рекомендаціями лікаря. Все подобається. Я щаслива)) Дякую і рекомендую лікаря Олену Коваль. Читати докладніше
Дарія
13 грудня
Лікар Олена Коваль - це ТОП спеціаліст з лазерної медицини. Раніше я думала, що ніяк не можна буде позбавитися "червоного" обличчя. І лише зустрівши Олену Дмитрівну я зрозуміла, що моя проблема досить успішно вирішується курсом лазерних процедур. Тепер я насолоджуюсь рівним, чистим обличчям без розацеа. Лікар зразу бачить суть проблеми і проводить лікування, яке точно підходить під проблему. У наш час це дуже важливо: швидко і точно вирішити свою проблему і насолоджуватися результатом! Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю