Лікування синдрому вагінальної релаксації IntimaLase

в TOP CLINIC DENIS

IntimaLase — це унікальна, запатентована лазерна процедура для неінвазивного фототермічного підтягування вагінального каналу без розрізів. Клінічні дослідження показали, що IntimaLase є ефективною, легкою у виконанні та безпечною процедурою.

Показанням до застосування IntimaLase є синдром розслаблення піхви, тобто втрата оптимальної структурної форми піхви. Цей стан зазвичай пов’язаний із надмірним розтягуванням вагінального каналу під час пологів, а також із природним старінням.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 6417 грн 5775 грн

Як працює IntimaLase?

Неабляційний лазер Er:YAG 2940 нм Fotona із запатентованою технологією smoothmode термічно впливає на тканину піхви, стимулюючи ремоделювання колагену та синтез нових колагенових волокон у тканині слизової оболонки піхви та насиченої колагеном ендотазової фасції.

Кінцевим результатом регенерації та ремоделювання колагену є ущільнення вагінального каналу.

Будучи неабляційною, мінімально інвазивною процедурою, IntimaLase також є безпечним, швидким і зручним для пацієнта рішенням, яке дозволяє уникнути небажаних ускладнень, наявних при інших методах підтягування піхви.

Клінічні результати показують ущільнення вагінального каналу, покращення якості сексуального життя пацієнта.

Зазвичай рекомендується два сеанси. Ніякої спеціальної передопераційної підготовки чи післяопераційних заходів не потрібно. Пацієнти можуть швидко повернутися до звичайних повсякденних справ.

Читати докладніше

Записатися на прийом

1
Всі лікарі
Коваль Олена Дмитрівна
Пластичний хірург
Коваль Олена Дмитрівна
хірург, онкохірург, мамолог, пластичний хірург
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю