Чекап (комплексне обстеження організму)

в клініці ДЕНИС (Київ)

Медичний чек ап — це діагностика організму за допомогою набору досліджень. Його мета — своєчасне виявлення захворювань чи схильності до них. Регулярні чек апи — це можливість зберегти здоров'я, адже багато небезпечних хвороб краще піддаються лікуванню на ранніх стадіях, ще до прояву симптомів.

Читати докладніше
Список послуг 7
Чекап (комплексне обстеження організму) - TOP Clinic DENIS

Чому варто пройти чекап організму в клініці ДЕНИС (Київ)

 • Обстеження всього організму за один день

  Всі обстеження, аналізи та консультації лікарів можна пройти протягом дня, не залишаючи клініки. Персональний координатор створить зручний для вас графік та супроводжуватиме вас з моменту звернення до клініки.

   - TOP Clinic DENIS
 • Індивідуальний підхід

  Чекап організму планується з урахуванням вашого віку, статі, особливостей здоров'я. Комплексне обстеження організму починається з консультації терапевта, який збирає докладну інформацію про ваше здоров'я та уточнює перелік необхідних досліджень.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тільки необхідні дослідження

  У наших чекапах немає зайвих обстежень та аналізів, що призначаються за індивідуальними показаннями (наприклад, МРТ). Це дозволяє уникнути зайвих витрат та навантажень на організм.

   - TOP Clinic DENIS
 • Доказова медицина

  Програма кожного чек-апу в клініці ДЕНИС (Київ) підготовлена на основі систематичних оглядів та метааналізів. Це означає, що в чекап включені лише ті дослідження, які дозволяють виявити та запобігти певним захворюванням (наприклад, для ранньої діагностики раку молочної залози жінкам старше 40 років рекомендована мамографія).

   - TOP Clinic DENIS
 • Економія не лише часу, а й грошей

  Повне медичне обстеження в рамках check up у нашій клініці коштуватиме на 10% дешевше, ніж якщо проходити всі дослідження та консультації окремо.

   - TOP Clinic DENIS

Як часто необхідно проходити check up організму

Людям до 40 років, які не мають скарг і проблем зі здоров'ям, достатньо обстежувати організм раз на 2-3 роки (виняток — гінеколог для жінок, якого бажано відвідувати щорічно).

Після 40 років рекомендована частота check up — один раз на рік. Це пов'язано з віковими змінами в організмі та підвищенням ризику розвитку серцево-судинних, онкологічних та інших небезпечних захворювань, які ніяк не проявляють себе на ранніх стадіях.

Читати докладніше
Які обстеження входять до check up організму в клініці ДЕНИС (Київ)
Чек ап до 40 років

Обстеження починається із консультації терапевта. Також і для жінок, і для чоловіків передбачено консультацію офтальмолога, який перевірить гостроту вашого зору, встановить, чи є ознаки розвитку глаукоми та катаракти.

Жінки відвідують гінеколога, де проходять огляд, скринінг на рак шийки матки, кольпоскопію, бактеріоскопію, УЗД органів малого тазу. Чоловіки відвідують уролога для огляду простати та ранньої діагностики захворювань статевої системи, роблять УЗД передміхурової залози та сечового міхура, УЗД органів мошонки.

Також чекап включає УЗД органів черевної порожнини і нирок, щитовидної залози.

Флюорографія (рентгенографія органів грудної порожнини) призначається для виявлення ознак туберкульозу, новоутворень у легенях, захворювань плевральної порожнини.

ЕКГ (електрокардіографія) допомагає виявити деякі захворювання серцево-судинної системи.

До програми чекапа входять стандартні лабораторні дослідження: загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові з оцінкою рівня глюкози, холестерину, показників функції нирок та печінки та інші.

Чек ап після 40 років

До досліджень вище додається ехокардіографія (УЗД серця), колоноскопія для скринінгу колоректального раку, гастроскопія.

Жінки з 40 років проходять мамографію для раннього виявлення раку молочної залози. Чоловіки здають додаткові аналізи на тестостерон та простатспецифічний антиген (ПСА) для виявлення раку простати, жінки — аналізи на гормони.

Серед консультацій фахівців додається відвідування кардіолога та невролога.

Розширений чек ап

Розширений чекап — це більш повне обстеження організму, яке призначається лікарем індивідуально людям із додатковими чинниками ризику. Це може бути, наприклад, погана спадковість чи хронічні захворювання.

Читати докладніше

Відгуки

1
Всі відгуки
Руслан
20 березня
Нова клініка. Все красиво,всі красиві, все нове, всі привітні, все працює. На кожному поверсі ресепшен, дівчата допомогають знайти кабінет, все компьютерізовно. Пройшов чек ап, ще получив знижку як новий клієнт 10% Враження залишились дуже приємні. Читати докладніше
Записатися на повний чек ап організму
Записів сьогодні: 1
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю