УЗД суглобів

в TOP CLINIC DENIS

УЗД суглобів — це метод обстеження, що дозволяє вивчити тканини, які недоступні для рентгенівського випромінювання: хрящі, сухожилля, м'які тканини, суглобові поверхні м'язи. Зазвичай цей вид обстеження призначає лікар-травматолог або ортопед.

УЗД засноване на тому, що ультразвук по-різному відбивається від тканин, що мають різну щільність. Потім відбувається перетворення відбитого сигналу в зображення на моніторі, за яким фахівець може вивчити стан м'язів, суглобових сумок, хрящів в будь-якій частині тіла. Лікар може побачити поверхню кісткової тканини зв'язок, суглобову сумку і рідину в ній, зв'язки і сухожилля, м'язи і кровоносні судини.

У нашій клініці можна пройти ультразвукову діагностику всіх видів суглобів, в тому числі:

  • УЗД гомілковостопного суглоба — допомагає виявити запалення м'яких тканин, розриви і розтягування ахілового сухожилля, п'яткову шпору і інші патології.
  • УЗД тазостегнових суглобів — дозволяє діагностувати розриви і розтягування сухожиль, виявити артроз, артрит, синовіт.
  • УЗД колінного суглоба — проводять при больовому синдромі, набряклості, появі хрускоту, підозрі на ушкодження менісків. Також під контролем ультразвуку виконують операції на колінах.
  • УЗД плечового суглоба — призначають, якщо є підозри на травматичні ушкодження і запалення, при скаргах на больові відчуття і хрускіт під час руху.
  • УЗД ліктьового суглоба — допомагає виявити пошкодження цієї зони, яка вважається вразливою і складною.
  • УЗД променезап'ясткових суглобів — допомагає визначити мікропереломи пальців, «тунельний» синдром.
  • УЗД скронево-нижньощелепних суглобів — призначають, якщо пацієнт скаржиться на труднощі з жуванням, вушну біль, мігрені.
Читати докладніше
Список послуг 7
УЗД суглобів - TOP Clinic DENIS
Обладнання
Яке обладнання ми використовуємо?

УЗД суглобів в клініці ДЕНИС проводиться на обладнанні експертного класу останніх років випуску. Сучасні технології датчиків високої щільності дозволяють реєструвати навіть найдрібніші зміни рівня сигналу, щоб оглянути потрібні ділянки досить глибоко і отримати якісні зображення.

Кабінети травматолога і ортопеда в нашій клініці обладнані УЗ-апаратами. Доктор проводить дослідження на місці, вам не доведеться ходити по кабінетах і окремо записуватися на УЗД.

Чи безпечне обстеження?

Ультразвукова діагностика не здійснює променевого навантаження і повністю безпечна. Це неінвазивний метод (без порушення цілісності шкіри), він безболісний і не доставляє дискомфорту.

УЗД суглобів можна робити з будь-якою частотою — щоб спостерігати за процесом відновлення в динаміці і здійснювати оцінку ефективності терапії. Обстеження призначають без обмежень, в тому числі дітям, вагітним і годуючим жінкам.

Читати докладніше

В яких випадках призначають УЗД суглобів

травми суглобів: вивихи, підвивихи, розтягнення та розриви зв'язок, переломи та ін.;

хворобливі відчуття неясного походження;

набряки в м'яких тканинах;

гостре запалення в області суглоба, погана рухливість;

сторонні звуки в суглобі при русі (клацання, хрускіт);

підозри на ревматичні захворювання.

для ранньої діагностики захворювань суглобів — коли симптоми відсутні, але є відхилення в імунологічних аналізах;

новонародженим — якщо лікар підозрює дисплазію тазостегнових суглобів, при гіпертонусі і інших порушеннях;

спортсменам та іншим людям, рід діяльності яких пов'язаний з ризиками пошкодження м'язово-зв'язкового апарату.

Читати докладніше

Як підготуватися до обстеження

УЗД суглобів не вимагає спеціальної підготовки. Досить зручно одягатися, щоб можна було легко і швидко зняти одяг з частини тіла, яку обстежуватимуть.

Отримати детальні рекомендації можна у лікаря, або звернувшись в контакт-центр нашої клініки (працює цілодобово) — там підкажуть, як підготуватися до процедури і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Читати докладніше

Як проходить процедура

Лікар попросить вас звільнити від одягу частину тіла, яку необхідно обстежити, і нанесе на область дослідження спеціальний гель для поліпшення провідності сигналу і ковзання датчика. Гель на водній основі і не викликає алергії.

Потім доктор підкаже, яку позу прийняти і почне переміщати датчик по досліджуваній області. Також він може попросити вас сісти, встати, розігнути або зігнути кінцівку і ін.

Процедура повністю безболісна і займає в середньому близько 30 хвилин.

Читати докладніше

Результати

Знімки суглоба і висновок фахівця будуть готові відразу після процедури.

Однак дані обстеження - це ще не остаточний діагноз. Їх повинен інтерпретувати ваш лікуючий лікар, з урахуванням анамнезу, загальної клінічної картини і результатів інших обстежень.

Читати докладніше

Лікарі

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю