КТ (комп'ютерна томографія)

в TOP CLINIC DENIS

Комп'ютерна томографія — це метод пошарового дослідження, який дозволяє отримувати інформацію про внутрішні органи за допомогою рентгенівського випромінювання. КТ голосіївський район з контрастом (введенням контрасної речовини) застосовують в складних випадках, щоб було простіше розрізнити здорові і патологічні ділянки тканин.

Для проведення діагностики пацієнт лягає в томограф, який обертається, і рентгенівські промені проходять через тіло в різних площинах і під різними кутами. Детектори вловлюють промінь, фіксують сигнал і передають його на комп'ютер, де дані проходять обробку та аналіз. Лікар отримує зображення (воно називається комп'ютерна томограма), яке представляє собою пошарові знімки тканин в поперечних перетинах, і розшифровує його.

КТ — точний і надійний (надійність більше 90%) метод отримання даних про будову органів і патологічні зміни в них. З його допомогою можна в подробицях розглянути внутрішній стан органів грудної клітини, малого таза, черевної порожнини, стан мозку, кінцівок.

Читати докладніше
Список послуг 62
КТ (комп'ютерна томографія) - TOP Clinic DENIS
Обладнання
Яке обладнання ми використовуємо?

У нашій клініці встановлено низькодозовий високотехнологічний КТ-сканер Philips Brilliance CT64 (виробництво США-Ізраїль).

  • Це мультизрізовий КТ-сканер з можливістю одночасного збору даних 64 зрізів (товщина 0,67 мм, ширина захвату до 40 мм). Він ідеально підходить для всіх видів досліджень, в тому числі головного мозку, серця, судин, легенів, суглобів, хребта, кінцівок і інших органів.
  • Обладнання оснащене надшвидкою системою реконструкції зображень CIRS G4VS — це значить, що висока якість зображень поєднується з мінімальною дозою опромінення.
  • КТ-сканер Philips Brilliance CT64 має продуману ергономіку, тому комп'ютерна томографія в клініці ДЕНИС (Київ) не спричиняє дискомфорту навіть людям з обмеженою мобільністю, похилого віку або з зайвою вагою (до 150 кг).
Чи безпечне обстеження?

При комп'ютерній томографії застосовується рентгенівське випромінювання — таке ж, як при рентгенографії. Але, на відміну від рентгена, робиться не один знімок, а безліч. Через це доза випромінювання у багато разів перевищує ту, що ви отримуєте при звичайній рентгенографії.

Тому зробити КТ у голосіївському районі в клініці ДЕНИС (Київ) можна тільки строго за показаннями. Лікар проконтролює, скільки рентгенівських досліджень ви проходите протягом року, щоб враховувати сумарне променеве навантаження і не перевищувати безпечну норму.

При дослідженні на комп'ютерному томографі Philips Brilliance CT64 пацієнт отримує можливий мінімум променевого навантаження — за рахунок використання технології, яка дозволяє скоротити час проведення дослідження, не жертвуючи точністю.

Читати докладніше
У клініці встановлений високотехнологічний низькодозовий КТ-сканер Philips Brilliance CT64 (виробництво США-Ізраїль) - TOP Clinic DENIS
У клініці встановлений високотехнологічний низькодозовий КТ-сканер Philips Brilliance CT64 (виробництво США-Ізраїль)
Обладнання оснащене надшвидкою системою реконструкції зображень CIRS G4VS — це значить, що висока якість зображень поєднується з мінімальною дозою опромінення - TOP Clinic DENIS
Обладнання оснащене надшвидкою системою реконструкції зображень CIRS G4VS — це значить, що висока якість зображень поєднується з мінімальною дозою опромінення
КТ-сканер Philips Brilliance CT64 має продуману ергономіку, тому КТ не доставляє дискомфорту навіть людям з обмеженою мобільністю, похилого віку або з зайвою вагою - TOP Clinic DENIS
КТ-сканер Philips Brilliance CT64 має продуману ергономіку, тому КТ не доставляє дискомфорту навіть людям з обмеженою мобільністю, похилого віку або з зайвою вагою

Протипоказання

Остаточне рішення про використання комп'ютерної томографії приймає лікар, при необхідності консультуючись з вузькими спеціалістами.

Вагітність, особливо перший триместр. Рентгенологічні дослідження не проводяться вагітним, за винятком ситуацій, які пов'язані із загрозою для життя. Зазвичай для діагностики використовують УЗД і МРТ. Якщо без КТ не обійтися, при дослідженні матку захищають свинцевим екраном. Обов'язково попередьте лікаря про вагітність.

Дітям до 16 років КТ призначається тільки за суворими показаннями.

Перед КТ з контрастом необхідно переконатися у відсутності алергічних реакцій на контрастну речовину (воно містить йод).

Читати докладніше

Як підготуватися до обстеження

Детальні рекомендації з підготовки до КТ дасть ваш лікар в клініці ДЕНИС (Київ). Також з будь-якими питаннями можна звернутися в наш контакт-центр (працює цілодобово) — всі оператори мають медичну освіту.

Одягніть вільний одяг (роздягатися для проведення процедури не доведеться, за винятком одягу з металевими елементами).

Зніміть з тіла металеві прикраси, ремені та інші аксесуари - метал в зоні дослідження спотворює отримані зображення.

Не їжте мінімум за 6 годин перед процедурою, пийте тільки негазовану воду. Не паліть.

Повідомте фахівця про алергічні реакції, препарати, які ви приймаєте, захворювання нирок, нервової системи, бронхіальну астму, наявність кардіостимулятора.

Перед обстеженням органів черевної порожнини і малого таза дотримуйтесь дієти для зменшення газоутворення: уникайте бобових, сирих овочів і фруктів, молочного, мучного, газованих напоїв, алкоголю, міцної кави і чаю.

Якщо КТ голосіївський район буде проходити дитина, заздалегідь налаштуйте її, що доведеться полежати нерухомо, але це не боляче і не страшно. Рухи при скануванні спотворюють зображення.

Читати докладніше

Як відбувається обстеження

Комп'ютерна томографія — це повністю безболісне дослідження, яке не викликає дискомфорту і клаустрофобії. Весь процес без використання контрасту займає всього 3-5 хвилин.

Результати

Зображення КТ вивчає лікар-радіолог. Він аналізує скани, зіставляє картину з отриманою медичною документацією, робить опис дослідження і діагностичний висновок, знімає плівку зі сканами. Зазвичай на це потрібно 3-5 годин.

Ви отримаєте плівки зі сканами, а також висновок з рекомендаціями щодо подальших дій.

Читати докладніше

Лікарі

1
Всі лікарі
Гурина Іра Іванівна
Досвідчений діагност
Гурина Іра Іванівна
рентгенолог
Стаж (років):
30
Детальніше Відгуки
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю