Дитяча неврологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Консультація дитячого невролога, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування – за один візит, не залишаючи клініки. Будь-які обстеження на місці: ультразвукова доплерографія, дуплексне сканування головного мозку, КТ, МРТ, рентгенографія. В клініці передбачено все для зручності батьків з дітьми, а лікарі вміють знаходити спільну мову з дітьми різного віку.

Дитячий лікар-невролог (він же дитячий невропатолог) в клініці ДЕНИС займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неврологічних захворювань у дітей. Невролог веде спостереження за розвитком і функціональністю спинного і головного мозку, перевіряє психомоторні (нервово-рухові) особливості на відповідність віковим нормам.

Нервова система регулює діяльність всіх систем організму і відповідає за реакцію на мінливі умови зовнішнього і внутрішнього середовища. Неврологічні захворювання можуть проявлятися у вигляді головного болю, м'язових судом, розладів поведінки, порушень сну. Дитячий невролог з'ясовує, що викликало ці стани, призначає лікування, вчить батьків контролювати симптоми.

Читати докладніше
Список послуг 9
Дитяча неврологія в Києві - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Всі види обстежень, не залишаючи клініки

  Ультразвукова доплерографія, дуплексне сканування головного мозку, КТ, МРТ, рентгенографія та інші дослідження.

  Дитяча неврологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Безпечне середовище

  Окремий вхід в дитячу поліклініку, ліфт тільки для пацієнтів дитячої поліклініки та стаціонару.

  Безбар'єрне середовище без сходинок, антиковзаюче покриття. У приміщеннях ергономічні меблі без гострих кутів.

  Дитяча неврологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Все для зручності батьків з дітьми

  Щоб ви і ваша дитина почували себе комфортно, ми передбачили місце для колясок, дитячий гардероб, кімнату для годування, дитячі санвузли, зону очікування з ігровим куточком.

  Дитяча неврологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • М'який і уважний підхід до дітей

  Ми подбаємо, щоб дитині було не боляче і не страшно. Лікар приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, пограє з ним та заспокоїть.

  Дитяча неврологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Дитячий стаціонар

  16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним масажним кріслом для супроводжуючого.

  Індивідуальний клімат-контроль, великий телевізор, wi-fi. Харчування ресторанного рівня.

  Дитяча неврологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
В яких випадках звертатися до дитячого невролога
Огляд у невролога — обов'язкова частина програми профілактичних медоглядів для дітей першого року життя. Лікар оглядає дитину в 1, 3, 6, 9 і 12 місяців. Також відвідати невролога необхідно перед зарахуванням в дитячий сад і в школу.
У віці до року:
 • дитина погано спить, часто прокидається вночі

 • неспокійна поведінка

 • при плачі тремтить підборіддя, руки, ноги

 • дитина часто відригує

 • дитина погано їсть, повільно набирає вагу

 • руховий розвиток не відповідає нормам

У віці 1-6 років:
 • дитина агресивна, часто впадає в істерику

 • порушений сон

 • нетримання сечі

 • тики, нав'язливі рухи

 • в лежачому положенні голова закидається

 • дитина скаржиться на головні болі

 • порушений мовленнєвий розвиток

 • підвищена стомлюваність, не може довго грати в активні ігри

У віці 7-18 років:
 • дитина скаржиться на болі в кінцівках, спині, голові

 • слабкість, непритомність, тремор

 • сильні перепади настрою

 • складності з концентрацією, погана пам'ять

 • підвищена або знижена чутливість шкіри

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготувати дитину до прийому

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря. Якщо дитину турбують болі, лікар-невролог поцікавиться їх характером, частотою, інтенсивністю, провокуючими факторами. Також доктор поцікавиться, чи є неврологічні захворювання у близьких родичів дитини, особливостями протікання вагітності і пологів, алергічними реакціями.

Візьміть з собою медичну карту дитини, висновки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Одягніть дитину зручно, щоб можна було легко зняти верх або низ одягу для огляду і перевірки рефлексів.

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити цікавими предметами в кабінеті лікаря. Ні в якому разі не лякайте і не обманюйте.

Читати докладніше

Як проходить консультація дитячого невролога

Всі дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми і вміють знаходити з ними спільну мову. Доктор подбає, щоб при будь-яких процедурах і обстеженнях дитині було не боляче і не страшно. Дитячий лікар-невропатолог приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоїть та пограє з ним.

Лікарі-неврологи

2
Всі лікарі
Гриценко Антон Олександрович
Гриценко Антон Олександрович
реабілітолог, невролог, вертебролог
Стаж (років):
21
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1097 грн 997 грн
Фрончко Тетяна Ростиславівна
Дитячий лікар
Фрончко Тетяна Ростиславівна
дитячий невролог, дитячий психіатр
Стаж (років):
33
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

Відгуки

1
Всі відгуки
Виктория
19 вересня
Всем привет. Были на приёме, наблюдаемся и проходим реабилитацию с ребенком-инвалидом у детского невролога Чевокиной Татьяны Михайловны уже ни один год. Очень нравится ответственный подход врача к работе. И сама доктор очень приятная и человечная. Все очень подробно рассказывает, что бы у родителей не осталось вопросов, прежде чем закончить консультацию. Даёт верные назначения, внимательна, а так же умеет найти подход к детям и их родителям, все что присуще высовысококвалифицированному специалисту как она! Моему сыну поставили очень сложный диагноз и сделали не утешительный прогноз на всю жизнь (не сможет никогда ходить, разговаривать... ). Татьяна Михайловна очень серьезно и ответственно подошла к помощи в решении проблем моего ребёнка. Дала направление на обследование, посоветовала, где и что лучше пройти. Проходя не однократно курс лечения и реабилитацию она помогла понять, какие проблемы у моего сына возникли и как их решать. Как важно следить за работой мозга, как его тренировать и поддерживать. Благодаря её занятиям и зо дня в день на протяжении трёх лет, внимательному, чуткому и доброму отношению наш Святик научился многим вещам, а самое главное ходить с поддержкой! А с января этого года и вовсе старается ходить сам! Она породила во мне огромное восхищение, доверие и желание следовать её советам. Большое спасибо, ВАМ Татьяна Михайловна за помощь и поддержку моего сына и меня! Здоровья Вам и всего самого доброго! Читати докладніше
Діагностика
Дитяча неврологія в клініці ДЕНИС — це можливість пройти більшість необхідних обстежень на місці в той же день (якщо не потрібна попередня підготовка). Вам не доведеться підлаштовуватися під графік роботи різних кабінетів і зайвий раз їхати з дитиною в клініку.
Ультразвукова доплерографія (УЗДГ)

Безпечне і швидке обстеження, яке використовується для оцінки стану кровотоку в великих венах і артеріях голови і шиї.

УЗДГ призначають дітям будь-якого віку.

Дуплексне сканування головного мозку

Дозволяє оцінити стан капілярів, виявити відхилення в розташуванні судин, виявити пошкоджені внутрішні стінки вен і артерій.

Малюкам цей вид діагностики зазвичай проводиться під медикаментозним сном.

Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Дозволяє визначити наявність дисфункцій мозку, які з'явилися в результаті травм, а також епілепсії.

Це безпечна процедура, яку проводять навіть новонародженим.

Електронейроміографія (ЕНМГ)

Використовується для оцінки особливостей спинного мозку, периферичної нервової системи і скелетних м'язів. Допомагає виявити розсіяний склероз, пошкодження трійчастого нерва, ураження нервових корінців і інші захворювання.

Комп'ютерна томографія (КТ)

Використовується в неврології, щоб отримувати високоточні пошарові зображення головного і спинного мозку, черепа, хребта. Цей метод допомагає в діагностиці новоутворень та інших патологій.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Допомагає діагностувати будь-які неврологічні захворювання: з її допомогою лікар може оцінити внутрішні структури головного мозку, діагностувати патології судин, визначити ступінь деформації міжхребцевих дисків і ін.

Рентгенографія

Використовується, щоб діагностувати зміщення хребців, остеохондроз, виявити метастази в кістках хребта і черепа. Через опромінення організму цей метод застосовується з обмеженнями.

Лабораторні дослідження

Лікар призначає аналізи, щоб діагностувати захворювання, перевірити, чи ефективне лікування, отримати загальну інформацію про стан організму.

Читати докладніше
Лікування
При важких захворюваннях можлива госпіталізація в дитячий стаціонар нашої клініки, який включає в себе 16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним масажним кріслом для супроводжуючого. Батьки можуть залишатися з дитиною цілодобово.
Медикаментозна терапія

Сучасне лікування за допомогою медичних препаратів допомагає відновити функції нервової системи, уникнути загострення багатьох неврологічних захворювань.

Схема терапії може включати в себе прийом протизапальних, знеболюючих, ноотропних, протиепілептичних та інших препаратів. Лікарі нашої клініки застосовують тільки сертифіковані препарати нового покоління.

Фізіотерапія

У нашій клініці застосовуються такі процедури як магнітотерапія, електрофорез, ультразвукова терапія, лазеротерапія та ін.

Процедури фізіотерапії допомагають привести в норму кровообіг, прискорити відновлення нервових тканин, зняти больовий синдром.

Лікувально-діагностичні блокади

Методика, при якій ліки вводиться безпосередньо в осередок болю під контролем УЗД або рентгена. Це допомагає припинити больовий синдром і поліпшити якість життя, не використовуючи радикальні заходи.

Допоміжні методи

Разом з медикаментозним лікуванням невролог може призначити мануальну терапію, масаж, рефлексотерапію, голковколювання та інші процедури.

Читати докладніше
Захворювання
 • Інфекційні захворювання нервової системи
 • Порушення мозкового кровообігу
 • Спадково-дегенеративні захворювання нервової системи
 • Перинатальне ураження нервової системи
 • Ураження нервової системи при соматичних захворюваннях
 • Травматичні ураження головного і спинного мозку
 • Епілепсія та епілептичні синдроми
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю