Хіміотерапія

в TOP CLINIC DENIS

В клініці ДЕНИС (м. Київ), ви можете пройти індивідуально підібрану хіміотерапію згідно сучасних міжнародних  стандартів. Причому таке лікування не буде відрізнятись від аналогічної терапії, що проводиться в провідних світових онкологічних клініках.

Хіміотерапія проводиться під постійним наглядом клінічного онколога, анестезіолога, та інших спеціалістів (за потребою), в умовах комфортних номерів амбулаторно або стаціонарно.  

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 1 !
Як проводиться хіміотерапія в клініці ДЕНИС: наші переваги
З переліком процедур хіміотерапії та цінами в нашій клініці можна ознайомитись у списку послуг або в розділі “Вартість”.
Сучасні міжнародні протоколи

Наші онкологи використовують сучасні методики лікування онкологічних захворювань  та працюють згідно міжнародних стандартів Європейської асоціації клінічних онкологів (ESMO) та Національної онкологічної мережі (NCCN).

Індивідуальний курс хіміотерапії

При розробці схеми хіміотерапії спеціалісти враховують всі індивідуальні особливості пацієнта та захворювання (стать, вік, зріст, вага, супутні захворювання, стадія онкологічної хвороби, морфологічні особливості пухлини та інше). Це дозволяє найбільш точно та ефективно підібрати препарати, розраховувати дози хіміотерапевтичних ліків та тривалість лікування.  

Однією з важливих умов успішного лікування за допомогою хіміотерапії є спостереження за пацієнтом після проведення циклу, профілактика і лікування негативних проявів хіміотерапії. Для успішної курації негативних проявів часто необхідно залучення таких спеціалістів як кардіолог, ендокринолог, пульмонолог, гепатолог, гастроентеролог та інші. Саме це дозволяє робити многопрофільність нашої клініки. 

Оперативна онкологічна допомога

Міжнародними дослідженнями доведено, що однією із проблем з якими стикаються пацієнти, є втрата такого важливого ресурсу як ЧАС. Пацієнти чекають в чергах на КТ, МРТ, ендоскопічні дослідження, біопсії, проведення гістологічного дослідження. Інколи процес під первинного звернення до встановлення діагнозу триває до кількох місяців, що може значно погіршити прогноз. 

Ми забезпечуємо мінімальні витрати часу на діагностику та початок лікування. Всі необхідні обстеження (КТ, МРТ, рентген, ендоскопія, аналізи) та додаткові консультації фахівців доступні безпосередньо в клініці. Після проведення якісної діагностики, що завершується встановленням точного діагнозу, лікарі проводять онкологічний консиліум, на якому визначається оптимальна схема лікування, та починають лікування — без черг та листів очікування.

Гарантія якості препаратів

В своїй практиці ми використовуємо тільки оригінальні, сертифіковані препарати для хіміотерапії від провідних світових брендів. Зберігання препаратів проводиться згідно інструкції та відповідних температурних норм, що щоденно відстежуються системою контролю якості зберігання ліків. 

Розчини препаратів готуються безпосередньо перед використанням із дотриманням всіх необхідних правил. Введення препаратів проводиться за допомогою спеціальних систем для внутрішньовенних інфузій та інфузоматів, що дозволяє точно дозувати швидкість введення. 

Зручні порти для хіміотерапії

Одним з неприємних наслідків введення хіміотерапевтичних препаратів у периферичні вени (ліктьові, кистьові та інші) є запалення цих вен. Вирішити це питання дозволяє «порт для хіміотерапії» — безпечний пристрій, який встановлюється під шкіру на весь час лікування і дозволяє вводити ліки безпосередньо в центральну вену (v.cava sup.).

Також наявність порту дозволяє безпечно та швидко забирати кров на аналізи, роблячи визити в клініку більш комфортними. Виконується встановлення порту для хіміотерапії в операційній під місцевим або загальним наркозом, і в той же день пацієнт може їхати додому. 

Постійне спостереження та турбота

Весь час проведення хіміотерапії пацієнт перебуває під постійним наглядом медичної сестри, лікаря онколога, анестезіолога. Після хіміотерапії, в залежності від самопочуття пацієнта та даних його аналізів, проводиться коригуюча терапія та ретельне спостереження. Лікарі знаходяться на постійному телефонному зв'язку навіть після виписки пацієнта додому, що допомагає йому почуватися спокійніше та комфортніше. 

Відновлення після хіміотерапії

Наші лікарі приділяють велику увагу підтримуючій терапії, яка дозволяє полегшити симптоми побічних ефектів хіміотерапії, а також подальшу реабілітацію.

Читати докладніше

Що таке хіміотерапія

Хіміотерапія — це один із методів лікування онкологічних захворювань за допомогою лікарських препаратів, які перешкоджають зростанню та розвитку злоякісних клітин. Під впливом хіміотерапії такі клітини можуть зупиняти чи уповільнювати свій ріст, а потім руйнуватися.

Хіміотерапія — це так зване системне лікування, при якому лікарські препарати поширюються по всьому організму. Це дозволяє лікам впливати не тільки на пухлину, а й на метастази — злоякісні клітини, які поширилися на інші частини тіла. Наприклад, при променевій терапії чи хірургічному лікуванні вплив здійснюється лише локально на саму пухлину.

Зазвичай хіміотерапію призначають як частину комплексного лікування онкологічних захворювань — у поєднанні з іншими методами: хірургією, радіотерапією, гормонотерапією. Її проводять як перед оперативним втручанням — для зменшення розмірів пухлини, так і після операції – щоб знищити злоякісні клітини, що залишилися в організмі. За деяких онкологічних захворювань хіміотерапія застосовується як самостійний метод.

Читати докладніше

Види хіміотерапії

Лікувальною називають хіміотерапію, яка застосовується як основний метод. Її призначають при певних видах онкологічних захворювань, коли неможливе застосування хірургії або променевої терапії (наприклад, при ураженні кровоносної, лімфатичної систем).

Неоад'ювантна хіміотерапія супроводжує основне лікування. Зазвичай, її призначають перед операцією або променевою терапією, щоб знизити активність злоякісних клітин, зменшити розмір пухлини.

Ад'ювантна хіміотерапія використовується як профілактичний метод після основної терапії (хірургічного видалення пухлини, променевої терапії), щоб знизити ризик рецидиву захворювання.

Читати докладніше

Лікарі

2
Всі лікарі
Колеснік Олексій Петрович
Професор, доктор мед. наук
Колеснік Олексій Петрович
торакальний хірург, онколог, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
21
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1952 грн 1759 грн
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю