Ендоскопія

в Києві в клініці ДЕНИС

Комфортна ендоскопія — без неприємних відчуттів та сором'язливості! Процедури можна проводити під медикаментозним сном. Відділення ендоскопії знаходиться в окремому блоці з рецепцією, кімнатою відпочинку та санвузлом. Вам не доведеться перетинатися з іншими пацієнтами клініки та ходити поверхами. Професійна відеоендоскопічна система Olympus Optera CV-170 (Японія) дозволяє проводити всі види обстежень та процедур.

Ендоскопія — це метод обстеження, що дозволяє оглянути органи травного каналу. Процедуру проводять за допомогою ендоскопа — тонкої та гнучкої трубки, на кінці якої знаходиться камера. Зображення внутрішніх органів передається на екран в реальному часі.

За допомогою ендоскопа лікар може не лише оцінити стан внутрішніх органів візуально, а й виконати біопсію — взяття фрагмента тканини для подальшого дослідження під мікроскопом. Також, за допомогою гнучкої ендоскопії виконують деякі операції — видалення поліпів, зупинка кровотеч та ін.

Умовно, гнучку ендоскопію можна поділити на верхню та нижню ендоскопію. При «верхній» оглядають стравохід, шлунок та дванадцятипалу кишку. При нижній ендоскопії проводять огляд товстої кишки і частини тонкої кишки.

У нашій клініці працює ендоскопічне відділення, оснащене обладнанням виробництва компанії Olympus (Японія), де проводять усі види обстежень та процедур.

Читати докладніше
Список послуг 28
Ендоскопія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Сучасне обладнання

  Відділення ендоскопії оснащене професійною відеоендоскопічною системою Olympus Optera CV-170 (Японія). Блоки гастроскопії та колоноскопії розділені, у кожному встановлено окрему ендоскопічну стійку.

   - TOP Clinic DENIS
 • Наш пріоритет — безпечність процедур

  Гарантія інфекційної безпеки процедур. Окреме приміщення для дезінфекції, обробка ендоскопів проводиться за допомогою автоматичних мийних машин (репроцесорів) Detro Wash (Туреччина).

   - TOP Clinic DENIS
 • Максимальний комфорт

  За необхідності та за бажанням пацієнта процедури можна проводити під медикаментозним сном. Застосування іригаційної помпи та вуглекислого газу дозволяє зменшити неприємні відчуття після процедури.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комфортні умови, повна конфіденційність

  Відділення ендоскопії знаходиться в окремому блоці з власною рецепцією, кімнатою відпочинку та санвузлом. Вам не доведеться перетинатися з іншими пацієнтами клініки та ходити поверхами. Відновлення після седації також відбувається в окремих кімнатах в ендоскопічному блоці під наглядом кваліфікованого персоналу.

   - TOP Clinic DENIS
 • Досвідчені фахівці

  Лікарі та медсестри з досвідом роботи в ендоскопічних відділеннях не менше 10 років, які володіють сучасними методиками та навичками роботи з новітнім обладнанням.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі

2
Всі лікарі
Заводовський Євген Сергійович
Завідувач відділення, к.мед.н.
Заводовський Євген Сергійович
ендоскопіст, хірург
Стаж (років):
16
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Палкін Антон Юрійович
Дитячий ендоскопіст
Палкін Антон Юрійович
ендоскопіст
Стаж (років):
17
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Відділення ендоскопії знаходиться в окремому блоці - TOP Clinic DENIS
Відділення ендоскопії знаходиться в окремому блоці
В блоці ендоскопії є власна рецепція, кімната відпочинку та відновлення після седації, санвузол - TOP Clinic DENIS
В блоці ендоскопії є власна рецепція, кімната відпочинку та відновлення після седації, санвузол
Відділення ендоскопії оснащене професійною відеоендоскопічною системою Olympus Optera CV-170 (Японія) - TOP Clinic DENIS
Відділення ендоскопії оснащене професійною відеоендоскопічною системою Olympus Optera CV-170 (Японія)
Блоки гастроскопії та колоноскопії розділені, у кожному встановлено окрему ендоскопічну стійку - TOP Clinic DENIS
Блоки гастроскопії та колоноскопії розділені, у кожному встановлено окрему ендоскопічну стійку
В блоці ендоскопії є окреме приміщення для дезінфекції - TOP Clinic DENIS
В блоці ендоскопії є окреме приміщення для дезінфекції
Обробка ендоскопів проводиться за допомогою автоматичних мийних машин (репроцесорів) Detro Wash (Туреччина) - TOP Clinic DENIS
Обробка ендоскопів проводиться за допомогою автоматичних мийних машин (репроцесорів) Detro Wash (Туреччина)
Залежно від показань та побажань пацієнта ендоскопію можна проводити як у свідомості (з місцевим анестетиком), так і з седацією — у стані «медикаментозного сну» - TOP Clinic DENIS
Залежно від показань та побажань пацієнта ендоскопію можна проводити як у свідомості (з місцевим анестетиком), так і з седацією — у стані «медикаментозного сну»
Обладнання та безпека
Яке обладнання ми використовуємо?

Відділення ендоскопії у клініці ДЕНИС оснащене професійною відеоендоскопічною системою Olympus Optera CV-170 (Японія). Наше обладнання дозволяє отримувати точне зображення органів у високій якості.

Ми використовуємо мініатюрні ендоскопи невеликого діаметру (7-8 мм), які легко вводяться в органи та порожнини. Дискомфорт при процедурі мінімальний, але за потреби і за бажанням пацієнта її можна проводити під медикаментозним сном. Застосування іригаційної помпи та вуглекислого газу дозволяє знизити дискомфорт після процедури.

Електрокоагулятор BOWA ARC 303 (Німеччина) з аргоно-плазмовою коагуляцією дозволяє безконтактно зупиняти кровотечі, що робить цю маніпуляцію більш безпечною, швидкою та точною.

Чи безпечне обстеження?

Ендоскопія відноситься до малоінвазивних та відносно безпечних процедур з низьким ризиком серйозних ускладнень. 

Блоки гастроскопії та колоноскопії в нашій клініці розділені, у кожному встановлено окрему ендоскопічну стійку.

Під час ендоскопічних обстежень в клініці ДЕНИС ви можете бути впевнені в інфекційній безпеці процедури. Обробка ендоскопів проводиться за допомогою автоматичних мийних машин (репроцесорів) Detro Wash (Туреччина). Це гарантує повну стерильність інструменту.

Читати докладніше

Види ендоскопії

Різні види обстеження призначені для діагностики та лікування різних захворювань.

бронхоскопія — дослідження дихальних шляхів, при якому ендоскоп вводять через ніс або рот;

колоноскопія — дослідження товстої кишки, у якому ендоскоп вводиться через пряму кишку;

гастроскопія — обстеження шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки, при якому ендоскоп вводиться через рот.

Читати докладніше

В яких випадках призначають ендоскопію

Призначити процедуру може лише лікар. Він оцінює показання та протипоказання, індивідуальні особливості пацієнта, зіставляє можливості та ризики, консультується з іншими фахівцями. Це дозволяє мінімізувати ризик виникнення побічних ефектів.

Діагностика. Лікар призначає обстеження при шлунково-кишкових кровотечах, проблемах із ковтанням, нудоті та інших симптомах неясного походження. За допомогою процедури виявляють гастрити, виразкову хворобу та ін.

Гістологія. Ендоскопію можуть призначити, коли потрібно зробити біопсію — взяти шматочок тканини з органу для подальшого дослідження.

Лікування. Ендоскопію призначають для видалення сторонніх тіл, поліпів, зупинки кровотеч, зокрема, для екстреного лікування.

Читати докладніше

Протипоказання

інфаркт, інсульт у недавньому часі;

перитоніт;

порушення прохідності органів, що досліджують;

відхилення у показниках згортання крові;

розлади психіки;

порушення функції дихання;

порушення обміну речовин;

ранній дитячий вік.

Читати докладніше

Як підготуватися до обстеження

В залежності від виду ендоскопії рекомендації можуть відрізнятися. Лікар детально розповість вам, як підготуватися до процедури та відповість на ваші запитання.

В залежності від виду обстеження, лікар може попросити вас утриматися від їжі та пиття за кілька годин перед процедурою.

Перед колоноскопією та ректороманоскопією потрібно буде очистити кишечник, прийнявши проносне, а також дотримуватись спеціальної безшлакової дієти за кілька днів до процедури.

Під час дієти можна: нежирний сир, яйця, макарони, хліб з борошна грубого помелу, очищену варену картоплю, варений рис з пісною рибою, курячу грудку без шкірки, прозорі рідини (вода, чай, кава без молока, соки без м'якоті (не червоного або пурпурового кольору), газовані або негазовані безалкогольні напої. Виключаються з раціону продукти, що містять клітковину (капуста, бобові, гречка та інші крупи), молоко, рідини червоних та пурпурових кольорів, алкогольні напої.

Якщо ви приймаєте ліки, що розріджують кров, можливо, лікар порекомендує припинити прийом за кілька днів до ендоскопії. Але без рекомендації лікаря самостійно скасовувати якісь препарати не варто.

Читати докладніше

Як проходить процедура

У нашій клініці можна зробити ендоскопію у максимально комфортних умовах. Ендоскопічне відділення знаходиться в окремому блоці, тому вам не доведеться кудись ходити та перетинатися з іншими пацієнтами. У відділенні передбачено власний санвузол та кімнату відпочинку, щоб ви могли відновитися та привести себе до ладу після процедури.

Ендоскопія зазвичай безболісна, але може бути трохи дискомфортною.

Залежно від показань та побажань пацієнта процедуру в нашій клініці можна проводити як у свідомості (з місцевим анестетиком), так і з седацією — у стані «медикаментозного сну».

Для проведення ендоскопії уві сні ми використовуємо сучасні препарати з мінімальною побічною дією. Процедура проводиться досвідченими анестезіологами із постійним моніторингом життєвих показників.

Після ендоскопії не потрібно залишатися в клініці на ніч, достатньо відпочити і привести себе до ладу після процедури. Якщо обстеження проходило під седацією, ще одну годину після процедури ви перебуватимете під наглядом лікарів.

Домовтеся з кимось із близьких, щоб вас відвезли додому, бо самостійно сідати за кермо після анестезії не рекомендується.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю