Урологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Консультація лікаря, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування – за один візит, не залишаючи клініки. У кабінеті уролога УЗ-апарат експертного рівня, в клініці виконується урофлоуметрія, КТ, МРТ та інші види досліджень. Завдяки власній лабораторії більшість аналізів готові менше ніж за годину.

Лікар-уролог в клініці ДЕНИС лікує захворювання сечостатевої системи: нирок, надниркових залоз, сечоводів, сечового міхура, сечовипускального каналу, зовнішніх статевих органів, передміхурової залози. Уролог може використовувати як консервативні, і оперативні методи лікування. За базовою спеціальністю він є хірургом.

Читати докладніше
Список послуг 62
Урологія - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Економія вашого часу

  Прийом в день звернення або в найближчий час, в будь-який день тижня, без черг.

  Консультація лікаря, здача аналізів і всі необхідні обстеження — за один день.

  Урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія, більшість аналізів готові за годину. В кабінеті уролога — апарат УЗД. Для вашої зручності при кабінеті передбачений окремий санвузол.

  Урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Точна діагностика

  Застосовуємо рутинно комп'ютерну урофлоуметрію, УЗ-апарати експертного рівня General Electric (США), КТ, МРТ і інші види досліджень.

  Урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Комплексний підхід

  Завдяки широкому профілю клініки уролог може залучати до діагностики та лікування суміжних фахівців: гінеколога, нефролога, онколога і інших.

  Урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Тактовність, делікатність, конфіденційність

  Дбаємо про ваш психологічний комфорт і довірчі стосунки. Доктор приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, і все пояснить без складних медичних термінів.

  Урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Тільки доказова медицина

  Використовуємо методи лікування з доведеною ефективністю і безпекою, спираємося на міжнародні протоколи.

  Урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS

В яких випадках звертатися до уролога

біль в процесі або після сечовипускання;

відчуття переповнення сечового міхура при невеликій кількості сечі;

затримки і труднощі з сечовипусканням або дуже часте сечовипускання;

зміни в кольорі сечі, помутніння, видимий осад;

кров і інші сторонні виділення при сечовипусканні;

хворобливі відчуття в області калитки, в нижній частині живота, в промежині, особливо в поєднанні з підвищеною температурою;

біль в попереку, особливо той, що віддає в пахову ділянку;

збільшення в об'ємі калитки, яєчок;

хворобливі відчуття під час або після статевого акту;

порушена ерекція.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготуватися до прийому в уролога

Підготуйте медичну документацію: висновки, результати обстежень і аналізів;

Сформулюйте і при необхідності запишіть свої скарги. Детально опишіть, що вас турбує, і не соромтеся описати проблеми в подробицях. Чим більше інформації буде у доктора, тим точніші він зробить медичні висновки.

Вранці перед прийомом сходіть в туалет, щоб спорожнити кишечник. Лікар уролог-андролог обов'язково обстежує передміхурову залозу у чоловіків.

Приймаючи душ перед прийомом, не використовуйте антисептичні гелі та інші засоби, а також антисептичні розчини, тому що це може спотворити клінічну картину.

Не застосовуйте креми, мазі, свічки перед прийомом — для деяких тестів шкіра повинна бути чистою.

Утримуйтеся від сечовипускання за 3 години до прийому. Можливо, лікарю знадобиться взяти мазки для аналізу на статеві інфекції або дослідження мікрофлори. При сечовипусканні мікрофлора вимивається, тому результати будуть менш точними.

Випийте близько 0.5 л (2 склянки) негазованої води перед прийомом. Наповненість сечового міхура потрібна, щоб провести його УЗД. Але пити занадто багато води не варто. Можна скористатися кулерами з питною водою, які встановлені в холах нашої клініки.

Читати докладніше

Як відбувається консультація уролога

Первинний прийом включає в себе:

Лікарі-урологи

2
Всі лікарі
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

Відгуки

8
Всі відгуки
Платон
30 березня
Був на консультації у лікаря-уролога Олега Анатолійовича. Більш вичерпної консультації та рекомендації, мабудь, дати неможливо. Дуже задоволений сервісом та професіоналізмом. Сміливо раджу до відвідування. Читати докладніше
Сергій Мойсієнко
18 березня
Дуже вдячний Бікінину Олегу Анатолєвичу.
Дарина
12 березня
Маю хронічне захворювання. За 35 років пройшла безліч лікарів. Багато з них одразу відмовлялися працювати з моїм діагнозом :( Але врешті знайшла Бікініна Олега Анатолійовича, якій не відмовився від мене, не опустив руки, а дійсно намагається знайти рішення. Він лікує кожне моє загострення і намагається вилікувати мене, що називається, остаточно! Дякую!!! Читати докладніше
Анастасія
04 грудня
Була на прийомі в уролога Бікініна Олега Анатолійовича. Дуже задоволена, лікар приділив достатньо часу, все розпитав , компетентно пояснив проблему та призначив лікування. Дуже дякую! Читати докладніше
Анатолий
22 жовтня
Огромное спасибо доктору Бикинину Олегу Анатольевичу. Профессионал своего дела. Внимательный, ответственный, грамотный доктор. Рекомендую
Максим
17 жовтня
Дякую Урологу Бікініну Олегу Анатолійовичу все чудово.
Дмитро
30 серпня
Завдяки Андрію Стефановичу я дізнався, в чому моя проблема, хоча до цього був у кількох спеціалістів, але вони не допомогли. Зараз лікуюся і спостерігаюся у нього в клініці Денис. Читати докладніше
Мальченко Тетяна
30 серпня
Звернулася до Бікініна Олега Анатолійовича за рекомендацією і жодного разу не пошкодувала. На прийомі лікар детально розпитав про всі скарги до найменших дрібниць, призначив лікування, яке досить швидко допомогло. Дуже вдячна за професіоналізм, уважність, чіткі пояснення і поради! Читати докладніше

Діагностика

Урологічний центр клініки ДЕНИС надає можливість пройти повний комплекс діагностичних обстежень і здати лабораторні аналізи в комфортних умовах, не залишаючи клініки.

Лабораторні аналізи допомагають отримати загальну картину захворювання. Щоб виявити запальні процеси уролог призначає клінічні аналізи сечі і крові. Зіскріби і мазки з сечівника беруться щоб виявити статеві інфекції.

Ультразвукове дослідження дає можливість швидко оглянути сечовий міхур, нирки, калитку та інші органи, щоб оцінити їх стан, виявити новоутворення, ушкодження і др.

Мультиспіральна комп'ютерна томографія та магнітно-резонансна томографія дозволяють детально візуалізувати органи сечостатевої системи і виявити різноманітні патології: камені, пухлини, кили, злуки та ін.

Урографія — це рентгенівське дослідження, яке може проводитися з використанням контрастної речовини, щоб вивчити екскреторну (видільну) функцію нирок та інші особливості.

Читати докладніше
Лікування
Урологія в клініці ДЕНИС має в своєму розпорядженні всі сучасні можливості для лікування захворювань сечостатевої системи: як амбулаторно, так і в стаціонарі. Також ми проводимо хірургічні операції будь-якої складності.
Медикаментозна терапія

Допомагає ліквідувати осередки інфекції, зменшити неприємні симптоми і активність хвороботворних мікроорганізмів. Уролог може призначати уросептики, антибактеріальні препарати, місцеві антисептичні засоби та інші препарати.

Фізіотерапія

Застосовується при хронічних захворюваннях органів сечовидільної системи. Фізіотерапевтичні процедури (вплив струмами, ультразвуком, магнітним полем і ін.) допомагають посилити кровопостачання органів, зняти м'язові спазми, покращити функцію органа. Це сприяє зменшенню больових відчуттів і усуненню запальних процесів.

Малоінвазивні операції

Оперативні втручання з використанням лапароскопічних, ендоскопічних методик проводяться на нирках, сечоводах, сечовому міхурі, калитці, уретрі. У клініці ДЕНИС проводять як органозберігаючі, так і радикальні оперативні втручання. Є власний стаціонар з комфортними одномісними палатами.

Читати докладніше
Захворювання
 • Аденома простати
 • Пухлина нирки
 • Пухлина сечового міхура
 • Рак простати
 • Гідронефроз
 • Варикоцелє
 • Водянка (гідроцелє)
 • Гіперактивний сечовий міхур
 • Камені в нирках
 • Сечокам'яна хвороба
 • Нетримання сечі
 • Орхіт
 • Кіста нирки
 • Простатит
 • Уретрит
 • Фімоз
 • Хронічна затримка сечі
 • Цистит
 • Енурез
 • Епідидиміт
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю