Ендопротезування суглобів

в Києві в клініці ДЕНИС

Заміна суглобів дозволить вам повернутися до повноцінного життя та покращити його якість, позбавивши болю та обмеження рухів.

Ендопротезування — це операція, при якій пошкоджений або зношений суглоб замінюють ендопротезом. Ендопротез — штучний суглоб, який має таку ж анатомічну форму і може рухатися так само, як і справжній. Процедура проводиться на різних суглобах, включаючи стегно, коліно, лікоть чи плече.

Ендопротезування суглоба призначають у разі, коли хвороба або травма призвели до руйнування хряща або кісток у суглобі, що спричиняє сильний біль та обмеження руху. Ендопротезування допомагає усунути біль та повернути суглобу рухливість.

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 1 !
Ендопротезування суглобів - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Лікарі, яким довіряють

  У нашій команді ортопедів-травматологів — лікарі з великим досвідом роботи, які постійно навчаються та стажуються в Україні та за кордоном.

  Очолює напрямок Галузінський О.А. — кандидат медичних наук з досвідом роботи понад 20 років, автор 65 друкованих наукових праць, 6 патентів, зі стажуваннями у провідних клініках Бельгії, Туреччини, Чехії, Польщі, Таїланду, Індії.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тільки якісні ендопротези

  Використовуємо ендопротези провідних виробників США, Європи, Великої Британії. Усі протези — із сертифікатами відповідності від виробників, завезені в Україну офіційно.

   - TOP Clinic DENIS
 • Ендопротезування будь-якої складності

  Кваліфікація та досвід наших хірургів, а також оснащеність операційних дозволяє братися за складні випадки, у тому числі коли потрібне онко-ендопротезування, ендопротезування при великих кісткових дефектах.

   - TOP Clinic DENIS
 • Система реабілітації після ендопротезування

  Програма реабілітації розробляється індивідуально для кожного пацієнта і включає план відновлення, лікувальну фізкультуру, медикаментозну підтримку. Процес ретельно контролюється лікарем реабілітологом і ортопедом-травматологом.

   - TOP Clinic DENIS
 • Операційні із найсучаснішим оснащенням

  Операційний блок включає чотири операційні, оформлені за німецьким стандартом чистоти і оснащені обладнанням і інструментарієм провідних медичних брендів — STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина).

   - TOP Clinic DENIS
 • Мультидисциплінарна команда фахівців

  Лікар ортопед-травматолог працює у тандемі з реабілітологами, фізіотерапевтами, неврологами, ревматологами та іншими вузькими фахівцями. Це можливо завдяки багатопрофільності клініки.

   - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

   - TOP Clinic DENIS
 • Хірургічний стаціонар

  30 одномісних палат із власним санвузлом, індивідуальним клімат-контролем, великим телевізором, харчуванням ресторанного рівня.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі

3
Всі лікарі
Серебрянніков Тарас Павлович
Мега-лікар
Серебрянніков Тарас Павлович
ортопед-травматолог, вертебролог, лікар УЗД
Стаж (років):
7
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Галузинський Олександр Анатолійович
Тимчасово не приймає
Галузинський Олександр Анатолійович
ортопед-травматолог, онкоортопед
Стаж (років):
23
Детальніше Відгуки
Записатися

Відгуки

3
Всі відгуки
Світлана
13 березня
Найкращі враження від професіоналізму лікаря клініки - ортопеда-травматолога Галузинського Олександра Анатолійовича. Місяць назад він з командою зробив мені операцію по заміні кульшового суглоба. Наразі ще продовжується процес моєї реабілітації, але вже можу дати найвищу оцінку роботі лікаря. Читати докладніше
Ніна Бабур
22 лютого
Хочу виразити велику повагу та вдячність реабілітологу Кирилюку Олександру Васильовичу. Після ендопротизування кульшового суглоба в клініці ДЕНІС Олександр Васильович проводив зі мною реабілітаційну роботу. Він в прямому розумінні поставив мене на ноги за короткий строк. Уважний, професійний, з почуттям гумору він надихав, мотивував, стимолював до ретельної праці над собою. Дуже йому вдячна за це. Олександр, люди дуже потребують таких лікарів, як Ви. Будьте здорові і успіхів Вам в професійній діяльності. Читати докладніше
Ніна Бабур
19 лютого
Я знаходилася в клініці з приводу ендопротизування кульшового суглобах. Дуже сподобалась клініка, а особливо медперсонал. Уважні, доброзичливі, професійні. Особливо хочу відмітити лікаря хірурга ортопеда Галузинського Олександра Анатолієвича. Це лікар-віртуоз від Бога! Щиро дякую, Вам лікарю, за професіоналізм, людяність, чуйність, уважність. З перших хвилин знайомства проникаєшся симпатією і довірою до нього. Бажаю Вам, дорогий лікарю, натхнення, благополуччя, міцного здоров'я. Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Для ортопедичних операцій у клініці обладнано окрему операційну. - TOP Clinic DENIS
Для ортопедичних операцій у клініці обладнано окрему операційну.
Операційну оснащено обладнанням та інструментарієм провідних медичних брендів — STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина). - TOP Clinic DENIS
Операційну оснащено обладнанням та інструментарієм провідних медичних брендів — STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина).
Панелі над хірургічним столом — це системи ламінарного потоку повітря, за допомогою яких повітря над столом очищується до повної стерильності. Ламінарний потік поглинає повітря з бактеріями і відразу ж переміщує його у вентиляційну систему. - TOP Clinic DENIS
Панелі над хірургічним столом — це системи ламінарного потоку повітря, за допомогою яких повітря над столом очищується до повної стерильності. Ламінарний потік поглинає повітря з бактеріями і відразу ж переміщує його у вентиляційну систему.
Кваліфікація та досвід наших хірургів, а також оснащеність операційних дозволяють виконувати ендопротезування будь-якої складності. - TOP Clinic DENIS
Кваліфікація та досвід наших хірургів, а також оснащеність операційних дозволяють виконувати ендопротезування будь-якої складності.
Ми готові братися за складні випадки, у тому числі, коли необхідно онко-ендопротезування, ендопротезування при великих кісткових дефектах. - TOP Clinic DENIS
Ми готові братися за складні випадки, у тому числі, коли необхідно онко-ендопротезування, ендопротезування при великих кісткових дефектах.
Ми використовуємо лише якісні ендопротези провідних виробників США, Європи, Великобританії. - TOP Clinic DENIS
Ми використовуємо лише якісні ендопротези провідних виробників США, Європи, Великобританії.
Усі протези – із сертифікатами відповідності від виробників, завезені в Україну офіційно. - TOP Clinic DENIS
Усі протези – із сертифікатами відповідності від виробників, завезені в Україну офіційно.
Ендопротезування кульшового суглоба в клініці ДЕНИС (Київ)
Що таке ендопротезування кульшового суглоба

Це хірургічне втручання, при якому пошкоджений кульшовий суглоб замінюється ендопротезом — імплантом, що має форму і функціональність природного суглоба. Операція виконується, щоб усунути больові відчуття в тазостегновому суглобі і повернути його рухливість.

Показання до операції

Операцію призначають у випадках, коли тазостегновий суглоб неможливо врятувати: при його руйнуванні в результаті артрозів і ревматоїдного артриту, при анкілозі, пухлинах в ділянці тазу, асептичному некрозі головки стегнової кістки 3-5 фази, переломах шийки стегнової кістки, особливо у літніх пацієнтів.

Як відбувається операція

Ендопротезування кульшового суглоба займає в середньому до 60 хвилин. Операцію проводять під спінальною анестезією або медикаментозним сном (залежно від загального стану та бажання пацієнта).

Хірург робить невеликий розріз на стегні, щоб отримати доступ до суглоба. Потім він видаляє пошкоджені частини суглоба та замінює їх ендопротезом (штучним суглобом). Протез складається з чашки, яка вставляється у вертлюжну западину, лайнера, головки та ніжки. Для фіксації частин штучного суглоба до кістки використовують механічний метод (безцементне ендопротезування) або кістковий цемент.

Відновлення після операції

Після ендопротезування кульшового суглоба реабілітація в середньому займає 4-8 тижнів. Наступного дня після операції можна вставати з ліжка та розпочинати заняття з реабілітологом. Перебування у стаціонарі займає в середньому близько тижня.

У нашій клініці лікар реабілітолог спільно з ортопедом-травматологом розробляють для кожного пацієнта індивідуальну програму реабілітації, що включає лікувальну фізкультуру та медикаментозну підтримку.

Після виписки важливо уникати важких навантажень, рекомендовано фізичну терапію, яка допоможе зміцнити м'язи та покращити рухливість суглоба, а також дозована ходьба.

Читати докладніше

Ендопротезування суглобів: відео

Читати докладніше
Ендопротезування колінного суглоба
Що таке ендопротезування колінного суглоба

Це хірургічне втручання, під час якого пошкоджений чи деформований колінний суглоб замінюється штучним імплантом — ендопротезом. Анатомічно ендопротез повторює форму здорового природного суглоба. Заміна суглоба дозволяє відновити рухливість та функціональність колінного суглоба, а значить, повернути людині можливість нормально рухатися та покращити якість життя.

Показання до операції

Ендопротезування показано при сильних болях у коліні та порушенні рухових функцій. Таку операцію виконують у будь-якому віці, але найчастіше людям 60-80 років. Серед можливих показань до заміни колінного суглоба: деформуючий артроз 3-4 ступеня, ревматоїдний артрит, асептичний некроз виростків стегнової та великогомілкової кістки, пухлини.

Як відбувається операція

Ендопротезування колінного суглоба займає в середньому 60-90 хвилин. Операцію проводять під спінальною анестезією або медикаментозним сном (залежно від загального стану пацієнта).

Хірург видаляє пошкоджені суглобові поверхні великогомілкової та стегнової кісток. Потім встановлює і закріплює за допомогою кісткового цементу ендопротез, який складається з двох металевих компонентів і вкладиша. Під час операції використовується спеціальна навігаційна система для вирівнювання осі кінцівки. Це дозволяє усунути варусну (О-подібну) або вальгусну (Х-подібну) деформацію колінного суглоба.

Відновлення після операції

Реабілітація займає в середньому 1-2 місяці, перебування у клініці — близько 7 днів.

Наш реабілітолог та ортопед-травматолог розробляють індивідуальний план відновлення для кожного пацієнта. Рухатися можна вже наступного дня, але важлива поступовість навантаження на суглоб. Зазвичай реабілітолог рекомендує комплекс лікувальної фізкультури. Протягом перших трьох місяців слід уникати значних фізичних навантажень та занять активними видами спорту. Надалі можна буде вести звичний спосіб життя, але без надмірних перевантажень.

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю