УЗД дітям

в TOP CLINIC DENIS

Ультразвукова діагностика дозволяє досліджувати тканини і органи організму за допомогою ультразвукових хвиль. Дослідження відноситься до неінвазивних — його проводять без порушення шкірних покривів.

УЗД-апарат виробляє ультразвукові коливання високої частоти (людському вуху вони не чутні). Сканер відправляє ультразвукові хвилі до обстежуваного органу, вони відбиваються і повертаються назад. Сигнал обробляється і перетворюється в зображення на екрані монітора. Різні тканини відображають ультразвукові хвилі по-різному - на цьому і будується УЗ-діагностика.

УЗД дітям призначають, щоб діагностувати захворювання органів черевної порожнини, опорно-рухового апарату, малого таза, сечовидільної, серцево-судинної та інших систем організму. Ультразвукова діагностика для дитини допомагає оцінити динаміку лікування, результати оперативних втручань. Також під контролем ультразвуку лікарі проводять хірургічні та інші маніпуляції.

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 1 !
УЗД дітям - TOP Clinic DENIS
Обладнання
Яке обладнання ми використовуємо?

УЗД дітям в клініці ДЕНИС проводиться на обладнанні експертного класу General Electric (США) останніх років випуску. Сучасні технології датчиків високої щільності дозволяють реєструвати навіть найдрібніші зміни рівня сигналу, щоб оглянути потрібні ділянки досить глибоко і отримати якісні зображення.

УЗД діагностика дітям в клініці ДЕНИС (Київ) включає в себе більше 30 видів ультразвукових досліджень, серед яких УЗД внутрішніх органів дитини: малого таза, черевної порожнини, серця, судин, щитовидної залози, суглобів та ін.

Чи безпечне обстеження для дітей?

УЗД проводиться за допомогою ультразвукових хвиль — вони проходять крізь тканини і відбиваються. Променеве навантаження при цьому відсутнє. УЗД дитині повністю безпечне і безболісне, ​​його можна проходити з будь-якою частотою.

Читати докладніше

В яких випадках призначають УЗД

Протипоказання до дослідження практично відсутні.

симптоми порушень в роботі внутрішніх органів (підшлункової залози, селезінки, печінки, жовчного міхура);

зміни на електрокардіограмі, які можуть вказувати на порушення в роботі серцево-судинної системи;

захворювання дихальних органів, патології в легенях;

зміна розмірів щитовидки, утворення на шиї;

контроль в динаміці за нефрологічними захворюваннями (запалення нирок, сечокам'яна хвороба та ін.)

діагностика органів малого таза;

системні патології.

Читати докладніше

Як підготувати дитину до обстеження

Перед тим, як зробити УЗД дитині в клініці ДЕНИС (Київ), ви отримаєте докладні рекомендації з підготовки до процедури від вашого лікаря. Також з будь-якими питаннями можна звернутися в наш контакт-центр (працює цілодобово) — всі оператори мають медичну освіту. Запис на УЗД дитини можливий на будь-який зручний вам день тижня.

За 1-2 дні до дослідження органів черевної порожнини потрібно дотримуватися дієти для зменшення газоутворення: не давати дитині сирі овочі і фрукти, бобові, борошняне, солодке, газовані напої. Таке УЗД проводиться натщесерце.

УЗД органів малого тазу проводять при наповненому сечовому міхурі: за 2-2.5 години до дослідження потрібно випити близько 1 л літра рідини.

Візьміть з собою результати попередніх УЗД (якщо робили).

Підготуйте дитину психологічно. Дитині старшого віку можна пояснити, як влаштований УЗ-апарат, як проходить процедура. Покажіть їй процес на відео і обов'язково розкажіть, що це не боляче.

Читати докладніше

Як відбувається обстеження

Всі дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми, вміють їх заспокоїти і завоювати довіру. Щоб дитина не переживала, УЗД проводиться в присутності батьків, в ігровій формі. Доктор приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, та знайде з ним спільну мову.

Лікар допоможе дитині розміститися сидячи або лежачи на кушетці. Щоб забезпечити щільний контакт УЗ-датчика зі шкірою, на неї наноситься спеціальний прозорий гель.

Під час процедури лікар може попросити дитині змінити позу, підняти руки, повернутися тощо, щоб краще візуалізувати внутрішні органи.

Скільки часу потрібно на дослідження, залежить від виду УЗД. Ультразвукове дослідження окремих органів займає 15-20 хвилин. А, наприклад, комплексне обстеження органів черевної порожнини потребує до 45 хвилин.

Читати докладніше

Результати

В процесі обстеження лікар вивчає зображення на екрані, порівнює отримані параметри з нормативними і вносить інформацію до протоколу. Розшифровка УЗД дитини виконується відразу ж на місці. Підготовка висновку займає кілька хвилин.

Читати докладніше

Лікарі

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю