Кардіологія
Лікарі-експерти з провідних медичних установ кардіологічного профілю!
Консультація лікаря-кардіолога, всі необхідні обстеження та точний діагноз – за один візит.
Під рукою лікар має все, що потрібно для діагностики: електрокардіограф, апарат УЗД експертного рівня, холтер для добового моніторування ЕКГ. Вам не доведеться окремо записуватись на різні процедури та ходити по кабінетах.
Читати докладніше
в соціальних мережах
Чому TOP CLINIC DENIS:
В яких випадках звертатися до кардіолога
хворобливі відчуття в грудній клітці, в області серця, за грудиною, іноді в епігастральній ділянці (у верхній частині живота). Біль може бути гнітючою і стискає, віддаватися в шию, руки (особливо ліву), нижню щелепу, ліву лопатку. Зазвичай виникає при фізичному навантаженні або коли людина нервує, або через деякий час;
задишка в розслабленому стані, часто посилюється в горизонтальному положенні, утруднене дихання при фізичному навантаженні;
часті або постійні набряки нижніх кінцівок;
порушений ритм роботи серця, прискорення або уповільнення частоти серцевих скорочень незрозумілого походження - особливо якщо при цьому погіршується самопочуття;
перепади артеріального тиску, яке часто підвищується (вище 130 систолічний та/або вище 80 діастолічний);
сильні мігрені, які супроводжуються підвищеним тиском, проблемами із зором, нудотою і блюванням;
загальна слабкість, часті запаморочення, швидка стомлюваність, пітливість;
переднепритомні стани та непритомність, які трапляються без очевидних причин;
час від часу погіршення мови, зору;
відчуття нестачі повітря під час сну, неспокійний сон;
блідість шкіри обличчя, синюшність губ, крил носа, кінчиків пальців.
Як підготуватися до прийому кардіолога
Візьміть з собою медичні документи: результати обстежень, консультаційні висновки та виписки.
Згадайте і запишіть свої скарги, проаналізуйте, в яких ситуаціях вони проявляються: коли виникають болі в грудях, задишка, за скільки часу стан приходить в норму. Якщо ви поділитися з доктором своїми спостереженнями, йому буде простіше поставити діагноз.
Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про супутні захворювання, прийом медичних препаратів, серцево-судинні захворювання у близьких родичів.
У день прийому відмовтеся від куріння, алкоголю, надмірного пиття. Можливо, лікар призначить дослідження і аналізи, які можна буде провести відразу на місці.
Як проходить консультація кардіолога
- 01Опитування
Прийом кардіолога починається зі збору анамнезу (історії хвороби). Доктор розпитає вас про скарги, ваш спосіб життя (шкідливі звички, харчування, фізичні навантаження, стреси), наявність серцево-судинних захворювань у близьких родичів.
- 02Огляд
Лікар перевірить частоту серцебиття і дихання, артеріальний тиск. Також він виміряє ваш зріст і вагу, оцінить колір шкірних покровів та інші зовнішні ознаки.
- 03Обстеження
Для уточнення діагнозу лікар проводить інструментальні дослідження: електрокардіографію, УЗД серця, холтерівське моніторування ЕКГ, при необхідності — АТ. Також можуть знадобитися аналізи крові. При необхідності лікар направляє на консультацію до суміжних фахівців.
- 04Призначення лікування
Зібравши всю інформацію, лікар поставить діагноз і складе план лікування. Він детально пояснить, які варіанти можливі у вашій ситуації і допоможе вибрати оптимальний. Також кардіолог порекомендує, як змінити раціон і спосіб життя, щоб лікування було більш ефективним.
Кардіологія TOP CLINIC DENIS (Київ) оснащена всім необхідним для якісної діагностики серцево-судинних захворювань. Всі види діагностики доступні в нашій клініці в день звернення. Аналізи робляться у власній лабораторії. Результати обстежень готові відразу ж або в мінімальні терміни.
Дозволяє оцінити функціонування провідної системи серця, діагностувати хронічне або гостре порушення кровопостачання міокарда.
Допомагає провести аналіз роботи серця протягом доби: в стані спокою і при навантаженні. Спеціальний мікро-монітор реєструє ЕКГ.
Використовується для оцінки функціонування серця, а також його будови і стану. У нашій клініці це дослідження проводиться на спеціалізованому УЗД-апараті.
Дозволяє досліджувати причини захворювань серцево-судинної системи. У клініці працює власна лабораторія: всі аналізи можна здати на місці, в комфортних умовах. Більшість результатів готові протягом години.
Допомагає провести контроль АТ протягом доби: в стані спокою і під час навантажень (використовується заданий інтервал навантажень — кожні 15-30 хвилин вдень та кожні 30-60 хвилин вночі).
Відмова від шкідливих звичок, зміна раціону харчування, додавання фізичних активностей.
Допомагають прискорити процес відновлення і нормалізувати самопочуття.
Спрямовані як на усунення симптомів і болів, так і на причину захворювання (усунення запальних процесів, приведення тиску в норму та ін.).
Використовується в разі, якщо інші методи не дають результату. У клініці працює власний стаціонар з комфортабельними одномісними палатами.
- Аритмії серця
- Артеріальна гіпертензія
- Артеріальна гіпотензія
- Атеросклероз
- Блокади серця
- Брадикардія
- Вегетосудинна дистонія (ВСД)
- Гіпертонічна хвороба (гіпертонія)
- Гіпертонічний криз
- Інфаркт міокарда
- Ішемічна хвороба серця
- Кардіомегалія
- Кардіоміопатія
- Кардіосклероз
- Коронарна недостатність
- Легеневе серце
- Миготлива аритмія (фібриляція передсердь)
- Тріпотіння предсердь
- Міокардит
- Пароксизмальна тахікардія
- Перикардит
- Вади серця вроджені
- Вади серця придбані
- Серцева астма
- Серцева недостатність
- Синдром WPW
- Стенокардія
- Тахікардія
- Тромбоемболія
- Екстрасистолії
- Ендокардит