Кардіологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Лікарі-експерти з провідних медичних установ кардіологічного профілю!

Консультація лікаря-кардіолога, всі необхідні обстеження та точний діагноз – за один візит.

Під рукою лікар має все, що потрібно для діагностики: електрокардіограф, апарат УЗД експертного рівня, холтер для добового моніторування ЕКГ. Вам не доведеться окремо записуватись на різні процедури та ходити по кабінетах.

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 2 !
Кардіологія в Києві - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Економія вашого часу

  Прийом в день звернення або в найближчий час, в будь-який день тижня, без черг.

  Консультація лікаря, здача аналізів і всі необхідні обстеження — за один день.

  Кардіологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Кабінети кардіолога з повним оснащенням

  Під рукою у лікаря все необхідне для точної діагностики: електрокардіограф, апарат УЗД, холтер для добового моніторування ЕКГ. Вам не доведеться окремо записуватися на різні процедури і ходити по кабінетах.

  Кардіологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Спеціалізоване УЗД серця

  УЗД серця (ехокардіографія) на спеціалізованому апараті експертного класу. Спеціаліст вузького профілю, який вдосконалюється в ультразвукової діагностики серця багато років.

  Кардіологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Комплексний підхід

  Завдяки широкому профілю клініки кардіолог може залучати до діагностики та лікування суміжних фахівців: ендокринолога, невролога, гематолога, ревматолога та інших.

  Кардіологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Тільки доказова медицина

  Використовуємо методи лікування з доведеною ефективністю і безпекою, спираємося на сучасні світові клінічні рекомендації, застосовуємо тільки сертифіковані препарати нового покоління.

  Кардіологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Турбота про ваш психологічний комфорт

  Доктор приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, розповість про варіанти лікування і все пояснить без складних медичних термінів. 

  Кардіологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS

Лікарі-кардіологи

6
Всі лікарі

Відгуки

9
Всі відгуки
Поліна
05 червня
Єлизавета Самойленко є дуже уважною та компетентною лікаркою, яка не одразово допомагала мені у вирішенні питань зі здоров'ям. Саме її індивідуальний підхід та уважність спонукають звертатися саме до неї. Читати докладніше
Володимир
15 квітня
Дуже вдячний Узварику Дмитру Дмитровичу за професійність та чуйне ставлення до пацієнта. Буду рекомендувати лікаря та клініку своїм знайомим.
Виктория
10 квітня
Перед операцией я проходила мед комиссию и попала на прием к кардиолога Ходаківська Олена Вікторівна. Это человек и кардиолог от Бога. Как мамочка, расспросит, выслушает, приятный человек, внимательный. Спасибо вам большое. Читати докладніше
Буденко Вікторія
21 березня
Була на прийомі в кардіолога Ходаківської О.В., хочу відзначити високий рівень кваліфікації та компетенції лікаря.
Діана
20 березня
Ходаковська Олена Вікторівна, дуже гарний лікар, всією сімьєю вже більше як 7 років спостерігаємось, після того як мати в критичному стані попала до Олени Вікторівни, і вона її поставила на ноги. Великий професіонал Читати докладніше
Тетяна
31 грудня
Дякую лікарю кардіологу Узварику Дмитру Дмитровичу за професійну і кваліфіковану консультацію, чуйне ставлення і проникливе відношення до проблеми, з якою я звернулася. Ми скоригували план лікуваня, і підібрали ліки. Це тепер буде мій лікар. Також велика подяка лікарю , яка проводила Узд Михайловій Анжелі Ігоровні за чуйність і професіоналізм. Хочеться відмітити сучасний вид , чистоту і приємні для пацієнтів речі. Сучасне обладнання і затишні кабінети.. Я задоволена візитом. І подалі користуватимуся послугами клініки , привезу маму і пораджу друзям і знайомим. Читати докладніше
Кульбако Ірина Олександрівна
29 червня
Олена Вікторівна Ходаківська - професіонал вищого ґатунку, уважний лікар і чудова людина. Поважаю її зокрема і за те, що вона ніколи не зупиняється у своєму розвитку, постійно вдосконалюється і слідкує за прогресом, який щодня відбувається в медицині. Тендітна жінка, яка багато років працювала в інфарктному відділенні Олександрівської лікарні і врятувала сотні, а може і тисячі життів. Такому лікарю можна повністю довірити турботу про своє здоров‘я та про здоров‘я своїх рідних. Читати докладніше
Вікторія
29 червня
Я хочу подякувати Олені Вікторовні за фаховий підхід, за увагу, за ввічливість. Це лікар, який завжди "докопається" до суті і не пропустить жодної дрібниці. Це лікар з великої літери. Читати докладніше
Олег Янков
17 листопада
Уже 6 лет наблюдаюсь у Елены Викторовны, с тех пор как попал в больницу по кардиологии в критическом состоянии. Тогда она буквально поставила на ноги, теперь по всем вопросам с сердцем только к ней. Высококомпетентный доктор и приятная женщина, спасибо ей. Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

В яких випадках звертатися до кардіолога

Лікар-кардіолог в клініці діагностує і лікує серцево-судинні захворювання. Також він займається питаннями профілактики та реабілітацією — відновленням здоров'я людей, які перенесли захворювання серця. Перші прояви серцево-судинних захворювань виглядають досить безпечно. Іноді їх плутають з симптомами інших захворювань.

хворобливі відчуття в грудній клітці, в області серця, за грудиною, іноді в епігастральній ділянці (у верхній частині живота). Біль може бути гнітючою і стискає, віддаватися в шию, руки (особливо ліву), нижню щелепу, ліву лопатку. Зазвичай виникає при фізичному навантаженні або коли людина нервує, або через деякий час;

задишка в розслабленому стані, часто посилюється в горизонтальному положенні, утруднене дихання при фізичному навантаженні;

часті або постійні набряки нижніх кінцівок;

порушений ритм роботи серця, прискорення або уповільнення частоти серцевих скорочень незрозумілого походження - особливо якщо при цьому погіршується самопочуття;

перепади артеріального тиску, яке часто підвищується (вище 130 систолічний та/або вище 80 діастолічний);

сильні мігрені, які супроводжуються підвищеним тиском, проблемами із зором, нудотою і блюванням;

загальна слабкість, часті запаморочення, швидка стомлюваність, пітливість;

переднепритомні стани та непритомність, які трапляються без очевидних причин;

час від часу погіршення мови, зору;

відчуття нестачі повітря під час сну, неспокійний сон;

блідість шкіри обличчя, синюшність губ, крил носа, кінчиків пальців.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготуватися до прийому кардіолога

Візьміть з собою медичні документи: результати обстежень, консультаційні висновки та виписки.

Згадайте і запишіть свої скарги, проаналізуйте, в яких ситуаціях вони проявляються: коли виникають болі в грудях, задишка, за скільки часу стан приходить в норму. Якщо ви поділитися з доктором своїми спостереженнями, йому буде простіше поставити діагноз.

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про супутні захворювання, прийом медичних препаратів, серцево-судинні захворювання у близьких родичів.

У день прийому відмовтеся від куріння, алкоголю, надмірного пиття. Можливо, лікар призначить дослідження і аналізи, які можна буде провести відразу на місці.

Читати докладніше

Як проходить консультація кардіолога

Прийом кардіолога в Києві в клініці ДЕНИС відбувається в кабінеті, оснащеному апаратом УЗД, електрокардіографом, холтерами для добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску (АТ), іншим обладнанням, необхідним для точної діагностики. Вам не доведеться окремо записуватися на різні процедури і ходити по кабінетах.

Кардіологія TOP CLINIC DENIS (Київ) оснащена всім необхідним для якісної діагностики серцево-судинних захворювань. Всі види діагностики доступні в нашій клініці в день звернення. Аналізи робляться у власній лабораторії. Результати обстежень готові відразу ж або в мінімальні терміни.

Діагностика
TOP CLINIC DENIS — це сучасна кардіологія в Києві, з можливістю проводити всі необхідні діагностичні дослідження, не залишаючи клініки.
Електрокардіографія (ЕКГ)

Дозволяє оцінити функціонування провідної системи серця, діагностувати хронічне або гостре порушення кровопостачання міокарда.

Холтерівське моніторування ЕКГ

Допомагає провести аналіз роботи серця протягом доби: в стані спокою і при навантаженні. Спеціальний мікро-монітор реєструє ЕКГ.

Ехокардіографія (УЗД серця)

Використовується для оцінки функціонування серця, а також його будови і стану. У нашій клініці це дослідження проводиться на спеціалізованому УЗД-апараті.

Лабораторна діагностика

Дозволяє досліджувати причини захворювань серцево-судинної системи. У клініці працює власна лабораторія: всі аналізи можна здати на місці, в комфортних умовах. Більшість результатів готові протягом години.

Добове моніторування артеріального тиску (АТ)

Допомагає провести контроль АТ протягом доби: в стані спокою і під час навантажень (використовується заданий інтервал навантажень — кожні 15-30 хвилин вдень та кожні 30-60 хвилин вночі).

Читати докладніше
Лікування
Поставивши діагноз, кардіолог клініки ДЕНИС (Київ) розповість вам про можливі варіанти лікування у вашій ситуації, їх плюси і мінуси, і порадить оптимальний. Найбільш ефективним вважається комплексний підхід.
Корекція способу життя

Відмова від шкідливих звичок, зміна раціону харчування, додавання фізичних активностей.

Фізіотерапевтичні процедури

Допомагають прискорити процес відновлення і нормалізувати самопочуття.

Медикаментозні методи

Спрямовані як на усунення симптомів і болів, так і на причину захворювання (усунення запальних процесів, приведення тиску в норму та ін.).

Хірургічне лікування

Використовується в разі, якщо інші методи не дають результату. У клініці працює власний стаціонар з комфортабельними одномісними палатами.

Читати докладніше
Захворювання
 • Аритмії серця
 • Артеріальна гіпертензія
 • Артеріальна гіпотензія
 • Атеросклероз
 • Блокади серця 
 • Брадикардія
 • Вегетосудинна дистонія (ВСД)
 • Гіпертонічна хвороба (гіпертонія)
 • Гіпертонічний криз
 • Інфаркт міокарда
 • Ішемічна хвороба серця
 • Кардіомегалія
 • Кардіоміопатія
 • Кардіосклероз
 • Коронарна недостатність
 • Легеневе серце
 • Миготлива аритмія (фібриляція передсердь)
 • Тріпотіння предсердь
 • Міокардит
 • Пароксизмальна тахікардія
 • Перикардит
 • Вади серця вроджені
 • Вади серця придбані
 • Серцева астма
 • Серцева недостатність
 • Синдром WPW
 • Стенокардія
 • Тахікардія
 • Тромбоемболія
 • Екстрасистолії
 • Ендокардит
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю