Дитяча урологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Консультація дитячого уролога, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування – за один візит, не залишаючи клініки. У кабінеті лікаря – апарат УЗД. МРТ, рентген, урографія – на місці та без черг. Власна лабораторія, більшість аналізів готові за годину.

Дитячий уролог в клініці ДЕНИС діагностує та лікує захворювання сечового міхура, сечовипускального каналу, нирок у дітей від народження та до 18 років. Також до цього лікаря звертаються, щоб провести дитині профілактичний огляд, отримати консультацію щодо статевого виховання хлопчиків-підлітків, контрацепції.

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 1 !
Дитяча урологія в Києві - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія, більшість аналізів готові за годину.

  В кабінеті у дитячого уролога - апарат УЗД. МРТ, рентген, урографія — на місці і без черг.

  Дитяча урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Командна робота

  Завдяки широкому профілю клініки дитячий уролог може залучати до діагностики та лікування суміжних фахівців: педіатра, ендокринолога, нефролога, хірурга та ін.

  Дитяча урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Безпечне середовище

  Окремий вхід в дитячу поліклініку, ліфт тільки для пацієнтів дитячої поліклініки та стаціонару.

  Безбар'єрне середовище без сходинок, антиковзаюче покриття. У приміщеннях ергономічні меблі без гострих кутів.

  Дитяча урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • М'який і уважний підхід до дітей

  Ми подбаємо, щоб дитині було не боляче і не страшно. Лікар приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоїть та пограє.

  Дитяча урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Тактичний і делікатний підхід до підлітків

  Дбаємо про психологічний комфорт підлітка і довірчі стосунки, гарантуємо конфіденційність.

  Дитяча урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Дитячий стаціонар

  16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним масажним кріслом для супроводжуючого.

  Індивідуальний клімат-контроль, великий телевізор, wi-fi. Харчування ресторанного рівня.

  Дитяча урологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS

В яких випадках звертатися до дитячого уролога

Захворювання сечостатевої системи у дітей складно піддаються ранній діагностиці, тому що часто дитина соромиться проблеми і довго приховує її. Тому рекомендується відвідувати лікаря для профілактичного огляду: в 3, 7, 12 років, а з 14 років — щороку.

болі, відчуття печіння при сечовипусканні;

дуже часті або рідкі позиви до сечовипускання;

кров у сечі, різка зміна її кольору і запаху;

висока температура без видимої причини, блювота, діарея, здуття живота;

болі в області малого тазу, в попереку, в боці;

нетримання сечі.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготувати дитину до прийому

Нагадайте дитині, що вранці перед прийомом потрібно сходити в туалет, щоб спорожнити кишечник. Це необхідно хлопчикам, щоб лікар міг провести обстеження передміхурової залози.

Під час гігієнічних процедур не варто користуватися гелями і іншими засобами, в тому числі антисептичними, щоб не спотворити клінічну картину.

За 1-2 години до прийому бажано утримуватися від сечовипускання, щоб лікар при необхідності міг відразу взяти мазки для дослідження мікрофлори.

Перед прийомом потрібно випити близько 2 склянок звичайної води, щоб сечовий міхур був наповнений. Тоді доктор відразу зможе зробити УЗД. Можна скористатися кулерами з питною водою, які встановлені в холах нашої клініки.

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря: про основні скарги, інфекційні захворювання, які перенесла дитина, алергічні реакції, травми, перебіг вагітності, урологічні захворювання у близьких родичів.

Візьміть з собою медичну карту дитини, висновки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що маленький пацієнт завжди відчуває ваш стан. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити предметами в кабінеті лікаря. З підлітком потрібно говорити чесно і відкрито, але без залякувань. Важливо, щоб він зрозумів, що вся інформація, якою він поділиться з лікарем, залишиться конфіденційною.

Читати докладніше

Як проходить консультація дитячого уролога

Ми подбаємо, щоб дитина відчувала себе спокійно і розслаблено. Дитячий уролог клініки ДЕНИС (Київ) вміє знаходити спільну мову з дітьми різного віку та має великий досвід взаємодії з ними. Всі процедури проводяться максимально делікатно і тактовно.

Лікарі-урологи

3
Всі лікарі
Сичов Юрій Віталійович
Мега-лікар
Сичов Юрій Віталійович
дитячий хірург, дитячий уролог, хірург-ендокринолог, пластичний хірург
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
Латишов Костянтин Володимирович
Тимчасово не приймає
Латишов Костянтин Володимирович
дитячий уролог, дитячий хірург
Стаж (років):
28
Детальніше Відгуки
Записатися
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

Відгуки

2
Всі відгуки
Олеся
28 квітня
Дуже чуйний лікар! Знає підхід до дитини, проблему вирішили швидко та без сліз! Дякуємо лікарю, рекомендуємо!!!
Оксана
16 лютого
В вихідний день потребувала терміново консультації дитячого уролога, всі клініки як завжди сухо відповідали про запис тільки на подальші дні. Випадково натрапила на вашу клініку і була неймовірно здивована діям персоналу. Дуже хвилювалась за дитину, навіть не запам'ятала дівчину, яка відповіла на дзвінок( але людина запропонувала зв'язатись у вихідний!!!день з лікарем і вирішити по можливості моє питання. Я була проконсультована онлайн, мала певний план дій і спокійно займалась лікуванням дитини. Вдячна за добродушність і змогу відкликатись на людський біль та паніку! Читати докладніше
Діагностика
Дитяча урологія в клініці ДЕНИС — це можливість пройти повний комплекс діагностичних обстежень і здати лабораторні аналізи в комфортних умовах, не залишаючи клініки.
Лабораторні аналізи

Допомагають отримати загальну картину захворювання. Щоб виявити запальні процеси, лікар призначає клінічні аналізи сечі і крові. Зіскрібки і мазки беруться, щоб визначити статеві інфекції. Також лікар може призначити гормонограмму крові — щоб уточнити рівень гормонів в організмі.

Ультразвукове дослідження

Дозволяє швидко оглянути сечовий міхур, нирки, щоб оцінити їх стан, виявити запалення, новоутворення, ушкодження. Також робиться УЗД мошонки і передміхурової залози.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Дозволяє детально візуалізувати органи сечостатевої системи і виявити патології: камені, пухлини, грижі, спайки та ін.

Урографія

Це рентгенівське дослідження, яке може проводитися з використанням контрастної речовини, щоб вивчити екскреторну (видільну) функцію нирок та інші особливості.

Читати докладніше
Лікування
Дитяча урологія в клініці ДЕНИС (Київ) має всі можливості для лікування захворювань сечостатевої системи: як амбулаторного (в поліклініці або вдома), так і в стаціонарі. Також ми проводимо хірургічні операції будь-якої складності.
Медикаментозна терапія

Допомагає усунути інфекцію, зменшити неприємні симптоми і активність хвороботворних мікроорганізмів. Доктор підбирає препарати, враховуючи особливості дитячого організму: це можуть бути уросептики, антибіотики широкої дії, місцеві антисептичні засоби і ін.

Фізіотерапія

Призначають при хронічних захворюваннях органів сечовидільної системи. Фізіотерапевтичні процедури (вплив струмами, ультразвуком, магнітним полем і ін.) допомагають посилити кровопостачання органів, зняти м'язові спазми, покращити функцію органу. Це сприяє зменшенню больових відчуттів і усуненню запальних процесів.

Малоінвазивні операції

Операції з використанням лапароскопічних та ендоскопічних методик проводяться на нирках, сечоводах, сечовому міхурі, простаті, уретрі.

Складні хірургічні операції

Показані при серйозних травмах, вроджених дефектах сечостатевої системи, при онкологічних захворюваннях. У нашій клініці проводять як органозберігаючі, так і радикальні оперативні втручання.

Дитячий стаціонар

Включає в себе 16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним масажним кріслом для супроводжуючого. Батьки можуть залишатися з дитиною цілодобово.

Читати докладніше
Захворювання
 • Аномалії розвитку сечостатевої системи
 • Баланопостит
 • Варикоцеле
 • Гідронефроз
 • Гидроцеле
 • Гіпоспадія
 • Крипторхізм
 • Нефрит
 • Мочекам'яна хвороба
 • Пахові грижі
 • Пієлонефрит
 • Міхурово-сечовідний рефлюкс
 • Синехії
 • Уретрит
 • Фімози
 • Енурез
 • Епідидиміт
 • Цистит
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю