Дитяча гастроентерологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Консультація дитячого гастроентеролога, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування — за один візит, не залишаючи клініки. Комфортні та безпечні умови, м'який та уважний підхід до дітей.

Дитячий лікар-гастроентеролог в клініці ДЕНИС діагностує і лікує захворювання травної системи у дітей з народження і до 18 років.

Травна система складається з відділів шлунково-кишкового тракту (ротова порожнина, глотка, стравохід, шлунок, тонка і товста кишка) і допоміжних органів (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур).

Крім лікування захворювань, дитячий гастроентеролог стежить за здоров'ям органів травного тракту, допомагає батькам підібрати дитині правильне харчування, скласти схему введення прикорму, впоратися з коліками і іншими проблемами.

Органи шлунково-кишкового тракту у дітей мають більш тонкі слизові оболонки, шлунковий сік виділяється менше, а його бактерицидні властивості слабше. Формування ферментативної системи закінчується тільки у 7 років. Тому травна система у дітей більш чутлива.

Читати докладніше
Список послуг 2
Дитяча гастроентерологія в Києві - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія (більшість аналізів готові протягом години), КТ, МРТ, рентген, УЗД, гастроскопія, колоноскопія (в тому числі уві сні).

  Вам не доведеться виходити з дитиною на вулицю, переміщатися між відділеннями або кудись їздити.

  Дитяча гастроентерологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Безпечне середовище

  Окремий вхід в дитячу поліклініку, ліфт тільки для пацієнтів дитячої поліклініки та стаціонару.

  Безбар'єрне середовище без сходів, антиковзаюче покриття. У приміщеннях ергономічні меблі без гострих кутів.

  Дитяча гастроентерологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Все для зручності батьків з дітьми

  Щоб ви і ваша дитина почували себе комфортно, ми передбачили місце для візочків, дитячий гардероб, кімнату для годування, дитячі санвузли, зону очікування з ігровим куточком.

  Дитяча гастроентерологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • М'який і уважний підхід до дітей

  Ми подбаємо, щоб дитині було не боляче, і вона не боялася. Лікар приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, пограє з ним та заспокоїть.

  Неприємні процедури можна проводити з анестезією або під медичним сном.

  Дитяча гастроентерологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Командна робота

  Завдяки широкому профілю клініки у нас працюють дитячі лікарі всіх спеціальностей. При необхідності лікар-гастроентеролог може залучати для консультацій суміжних фахівців.

  Дитяча гастроентерологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Дитячий стаціонар

  16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним масажним кріслом для супроводжуючого.

  Індивідуальний клімат-контроль, великий телевізор, wi-fi. Харчування ресторанного рівня.

  Дитяча гастроентерологія в Києві в клініці DENIS - TOP Clinic DENIS

В яких випадках звертатися до дитячого гастроентеролога

у дитини грудного віку сильне занепокоєння через коліки, дитина підтягує ніжки до живота;

гази, здуття живота;

проблеми з ковтанням, підвищене або недостатнє слиновиділення;

дитина часто відригує;

погіршення апетиту, зниження ваги;

дитина скаржиться на болі в животі, нудоту;

слиз, кров в калі, його знебарвлення;

часті закрепи або діарея;

відрижка, неприємний присмак і запах з рота.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготувати дитину до прийому

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря: як часто виникають болі, який їхній характер, чи пов'язані вони з харчуванням, чи є апетит, скільки дитина важить і як набирала вагу. Сформулюйте основні скарги.

Візьміть з собою медичну карту дитини, виписки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Дієта: перед деякими дослідженнями (наприклад, УЗД, ендоскопія, аналіз калу на приховану кров) потрібно дотримуватися спеціальної дієти. Якщо у дитини є показання до таких обстежень, лікар запише вас на повторний прийом і розповість про всі нюанси.

Зручно одягніть дитину, щоб у лікаря був швидкий доступ до зони живота для огляду.

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити цікавими предметами в кабінеті лікаря. Ні в якому разі не лякайте і не обманюйте.

Читати докладніше

Як проходить консультація дитячого гастроентеролога

Всі дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми, вміють їх заспокоїти і завоювати довіру. Доктор подбає, щоб при будь-яких процедурах і обстеженнях дитині було не боляче і не страшно. Лікар приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, пограє з ним та знайде контакт.

Якщо у вас немає можливості приїхати в клініку на консультацію, можна скористатися послугою «Гастроентеролог додому» і викликати лікаря додому.

Лікарі-гастроентерологи

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Діагностика
Всі види діагностики доступні в нашій клініці в день звернення (якщо не потрібна попередня підготовка). Вам не доведеться виходити з дитиною на вулицю, переміщатися між відділеннями або кудись їздити, щоб пройти обстеження. Результати готові відразу ж або в мінімальні терміни.
Лабораторні аналізи

Щоб виявити порушення обміну речовин і запальні процеси, доктор може призначити здати загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, дослідження калу.

Всі аналізи можна здати на місці, в комфортних умовах і не виходячи з клініки. За допомогою системи пневмопошти біоматеріали з маніпуляційних за лічені хвилини потрапляють у власну лабораторію клініки. Більшість аналізів готові протягом години, а результати відразу доступні доктору.

Ультразвукове дослідження

УЗД органів черевної порожнини допомагає визначити патології печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура, частково обстежити шлунок і кишечник. Перед УЗД дитині необхідно дотримуватися дієти — на прийомі доктор надасть вам детальні рекомендації.

Магнітно-резонансна томографія

МРТ призначають, коли є підозри на жовчокам'яну хворобу, панкреатит, новоутворення. МРТ дозволяє досліджувати порожнинні органи, наприклад, кишечник і шлунок, і отримати пошарові знімки органів в різних площинах.

Рентгенографія

Дозволяє досліджувати всі ділянки шлунково-кишкового тракту, щоб діагностувати кишкову непрохідність, грижі, вроджені аномалії розвитку органів та ін.

Колоноскопія

Метод дозволяє оглянути слизові оболонки кишечника і взяти зразки тканин для дослідження. Його застосовують, щоб діагностувати захворювання товстої кишки. Процедуру можна проводити під медичним сном.

ЕГДС

Езофагогастродуоденоскопія — процедура, під час якої лікар оглядає слизові оболонки порожнистих органів (наприклад, шлунка, стравоходу дванадцятипалої кишки) за допомогою спеціального гнучкого зонда з підсвічуванням і оптичною системою. Процедуру можна проводити під медичним сном.

Читати докладніше
Лікування ШКТ
Методи лікування

Дитяча гастроентерологія в клініці ДЕНИС має всі можливості для лікування захворювань травної системи як консервативними (лікарська терапія, фізіотерапія, дієтотерапія), так і хірургічними методами. Вибір методу залежить від діагнозу і клінічної картини.

У клініці проводяться як планові, так і екстрені операції. Лікарі нашої клініки роблять упор на малоінвазивне хірургічне лікування зі збереженням органів.

Стаціонар

При складних захворюваннях можлива госпіталізація в дитячий стаціонар, який включає в себе 16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним масажним кріслом для супроводжуючого. Батьки можуть залишатися з дитиною цілодобово.

Читати докладніше
Захворювання ШКТ у дітей
 • Гастрит
 • Гастродуоденіт
 • Гастроезофагеальний рефлюкс
 • Гепатит
 • Глистна інвазія
 • Дисбактеріоз кишечника
 • Дискінезія жовчовивідних шляхів
 • Лямбліоз
 • Муковісцидоз
 • Панкреатит
 • Функціональна диспепсія
 • Холецистит
 • Ентероколіт
 • Ентерит
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю