Дитячий стаціонар

в TOP CLINIC DENIS

Дитячий стаціонар — це багатофункціональне відділення клініки для пацієнтів з народження і до 18 років, яким необхідно постійне спостереження лікарів, лікування, яке неможливо провести в амбулаторних умовах (на дому), велика кількість обстежень. Також перебування в стаціонарі може знадобитися дітям, які перенесли оперативне втручання.

У стаціонарі постійно відстежується стан дитини і динаміка одужання, вона отримує максимум необхідних процедур в безпечних і комфортних умовах.

Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС працює цілодобово і приймає пацієнтів за призначенням лікаря з невідкладної допомоги або за направленням з поліклініки. Місце прописки не має значення. Також можлива госпіталізація без направлення, а за медичними показаннями.

Читати докладніше
Список послуг 0
Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Цілодобове спостереження і догляд

  Всі необхідні процедури в безпечних і комфортних умовах. Батьки або супроводжуюча особа може весь час перебувати з дитиною.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • 16 одномісних палат

  Палати з власним санвузлом з душовою кабіною, індивідуальний клімат-контроль, масажне крісло для супроводжуючого, wi-fi, телевізор. Харчування ресторанного рівня.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Можна брати мінімум речей з дому

  Для кожного гостя передбачений халат, тапочки, рушники, індивідуальний гігієнічний набір.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • М'який і уважний підхід до дітей

  Ми подбаємо, щоб дитині було не боляче і не страшно. Лікарі та медсестри приділять маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоють і пограють.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія (більшість аналізів готові за годину), КТ, МРТ, рентген, УЗД. Вам не доведеться виходити з дитиною на вулицю, переміщатися між відділеннями або кудись їздити, щоб пройти обстеження.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • 5 оснащених операційних блоків

  Обладнання для оперативних втручань будь-якого ступеня складності. Застосовуємо малоінвазивні методики і сучасну анестезію, безпечну для дитячого організму.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Кімнати для анестезії

  У клініці передбачені кімнати, оформлені як дитячі спальні, куди приходить анестезіолог, і в присутності батьків дитина засинає. Після операції її повертають, і малюк прокидається в оточенні рідних, в знайомому і звичному місці.

  Дитячий стаціонар в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
Напрямки
У нашій клініці організований дитячий багатопрофільний стаціонар, в тому числі терапевтичний, хірургічний і денний, а також 10 окремих одномісних палат інтенсивної терапії.
Дитячий терапевтичний стаціонар

У терапевтичний стаціонар госпіталізують дітей, яким необхідний постійний догляд, спостереження і проведення обстежень. У нас працює як денний, так і цілодобовий стаціонар, де спостереження відбувається в режимі 24/7. Форму лікування в стаціонарі підбирає лікар, залежно від діагнозу, тяжкості захворювання і прописаного лікування.

Лікування проводиться за напрямками: гастроентерологія, терапія, кардіологія, пульмонологія, неврологія, алергологія та інші.

Дитячий хірургічний стаціонар

У хірургічному стаціонарі проводять оперативні втручання різної складності і спостерігають за станом здоров'я пацієнта після них. Наші лікарі виконують як планові операції, так і ургентні (екстрені) в цілодобовому режимі.

Відділення хірургії включає в себе:

 • 5 операційних блоків, які оснащені для оперативних втручань будь-якого ступеня складності.
 • реанімаційний блок і 10 палат інтенсивної терапії, які обладнані моніторами для спостереження, апаратами штучної вентиляції легенів, централізованою подачею кисню. Медичний персонал цілодобово спостерігає за станом пацієнта.
 • одномісні дитячі палати з санвузлом та душовою.

Лікування проводиться за напрямками: загальна хірургія, травматологія, оперативна отоларингологія, оперативна урологія і гінекологія, анестезіологія та інші.

Дитячий денний стаціонар

У нас працює денний стаціонар для дітей, яким не потрібний цілодобовий медичний нагляд. Дитину можна приводити в клініку на кілька годин, щоб пройти призначені лікувальні процедури, а потім повертатися додому.

У денному стаціонарі проходять курс крапельниць та ін'єкцій, фізіотерапевтичні та інші процедури. Терапія проводиться під контролем наших фахівців, що робить лікування безпечніше і ефективніше.

Лікар може направити дитину на лікування в денному стаціонарі:

 • для реабілітації після перенесених захворювань, операцій, травм;
 • якщо амбулаторне лікування не дає результатів;
 • для процедур, які не можна провести вдома;
 • після етапу лікування в звичайному стаціонарі;
 • для профілактики ускладнень.
Читати докладніше

Палати стаціонару

Стаціонар для дитини в нашій клініці — це комфортні умови і високий рівень сервісу:

палати в стаціонарі для дітей — тільки одномісні, в них встановлено розкладне масажне крісло для супроводжуючого, який може знаходитися з дитиною цілодобово. Це допомагає дитині легше пережити госпіталізацію і лікувальні процедури.

комфортабельні палати для дітей з батьками — з індивідуальним клімат-контролем, швидким Wi-Fi, великим телевізором з діагоналлю 42 дюйма, світлонепроникними шторами;

індивідуальні санвузли з просторою душовою кабіною, халатом, рушниками, тапочками, індивідуальним гігієнічним набором. При бажанні можна брати мінімум речей з дому.

харчування забезпечує власна кухня ресторанного рівня, з можливістю вибору страв по меню (з урахуванням прописаної лікарем дієти).

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготувати дитину до перебування в стаціонарі

Навіть найсучасніший стаціонар для дітей може викликати у маленького пацієнта стрес. Щоб мінімізувати негативні психічні наслідки для дитини, допомогти йому пройти через досвід лікування максимально комфортно, фахівці рекомендують:

чесно розповісти малюкові (якщо це планова госпіталізація), куди ви прямуєте;

пояснити, що йому нададуть допомогу, допоможуть одужати;

розповідати про те, що відбувається (не вдаючись у деталі);

напередодні планової госпіталізації (за тиждень) грайте в «лікарню», поставте іграшок «уколи», призначте лялькам або машинкам лікування разом;

постарайтеся не панікувати — будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті.

Читати докладніше

Як підготуватися батькам

заздалегідь складіть список речей і зберіть сумку для госпіталізації;

складіть в одне місце всі медичні документи, аналізи, призначення;

не забудьте підготувати документи, що засвідчують особу, для заповнення документації в стаціонарі;

під час поїздки в клініку намагайтеся тримати дитину за руку, або тримайте її на руках.

Читати докладніше

Лікарі

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю