Онкологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Найкращий можливий сьогодні результат лікування онкозахворювань! Максимально швидке обстеження для встановлення діагнозу після консультації онколога в клініці. Використовуємо сучасні міжнародні рекомендації з діагностики та лікування онкозахворювань.

Злоякісні новоутворення — актуальна проблема сучасної медицини. Це пов'язано з високим рівнем захворюваності і смертності від цієї патології. Основні локалізації злоякісних пухлин — молочна залоза, легеня, кишечник, шлунок, передміхурова залоза, гінекологічні органи.

Незважаючи на щорічне збільшення захворюваності на онкологію, смертність від неї в розвинених країнах знижується завдяки сучасним методам діагностики, проведенню скринінгових програм, інноваційним методам лікування. Саме тому важливо регулярно проводити чек-апи, а у разі виявлення онкопатології — звертатися до фахівців, які використовують сучасний підхід у діагностиці та лікуванні.

Читати докладніше
Список послуг 35
Онкологія - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Лікарі, яким довіряють

  Наші лікарі використовують у своїй практиці сучасні міжнародні рекомендації з діагностики та лікування онкозахворювань, що дозволяє отримати найкращий можливий сьогодні результат лікування.

  Лікарі постійно вдосконалюють свої знання та навички на стажуваннях, майстер-класах, з'їздах та конгресах.

  Онкологія в Києві в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Мультидисциплінарний принцип лікування

  У розробці протоколу лікування кожного пацієнта беруть участь фахівці різних профілів медицини: онкологи, онкохірурги, радіологи, анестезіологи, кардіологи, урологи, гінекологи, ендокринологи, реабілітологи та інші. Цю можливість дає багатопрофільність клініки.

   - TOP Clinic DENIS
 • Усі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Після консультації клінічного онколога чи онкохірурга пацієнт може пройти максимально швидке обстеження для встановлення правильного діагнозу.

  У клініці доступні всі види обстежень на устаткуванні останнього покоління: КТ, МРТ, УЗД, мамографія, ендоскопія. Працює власна лабораторія, багато аналізів готові за годину.

   - TOP Clinic DENIS
 • Сучасні підходи до лікування

  Сучасні рекомендації щодо лікування онкозахворювань передбачають індивідуалізований підхід. Це означає, що призначення хіміо, таргетної, імунотерапії, а також хірургічного, променевого, гормонального та інших методів лікування проводиться на підставі аналізу загального стану організму, локалізації та молекулярної будови пухлини, наявності в пухлинних клітинах певних мутацій та рецепторів. Все це можливо у нашій клініці.

   - TOP Clinic DENIS
 • Малоінвазивна онкохірургія

  Спеціалізуємось на органозберігаючих операціях з лапароскопічним доступом. Шрами після операції майже непомітні, через 2-3 дні можна повернутися до звичайного життя.

  Використовуємо спеціальні протоколи для якнайшвидшої післяопераційної реабілітації, що дозволяє у мінімальні терміни відновити здоров'я та повернутися до нормального життя без хвороби.

   - TOP Clinic DENIS
 • 4 оснащені операційні блоки

  Клініка оснащена хірургічним обладнанням експертного класу, зокрема. ендоскопічними камерами з роздільною здатністю 4К, хірургічними лазерами, інструментарієм провідних світових брендів хірургії. У комбінації з навичками наших фахівців це дає змогу отримати оптимальний результат лікування.

  Операційні оформлені за німецьким стандартом чистоти — системою «чистих приміщень». Це дозволяє проводити хірургічні втручання у стерильних умовах та виключає інфікування під час операції.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комфортний стаціонар

  Одномісні палати в клініці — це просторі апартаменти з власним санвузлом, індивідуальним клімат-контролем, великим телевізором, харчуванням ресторанного рівня, а також різними медичними пристроями, що допомагають зробити післяопераційний період максимально комфортним та безболісним.

   - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Ми використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена. Кожен інструмент має свій індивідуальний штрих-код, за яким перевіряється стерильність і проходження всіх етапів обробки.

   - TOP Clinic DENIS
 • Турбота про ваш психологічний комфорт

  Усі лікарі, які працюють у клініці, максимально пацієнто-орієнтовані, а це означає, що лікар приділить вам стільки часу, скільки потрібно, розповість про варіанти лікування і все пояснить без складних медичних термінів.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі-онкологи

4
Всі лікарі
Колеснік Олексій Петрович
Професор, доктор мед. наук
Колеснік Олексій Петрович
торакальний хірург, онколог, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
21
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1775 грн 1599 грн
Коваль Олена Дмитрівна
Пластичний хірург
Коваль Олена Дмитрівна
хірург, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Круцько Андрій Стефанович
Завідувач відділення
Круцько Андрій Стефанович
уролог, онкоуролог
Стаж (років):
14
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн

Відгуки

8
Всі відгуки
Надія
28 березня
Хочу подякувати хірургу Коваль Олені Дмитрівні. Оперувала мене два рази в різних місцях і з різних діагнозів. Все дуже професійно. Задоволена роботою лікарки, а також приємно вражена клінікою “Denis”. Гарні, сучасні, зручні номери( палатою назвати язик не повертається), весь персонал уважний, ввічливий. Дякую. Читати докладніше
Людмила
28 січня
Надзвичайна клініка! Все просто чудово, починаючи з адміністраторів, гардеробу, медсестер… професіоналізм та увага лікарів вражає, технічне обладнання на самому високому рівні. Це неймовірний рівень не тільки для Києва але і для Європи! Рекомендуємо всім своїм друзям та знайомим!!! Окрема подяка Колесніку Алексію Петровичу, це Лікар з великої літери, його людяність та професіоналізм просто вражає!!! Читати докладніше
Полторак Петро Трохимович
02 січня
Висловлюю свою повагу та вдячність онкохірургу Коваль Олені Дмитрівні, яка успішно оперувала мене і продовжує спостерігати. Операція була на обличчі, тяжка і з непередбачуваним результатом, але завдяки професіоналізму та ювелірній точності Олени Дмитрівни, все пройшло як треба. Дякую Олена Дмитрівна, Ви найкраща! Читати докладніше
Татьяна
30 грудня
Большое спасибо хирургу-онкологу Елене Дмитриевне Коваль. Пришли к ней с проблемой, которую она решила. Доктор отзывчивый, знающий с золотыми руками. Низкий поклон доктору. Клиника новая, понравилась, все было на уровне. Читати докладніше
Оксана
14 грудня
Щира подяка и низький уклін лікарю від бога, онко хірургу з золотими руками Олені Коваль. Коли мені поставили діагноз базаліома ракова шкіри, яка находилась на обличчі під оком і була дуже велика, всі лікарі, куди я не зверталася, тільки розводили руками і казали, що дуже пізно, буде дуже багато ризиків для зору і ще багато всього, шрами, косоглазя. Я була в відчаї, але Бог послав мені цю чудову людину, професіонала в своїй справі, хірурга з великої літери. Олена Коваль без вагань зробила мені операцію по удаленю базеліоми. Вона настільки гарна людина, добра, щира, порядна, вона вселила в мене віру в одужання. Я стала вірити, що все буде добре, так мені казала мій ангел спаситель, коли на лиці у мене був шрам піся операції. Потім у нас була процедура лазером і зараз я здорова і красива жінка з гарним обличам і око, яке всі мене лякали що після такої операції буде косе, воно ще гарніше чим було. Після лікування лазером від шраму нічого не залишилося. Дуже дякую вам за те, що є такі онко хірурги як ця чудова жінка, для якої немає неможливого. Вона наскільки професіонал своєї справи, просто людина на своему місті . Я і вся моя сім'я дуже вам вдячна за все, що ви зробили для нас. Читати докладніше
Наталія
08 грудня
Хочу поділитися враженнями про пластичного онкохірурга Коваль Олену Дмитрівну. Лікуюсь я у неї вже більше року, вона зробила мені вже 6 операцій(після тотальної мастектомії,часткової лампектомії- це видалення ще частини шкіри разом з сосково-авеолярним комплексом). Я сама лікар, педіатр, але спочатку не розуміла наскільки це непросто зробити реконструкцію грудей, коли бракує шкіри. Коли читаєш літературу про це- все дуже просто, а насправді потрібне терпіння, бо це не робиться швидко. Але з кожним разом груди стають все більш досконалими і природніми. Ми ще не дійшли до фінішу, але я принаймні бачу результат, який з кожною операцією ліпомоделювання стає все краще. Хочу поякувати, Олені Дмитрівні, вона чітко і ясно дає відповіді на питання, які я не змогла знайти в літературі, крім того, вона завжди на зв'язку, а я як лікар сама ,розумію наскільки це складно.Окремо хочу сказати ще про клініку- мені було суперкомфортно у вас, чуйний медперсонал і все на вищому,VIP рівні. Читати докладніше
Марія
03 грудня
Добрий день! Хочу подякувати найкращому лікарю у світі, Коваль Олені Дмитрівні!!! В мене онкологія молочної залози. Олена Дмитрівна заспокоїла, вселила оптимізм, а її золоті руки і професіанолізм створили чудо, після операції взагалі не помітно, що мені щось робили. Дякую!!! Читати докладніше
Аліна
02 грудня
Коваль Олена Дмитрівна - не просто лікар-професіонал а ще й дуже доброзичлива та чуйна людина. Її досвід та знання відчуваються з першої ж консультації. Дуже велике значення має те що лікар знаходить найкращий та найефективніший підхід до вирішення тої чи іншої проблеми без зайвої втрати часу, який є дуже цінним коли мова йдеться про онкологію. Саме з цією проблемою я звернулася до Олени Дмитрівна, коли мені діагностували рак молочної залози. Лікар дав мені впевненість в те що все буде добре і ми зможемо здолати цю хворобу разом. Вона не тільки подбала про лікування але і про естетичний вигляд залоз після повної мастектомії, що є дуже важливим для жінки. Рекомендую лікаря з повною впевненістю що для Олени Дмитрівна не існує жодної проблеми, яку б вона не могла вирішити. Дякую Вам, Олена Дмитрівна, за те що Ви є і до Вас можна звернутися в будь який час. Дякую за все, що Ви для мене зробили! Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
В яких випадках звертатися до онколога
Зазвичай на прийом до онколога направляє сімейний лікар, терапевт, педіатр або профільний лікар (уролог, гінеколог, хірург та ін.). Але якщо з'явилися симптоми, що насторожують, записатися на консультацію можна і самостійно. Для раннього виявлення патологій фахівці рекомендують регулярно проходити профілактичні огляди та обстеження. Це пов'язано з тим, що часто онкологічні захворювання не виявляють себе на ранніх стадіях.
При симптомах, що насторожують
 • часті носові кровотечі;

 • новоутворення на шкірі;

 • поява помітних пухлин, ущільнень на тілі;

 • значне зниження ваги без явних причин;

 • збільшення і ущільнення лімфатичних вузлів;

 • кров в калі, сечі, блювотних масах, виділення зі статевих органів;

 • нехарактерні виділення з молочних залоз, прямої кишки;

 • регулярне підвищення температури тіла без явних причин;

 • сильний головний біль, при якому погіршується зір і слух, порушується координація рухів;

 • тривалі дискомфортні відчуття: першіння і проблеми з ковтанням, почуття тиску та ін .;

 • помітне погіршення самопочуття, постійна слабкість, втома;

 • зміни на шкірі та слизовій: виникнення наростів, ран, що не не загоюються, плям, видозміни родимок, бородавок, родимок;

 • гематоми і шишки після фізичних ушкоджень, що довго не загоюються.

Для профілактичних оглядів
 • для тих, хто лікувався від онкологічних захворювань раніше;

 • при захворюваннях, які підвищують ризик появи злоякісних утворень (мастопатія, цироз печінки та ін.);

 • якщо є близькі родичі з онкологією;

 • при роботі на шкідливих виробництвах.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготуватися до прийому у онколога

Візьміть з собою медичні документи: виписки, медкартки, результати обстежень і аналізів, знімки та ін .

Запишіть всі свої скарги і симптоми, які хочете повідомити лікарю, а також складіть список питань, щоб на прийомі нічого не забути.

Якщо побоюєтеся, що не запам'ятаєте пояснення лікаря, нехай вас супроводжує хтось із близьких людей.

Одягніться зручно, щоб можна було швидко і легко зняти одяг для огляду.

Читати докладніше

Як проходить консультація онколога в клініці ДЕНИС (Київ)

До онколога в нашій клініці можна потрапити в дату звернення або в найближчий зручний вам день. Прийом ведеться в усі дні тижня. Більшість необхідних процедур доступні на місці в той же день. Вам не доведеться підлаштовуватися під графік роботи різних кабінетів і зайвий раз добиратися в клініку.

Лікар-онколог в нашій клініці приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, розповість про варіанти лікування, процедури і можливі результати. Він все пояснить без складних медичних термінів і допоможе вам зробити оптимальний вибір.

Діагностика

Комплексне обстеження допомагає виявити злоякісні пухлини, а також захворювання, які можуть викликати їх подальший розвиток. Комплексна діагностика раку може включати в себе використання таких методів:

онкоскринінг;

комп'ютерна томографія;

магнітно-резонансна томографія;

мамографія;

ультразвукова діагностика;

сцинтиграфія;

гастроскопия;

колоноскопія;

рентгенографія;

дерматоскопія;

лабораторні дослідження (в т.ч. гістологія, цитологія, молекулярні методи дослідження).

Читати докладніше

Лікування

Основні методи лікування при онкологічних захворюваннях:

хіміотерапія;

радіотерапія;

хірургічне видалення пухлин та метастазів;

паліативна хірургія;

гормональна терапія;

імунотерапія;

таргетна (цільова, спрямована на певні рецептори пухлини) терапія.

Читати докладніше
Захворювання
 • Молочної залози
 • Легкого
 • Кишечника
 • Шлунка
 • Тіла та шийки матки
 • Яєчників
 • Нирки
 • Передміхурової залози
 • Кочі (у тому числі меланома)
 • Пухлини середостіння
 • Саркоми м'яких тканин
 • Нейроендокринні пухлини
 • Доброякісні пухлини (міоми, фіброаденоми, гамартоми та ін.)
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю