Експрес-тести

в TOP CLINIC DENIS

Експрес-тести дозволяють діагностувати захворювання на ранніх стадіях, отримавши результат протягом 5-30 хвилин. Експрес-тести використовують як додатковий засіб для швидкої мобільної діагностики, що доповнює лабораторні методи. Наприклад, такі тести використовують лікарі швидкої допомоги, коли необхідно поставити попередній діагноз і терміново вжити заходів.

Отримавши результати експрес-тесту, необхідно звернутися до лікаря, щоб провести більш повне обстеження та поставити остаточний діагноз.

Читати докладніше
Список послуг 11
Експрес-тести - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Власна лабораторія

  Всі аналізи можна здати на місці, в комфортних умовах та не виходячи з клініки.

  Лабораторія знаходиться в будівлі клініки, дослідження проводяться без затримок. Лабораторія працює з 8 до 20, для стаціонару та термінових випадків — цілодобово.

  Аналізи для дорослих в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Більшість аналізів готові протягом години

  За допомогою системи пневмопошти біоматеріали з маніпуляційних за лічені хвилини потрапляють до лабораторії.

  Результати автоматично імпортуються в базу медичної інформаційної системи та одразу доступні вашому лікарю.

  Аналізи для дорослих в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Всі види лабораторних досліджень

  Загальні клінічні аналізи, біохімічні, гематологічні, імунологічні, гістологічні, генетичні, гормональні та інші дослідження.

  Аналізи для дорослих в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Обладнання провідних світових виробників

  Всі відділення лабораторії клініки повністю автоматизовані та оснащені сучасним високоточним обладнанням Beckman Coulter (США), Sysmex (Японія).

  Аналізи для дорослих в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія точності результатів

  Кожне дослідження проходить обов'язковий контроль лікарями-лаборантами та менеджером з якості лабораторії. Співробітники лабораторії — лікарі і лаборанти вищої категорії з великим досвідом роботи.

  Всі дослідження контролюються міжнародними програмами зовнішнього контролю.

  Аналізи для дорослих в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Безболісний та безпечний забір біоматеріалів

  При заборі крові використовуємо якісні вакуумні системи забору світових виробників (Vacutest та S-Monovette – для дітей віком до 3 років).

  Для взяття мазків застосовуємо одноразові стерильні інструменти, які виймають з герметичної упаковки безпосередньо перед використанням.

  Аналізи для дорослих в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Види експрес-тестів

Експрес-тести на COVID-19 визначають наявність або відсутність антигену, виявляють SARS-CoV-2, вірус, який викликає COVID-19.

Гінекологічні експрес-тести використовуються для визначення вагітності, днів овуляції (сприятливого періоду для зачаття), ознак менопаузи.

Діагностичні експрес-тести застосовуються для перевірки рівня глюкози, кетонових тіл і білка в сечі, визначення PH-фактора, вмісту білірубіну, холестерину, гемоглобіну. Тести на приховану кров допомагають виявити ознаки внутрішніх захворювань, онко- та кардіомаркери вказують на певні зміни в організмі.

Експрес-тести на інфекції використовуються для виявлення сифілісу, туберкульозу, гепатитів В і С, грипу, малярії, стрептококових ангін, синдрому набутого імунодефіциту.

Експрес-тести визначення наркотиків призначені для виявлення в організмі наркотичних речовин протягом кількох днів після вживання. Для тестів використовується сеча, слина, змив з поверхонь.

Читати докладніше

Як підготуватися до експрес-тестів

Мазок із носоглотки: не використовуйте назальні спреї у високих концентраціях, не проводьте санацію та туалет носової порожнини.

Мазок із ротової порожнини: не використовуйте лікарські препарати для ротової порожнини у високих концентраціях.

Кров: рекомендується здавати кров у ранковий час, натщесерце.

Сеча: збирається разова, бажано ранкова порція сечі.

Кал: зберіть достатньо калу (1-2 мл або 1-2 г) в чистий, сухий контейнер для забору зразків (одноразовий контейнер, який можна отримати в клініці або самостійно купити в аптеці). Матеріал повинен бути доставлений протягом 6 годин після забору зразка.

Кал на приховану кров: зберіть кал у чистий, сухий контейнер для забору зразків. За три дні до здачі аналізу виключіть з раціону харчування м'ясо, печінку, зелені овочі (шпинат, тощо), повідомте лабораторію про прийом деяких медикаментів (препаратів заліза, антибіотиків, активованого вугілля, проносних ферментів). Кал, зібраний після клізми, введення свічок, прийому рицинової або вазелінової олії, для дослідження не підходить.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю