Остеосинтез

в Києві в клініці ДЕНИС

Сучасний метод лікування складних переломів!

Остеосинтез — це операція, яка виконується для з'єднання зламаних кісток за допомогою металевих фіксаторів (пластин, стрижнів, гвинтів, спиць та ін.). Остеосинтез дозволяє надійно зафіксувати кісткові уламки в правильному положенні, щоб досягти повноцінного зрощення пошкодженої кістки.

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 1 !
Остеосинтез в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Лікарі, яким довіряють

  У нашій команді ортопедів-травматологів — лікарі з великим досвідом роботи, які постійно навчаються та стажуються в Україні та за кордоном.

  Очолює напрямок Галузінський О. А. — кандидат медичних наук з досвідом роботи понад 20 років, автор 65 друкованих наукових праць, 6 патентів, зі стажуваннями у провідних клініках Бельгії, Туреччини, Чехії, Польщі, Таїланду, Індії.

   - TOP Clinic DENIS
 • Система реабілітації після остеосинтезу

  Програма реабілітації розробляється індивідуально для кожного пацієнта і включає план відновлення, лікувальну фізкультуру, медикаментозну підтримку.

  Процес ретельно контролюється лікарем реабілітологом і ортопедом-травматологом.

   - TOP Clinic DENIS
 • Операційна із найсучаснішим оснащенням

  Для ортопедичних операцій у клініці обладнано окрему операційну, оснащену обладнанням та інструментарієм провідних медичних брендів – STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина).

  В операційній встановлені системи ламінарного потоку повітря, за допомогою яких повітря над хірургічним столом очищується до повної стерильності.

   - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

   - TOP Clinic DENIS
 • Хірургічний стаціонар

  30 одномісних палат із власним санвузлом, індивідуальним клімат-контролем, великим телевізором, харчуванням ресторанного рівня.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі ортопеди-травматологи

3
Всі лікарі
Серебрянніков Тарас Павлович
Мега-лікар
Серебрянніков Тарас Павлович
ортопед-травматолог, вертебролог, лікар УЗД
Стаж (років):
7
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Галузинський Олександр Анатолійович
Тимчасово не приймає
Галузинський Олександр Анатолійович
ортопед-травматолог, онкоортопед
Стаж (років):
23
Детальніше Відгуки
Записатися

Показання до остеосинтезу

Операція остеосинтез — основний метод при лікуванні складних переломів, які не зростаються без зіставлення та фіксації кісткових уламків. Серед показань до операції:

нестабільні переломи зі значним зміщенням

переломи з великою кількістю уламків

ризик перетворення закритого перелому на відкритий

небезпека травмування м'яких тканин, нервів та судин при зміщенні та ін.

Читати докладніше
Види остеосинтезу
Залежно від того, де розташовані фіксатори, виділяють такі види остеосинтезу:
Зовнішній остеосинтез (черезкістковий)

Застосовуються апарати зовнішньої фіксації (наприклад, апарат Ілізарова), стрижні та спиці яких встановлюються через кістки зверху та знизу області перелому.

Внутрішній остеосинтез (занурювальний)

Застосовують три методики: 

 • при черезкістковій методиці в якості фіксаторів використовуються спиці або гвинти, які проводяться через кістку. Її застосовують при переломах фаланг пальців, кістки п'яти, надколінка, спіралеподібних переломах та ін.
 • при накістковій методиці використовують металеві пластини (імпланти), які кріпляться до кісток гвинтами. Методика показана при закритих переломах зі усуненням, переломах трубчастих кісток.
 • при внутрішньокістковій методиці (інтрамедулярний остеосинтез) металевий стрижень вставляється в кістковий канал. Її застосовують при переломах трубчастих кісток.
Читати докладніше

Реабілітація після остеосинтезу

Чи потрібно видаляти фіксатори після остеосинтезу, залежить від методу операції, віку пацієнта та індивідуальних показань. У деяких випадках можна уникнути повторної операції, залишивши фіксатор в організмі. Якщо ж рекомендовано видалення фіксаторів, його виконують тільки після повного зрощування кістки.

Щоб відстежити динаміку зрощення кістки після остеосинтезу, лікар регулярно призначає рентгенографію.

Програма реабілітації у нашій клініці розробляється індивідуально для кожного пацієнта, над нею спільно працюють лікар-реабілітолог та ортопед-травматолог. Програма може включати лікувальну гімнастику, фізіопроцедури, масаж. Це дозволяє швидше відновити рухливість та силу у пошкодженій області, повернувшись до повноцінного життя.

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю