УЗД органів малого тазу трансвагінально

в TOP CLINIC DENIS

УЗД малого таза — це неінвазивне (тобто без порушення шкірного покриву) обстеження, яке дозволяє отримати зображення тканин і органів, розташованих в нижніх відділах малого таза і черевної порожнини.

У жінок до таких органів належать: матка і шийка матки, маткові труби, яєчники, сечовий міхур. У чоловіків: простата, сім’яні залози, сечовий міхур.

Діагностика органів сечостатевої системи за допомогою УЗД допомагає лікареві оцінити стан органів, побачити анатомічні патології (вроджені та набуті), виявити захворювання. Також обстеження призначають, щоб контролювати в динаміці ефективність лікування захворювань сечостатевої системи, для контролю проведення біопсії (забору тканин для подальшого дослідження).

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 832 грн 749 грн

Лікарі

4
Всі лікарі
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Мега-лікарка
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД
Стаж (років):
24
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
Домненко Оксана Миколаївна
Мега-лікарка
Домненко Оксана Миколаївна
акушер-гінеколог, лікар УЗД
Стаж (років):
24
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1164 грн 1049 грн
Полуянова Оксана Михайлівна
Головний спеціаліст з гінекології
Полуянова Оксана Михайлівна
акушер-гінеколог, лікар УЗД
Стаж (років):
15
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1164 грн 1049 грн
Обладнання
Яке обладнання ми використовуємо?

В основі діагностики лежить принцип ехолокації: ультразвуковий сигнал проходить через м'які тканини і відбивається з різною інтенсивністю. Відбиті хвилі вловлює УЗ-датчик. Потім вони виводяться на монітор у вигляді зображення (дво- або тривимірного).

За допомогою УЗД фахівець отримує чітку картинку м'яких тканин, які не відображаються при стандартному рентгені.

УЗД органів малого тазу в клініці ДЕНИС проводиться на обладнанні експертного класу останніх років випуску. Сучасні технології датчиків високої щільності дозволяють реєструвати навіть найдрібніші зміни рівня сигналу, щоб оглянути потрібні ділянки досить глибоко і отримати якісні зображення.

Трансвагінальне УЗД проводиться за допомогою спеціального вагінального датчика і дозволяє вивчити найдрібніші відхилення в стані органів за рахунок якісної візуалізації.

Кабінети гінеколога в нашій клініці обладнані УЗ-апаратами. Доктор проводить дослідження на місці, вам не доведеться ходити по кабінетах і окремо записуватися на УЗД.

Чи безпечне обстеження?

Ультразвукова діагностика не здійснює променевого навантаження і повністю безпечна. Це неінвазивний метод (без порушення цілісності шкіри), він безболісний і не доставляє дискомфорту.

Ультразвукову діагностику можна робити з будь-якою частотою — щоб спостерігати за динамікою і здійснювати оцінку ефективності терапії. 

Читати докладніше

Як підготуватися до трансвагінального УЗД

Отримати докладні рекомендації можна у лікаря, або звернувшись в контакт-центр нашої клініки (працює цілодобово) — там підкажуть, як підготуватися до процедури і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

уникайте продуктів, які викликають утворення газів, за 24 години до обстеження;

не їжте за 4-5 годин перед процедурою;

спорожніть сечовий міхур безпосередньо перед обстеженням.

Читати докладніше

Як проходить обстеження

При трансвагінальному УЗД датчик вводиться через піхву. Розміри вагінального датчика невеликі (близько 3 см), тому обстеження майже не доставляє дискомфорту. Для захисту від інфекцій на цей тип датчиків надягається презерватив.

УЗД органів малого тазу зазвичай займає 15-20 хвилин, процедура повністю безболісна.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю