Аналізи дітям

в TOP CLINIC DENIS

Дитячі аналізи допомагають виявити захворювання на ранніх стадіях, уточнити діагноз, визначити збудників інфекцій, допомогти лікарям в розробці схем лікування і контролі його якості.

Лікар може призначити аналізи в рамках планових профілактичних оглядів, перед вакцинацією, для вступу в садок, школу, спортивні секції, при підготовці до операцій.

Найчастіше дітям призначають:

 • загальний і біохімічний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • дослідження калу на яйця глист;
 • бактеріологічне дослідження калу;
 • бактеріологічне дослідження мазків із зіву;
 • ПЛР-дослідження інфекційних захворювань.
Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 2 !
Аналізи дітям - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Власна лабораторія

  Всі аналізи можна здати на місці, в комфортних умовах та не виходячи з клініки.

  Лабораторія знаходиться в будівлі клініки, дослідження проводяться без затримок. Лабораторія працює з 8 до 20, для стаціонару та термінових випадків — цілодобово.

  Дитячі аналізи в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Більшість аналізів готові протягом години

  За допомогою системи пневмопошти біоматеріали з маніпуляційних за лічені хвилини потрапляють до лабораторії.

  Результати автоматично імпортуються в базу медичної інформаційної системи та одразу доступні вашому лікарю.

  Дитячі аналізи в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Всі види лабораторних досліджень

  Загальні клінічні аналізи, біохімічні, гематологічні, імунологічні, гістологічні, генетичні, гормональні та інші дослідження.

  Дитячі аналізи в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Обладнання провідних світових виробників

  Всі відділення лабораторії клініки повністю автоматизовані та оснащені сучасним високоточним обладнанням Beckman Coulter (США), Sysmex (Японія).

  Дитячі аналізи в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія точності результатів

  Кожне дослідження проходить обов'язковий контроль лікарями-лаборантами та менеджером з якості лабораторії. Співробітники лабораторії — лікарі і лаборанти вищої категорії з великим досвідом роботи.

  Всі дослідження контролюються міжнародними програмами зовнішнього контролю.

  Дитячі аналізи в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Безболісний та безпечний забір біоматеріалів

  При заборі крові використовуємо якісні вакуумні системи забору світових виробників (Vacutest та S-Monovette – для дітей віком до 3 років).

  Для взяття мазків застосовуємо одноразові стерильні інструменти, які виймають з герметичної упаковки безпосередньо перед використанням.

  Дитячі аналізи в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Яке обладнання ми використовуємо?

Всі відділи лабораторії клініки ДЕНИС в Києві повністю автоматизовані та оснащені сучасним обладнанням провідних світових виробників Beckman Coulter (США), Sysmex (Японія), Alifax (Італія). Серед нашого обладнання:

біохімічна система Beckman Coulter AU480 — основний первинний аналізатор для всього спектру біохімічних досліджень. Продуктивність — до 400 проб крові на годину.

імунохімічний аналізатор Beckman Coulter Access 2 дозволяє з високою точністю визначати різні компоненти, що містяться у біологічних пробах: гормони, кардіомаркери, онкомаркери та ін.

автоматичний гематологічний 6-diff аналізатор Sysmex XN-330 дозволяє проводити повний гематологічний аналіз (до 70 параметрів), включаючи лейкоцитарну формулу. Підрахунок формули займає лише 15 хвилин.

автоматичний аналізатор гемостазу Sysmex CA-620 служить для виконання основних клінічно важливих аналізів згортання крові. Крім тестів стандартної коагулограми, дозволяє поглиблено оцінити кожен етап гемостазу.

автоматичний аналізатор ШОЕ Alifax Roller 20PN дозволяє визначати ШОЕ (швидкість осідання еритроцитів) у венозній та капілярній крові за 20 секунд.

Читати докладніше
Свідоцтво про відповідність системи вимірювань - TOP Clinic DENIS
Свідоцтво про відповідність системи вимірювань
Beckman Coulter AU480 - TOP Clinic DENIS
Beckman Coulter AU480
Beckman Coulter Access 2 - TOP Clinic DENIS
Beckman Coulter Access 2
Sysmex XN-330 - TOP Clinic DENIS
Sysmex XN-330
Sysmex CA-620 - TOP Clinic DENIS
Sysmex CA-620
Alifax Roller 20PN - TOP Clinic DENIS
Alifax Roller 20PN

Безопасна ли процедура взятия биологического материала для анализов?

Аналізи у дітей в клініці ДЕНИС беруться за допомогою сучасних систем забору крові: одноразових автоматичних скарифікаторів (для забору капілярної крові з пальця), вакуумних систем (вакутейнер, для забору крові з вени). Це прискорює процес взяття крові і зменшує болючість процедури.

Наші маніпуляційні медсестри мають великий досвід роботи з дітьми, тому забір крові проводиться максимально безболісно і безпечно, без утворення гематоми в місці проколу.

Для взяття мазків із зіву, носа, очей, сечостатевих органів використовуються стерильні одноразові інструменти. Медсестра виймає їх з герметичної упаковки безпосередньо перед маніпуляцією, що виключає ризик занесення інфекції.

Здати аналізи дітям можна на місці, в комфортних умовах і не виходячи з клініки. За допомогою системи пневмопошти біоматеріали з маніпуляційних за лічені хвилини потрапляють у власну лабораторію клініки. Більшість аналізів готові протягом години (деякі вже за 15 хвилин), а результати відразу доступні доктору.

Читати докладніше

В яких випадках призначають аналізи

під час планового огляду;

перед проведенням вакцинації;

для отримання довідки в садок або школу;

для діагностики деяких захворювань;

для контролю лікування;

при підготовці до оперативних втручань на внутрішніх органах.

Читати докладніше

Протипоказання

Абсолютних протипоказань до здачі аналізів немає, але бувають тимчасові обмеження:

не рекомендується здавати кров після рентгенографії, УЗД, фізіотерапії, рефлексотерапії, масажу;

для здачі аналізів сечі після цистоскопії бажано почекати 5-7 днів;

аналіз калу на приховану кров не роблять після колоноскопії, гастроскопії, при будь-яких кровотечах — необхідно почекати два тижні;

зішкріб на ентеробіоз не робиться при травмах шкіри та слизової, тріщинах в області заднього проходу;

імуноферментний аналіз крові і бактеріологічні дослідження не проводять під час лікування антибіотиками і протягом двох тижнів після його закінчення.

Читати докладніше
Як підготувати дитину до здачі аналізів
Перед деякими аналізами потрібна специфічна підготовка. Лікар, який направляє дитину на аналіз, надасть вам докладні рекомендації з підготовки до конкретного дослідження. Також з питаннями можна звертатися в наш контакт-центр, який працює цілодобово (всі оператори мають медичну освіту). Аналізи у дітей в Києві в клініці DENIS можна здати не виходячи з дому. Уточніть можливість виклику медсестри додому у вашого лікаря або в контакт-центрі клініки.
Дитячий аналіз крові

Забір крові на загальне і біохімічне дослідження робиться зранку натщесерце. Остання порція їжі повинна бути за 8 годин до проведення маніпуляції. Можна давати невелику кількість води.

За добу виключіть важку їжу, обмежте кількість солодкого.

Після процедури порадуйте малюка невеликим бонусом.

Для проведення аналізу малюкам до року виберіть час між годуваннями. Перед процедурою зігрійте ручки малюка, щоб в момент ін'єкції його шкіра була теплою.

Аналіз сечі

Для збору можна використовувати спеціальний пластиковий контейнер або  будь-яку стерильну баночку.

Також в аптеках є мочеприймачі, що нагадують мішечок з клейкою основою, який фіксується на шкірі. Після того, як дитина пописала, сеча зливається в контейнер.

Перед збором малюка бажано помити (часто дитина пісяє, як тільки її починають підмивати, так що підготуйте всі заздалегідь);

Відвезіть контейнер в лабораторію не пізніше ніж через 2 години після забору рідини. Якщо немає такої можливості, зберігайте контейнер в холодильнику (не в морозильній камері). У жарку пору року привезіть вміст контейнера в хладпакеті.

Аналіз калу

Для цієї процедури підійде чиста пластикова ємність. Перед аналізом підмивати малюка не обов'язково. У маленьких діток допускається взяття калових мас з підгузника (крім аналізу на дисбактеріоз).

Обсяг вмісту повинен відповідати 5-10 г. Якщо стілець рідкий, покладіть дитину на клейонку і після акту дефекації перелийте вміст в ємність.

При діагностиці на ентеробіоз збір матеріалу проводиться вранці до 10 години, дитину не підмивають ні ввечері, ні вранці.

Читати докладніше

Як проходить процедура

Всі дитячі маніпуляційні медсестри нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми, вміють їх заспокоїти і завоювати довіру. Вони подбають, щоб при заборі аналізів дитині було не боляче і не страшно. Медсестра приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, знайде з ним спільну мову, пограє.

У клініці беруть кров, зіскрібки і мазки. Забір крові з вени і пальця проводить медперсонал маніпуляційного кабінету.

Зіскрібки і мазки зазвичай бере лікар у своєму кабінеті, це відбувається в процесі огляду. Для цього доктор легко проводить по слизовій стерильним шпателем, ватною паличкою, спеціальною щіточкою. Зіскрібки з шкіри робляться скальпелем - шкіра при цьому не травмується. Взятий зразок доктор переносить на предметне скло або поміщає разом з інструментом в контейнер і за допомогою пневмопошти відправляє в лабораторію. Туди ж потрапляють пробірки з біоматеріалом з маніпуляційних кабінетів клініки.

Збір сечі і калу для лабораторного дослідження проводиться самостійно, використовуючи стерильні контейнери.

Здача аналізів дитиною в клініці займає від 5 до 10 хвилин з урахуванням оформлення документів. Для деяких аналізів присутність дитини не обов'язкова (сеча, кал).

Більшість процедур безболісні або доставляють мінімум дискомфорту. Для неприємних процедур можна використовувати місцеве знеболення.

Читати докладніше

Результати

Здати аналізи дитячі в Києві в клініці ДЕНИС займає мінімум часу, так як у нас працює власна лабораторія, розташована в будівлі клініки.

Біоматеріали з маніпуляційних кабінетів доставляються в лабораторію за допомогою пневмопошти, весь процес займає не більше кількох хвилин.

Ми використовуємо високопродуктивне обладнання, тому деякі результати готові вже за 15 хвилин (а більшість — протягом години) і відразу доступні лікарю.

Читати докладніше

Лікарі

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю