Загальний білок

в TOP CLINIC DENIS
  • Назва дослідження: загальний білок
  • Терміни виконання: від 14 до 24 годин
  • Матеріал для дослідження: венозна або капілярна кров
  • Метод дослідження: колориметричний фотометричний тест
Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 132 грн 119 грн

Про дослідження

Білки переважають в складі щільного залишку сироватки крові (рідкої частини, яка не містить клітинних елементів). Вони служать основним будівельним матеріалом для всіх клітин і тканин тіла. З білків побудовані ферменти, багато гормонів, антитіла та фактори згортання крові. Крім цього, вони виконують функцію переносників гормонів, вітамінів, мінералів, жироподібних субстанцій та інших компонентів обміну речовин в крові, а також забезпечують їх транспортування всередину клітин.

Від кількості білків в сироватці залежить осмотичний тиск крові, завдяки якому підтримується баланс між вмістом води в тканинах тіла і всередині судинного русла. Воно визначає здатність води утримуватися в складі циркулюючої крові і підтримувати пружність тканин. Білки також відповідальні за забезпечення правильної кислотно-лужної рівноваги (рН). Нарешті, це джерело енергії при недоїданні або голодуванні.

Читати докладніше

В яких випадках призначають аналіз

інтоксикація

недоїдання

захворювання шлунково-кишкового тракту

порушення білкового обміну.

Читати докладніше

Як підготуватися до здачі аналізу на загальний білок

Кров для дослідження здається натщесерце (8–12 годин голодування), для дітей до двох років можливе голодування протягом 3–4 годин.

За добу виключити фізичні та емоційні навантаження, перегрів та переохолодження, порушення режиму сну, авіаперельоти, інструментальні методи дослідження (УЗД, рентген тощо), фізіотерапевтичні процедури, масаж, прийом алкоголю та медикаментів (останнє — тільки за погодженням з лікарем!). Якщо відмовитися від прийому ліків неможливо, необхідно про це повідомити при оформленні замовлення в лабораторії.

За годину перед забором крові не можна палити.

У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води.

Перед маніпуляцією прийміть зручну позу, розслабтеся та заспокойтеся.

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю