Ортопедія і травматологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Ортопедія та травматологія в клініці ДЕНИС — це можливість отримати консультацію фахівця, здати аналізи та пройти всі необхідні обстеження за один день, не залишаючи клініки.

Травматолог-ортопед надає невідкладну допомогу пацієнтам у разі травм, діагностує і лікує захворювання опорно-рухового апарату (ОРА), в тому числі суглобів, кісток, зв'язок, сухожиль, м'язів, нервових закінчень.

Читати докладніше
Список послуг 66
Ортопедія і травматологія в Києві в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Лікарі ортопеди-травматологи

4
Всі лікарі
Галузинський Олександр Анатолійович
Завідувач відділення, к.мед.н.
Галузинський Олександр Анатолійович
ортопед-травматолог, онкоортопед
Стаж (років):
23
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Серебрянніков Тарас Павлович
Мега-лікар
Серебрянніков Тарас Павлович
ортопед-травматолог, вертебролог, лікар УЗД
Стаж (років):
7
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Економія вашого часу

  Прийом в дату звернення або в найближчий день, в будь-який день тижня, без черг. Консультація фахівця, здача аналізів і всі необхідні обстеження — за один день, не залишаючи клініки.

  Ортопедія і травматологія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Цілодобова травматологія

  Приймальне відділення клініки працює 24/7. Черговий лікар-хірург надасть допомогу в термінових ситуаціях в будь-який час доби.

  Ортопедія і травматологія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Всі види обстежень, не залишаючи клініки

  Проводимо комплексне обстеження пацієнтів з травмами і захворюваннями опорно-рухового апарату: рентгенографія, УЗД, КТ, МРТ, лабораторна діагностика.

  Ортопедія і травматологія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Ортопедичні операції під контролем рентгену

  Використовуємо сучасні малоінвазивні оперативні методики, препарати для анестезії з мінімальними побічними ефектами.

  Ортопедія і травматологія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Мультидисциплінарна команда спеціалістів

  Лікар-ортопед працює в тандемі з неврологами, фізіотерапевтами, чуттєвими терапевтами, ревматологами і іншими вузькими спеціалістами.

  Ортопедія і травматологія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Комфортабельний стаціонар

  Лікування та реабілітація в одномісних палатах з усіма зручностями.

  Ортопедія і травматологія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

В яких випадках звертатися до ортопеда-травматолога

будь-які травми;

помітні деформації кінцівок, хребта, грудини;

обмежена рухливість суглобів;

порушена постава;

хворобливі відчуття при глибокому диханні;

припухлість суглоба, збільшення його розміру, нестійкість;

клацання, хрускіт і інші сторонні звуки при русі;

хворобливі відчуття, гематоми, почервоніння шкіри м'яких тканин;

укуси тварин, які призводять до ран, кровотеч, саден;

вроджені порушення будови кістково-м'язової системи;

хворобливі відчуття на місці старих травм.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготуватися до прийому у ортопеда

Сформулюйте свої основні скарги. Якщо вас турбують болі, лікар поцікавиться, коли вони вперше проявилися і як часто виникають, що їх провокує, який їхній характер.

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про хронічні захворювання, перенесені операції, травми, алергічні реакції, препарати, які ви приймаєте, захворювання опорно-рухового апарату у близьких родичів, зміни у вашому способі життя.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень (в тому числі знімки), висновки, виписки з історії хвороби та інші медичні документи.

Одягніться зручно, щоб можна було швидко і легко зняти одяг для огляду.

Читати докладніше

Як проходить консультація ортопеда-травматолога в клініці ДЕНИС (Київ)

Клініка відкрита для планових консультацій з 8 ранку до 8 вечора, але ургентна (невідкладна) травматологія в клініці ДЕНИС працює цілодобово. У приймальному відділенні завжди знаходиться черговий лікар-хірург, який надасть допомогу в надзвичайних ситуаціях в будь-який час дня і ночі.

На плановий прийом до ортопеда можна потрапити в дату звернення або в найближчий день, в будь-який день тижня. Більшість необхідних процедур і обстежень доступна на місці в той же день. При кабінеті лікаря-ортопеда передбачена окрема перев'язочна.

Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

Відгуки

3
Всі відгуки
Катерина Богата
18 березня
Тарас Павлович професіонал своєї справи! Моя мама мучалася два місяці. з сильним болем в спині та лівій нозі, сидіти та спати не могла зовсім, відчувала слабість в нозі, сиділа на сильних знеболюючих та стан тільки погіршувався. Знайомі порадили Тараса Павловича, на мрт виявили грижу, через яку і були страждання. Грижу видалили, маму перев’язали і наступного дня після операції виписали. Читати докладніше
Світлана
13 березня
Найкращі враження від професіоналізму лікаря клініки - ортопеда-травматолога Галузинського Олександра Анатолійовича. Місяць назад він з командою зробив мені операцію по заміні кульшового суглоба. Наразі ще продовжується процес моєї реабілітації, але вже можу дати найвищу оцінку роботі лікаря. Читати докладніше
Ніна Бабур
19 лютого
Я знаходилася в клініці з приводу ендопротизування кульшового суглобах. Дуже сподобалась клініка, а особливо медперсонал. Уважні, доброзичливі, професійні. Особливо хочу відмітити лікаря хірурга ортопеда Галузинського Олександра Анатолієвича. Це лікар-віртуоз від Бога! Щиро дякую, Вам лікарю, за професіоналізм, людяність, чуйність, уважність. З перших хвилин знайомства проникаєшся симпатією і довірою до нього. Бажаю Вам, дорогий лікарю, натхнення, благополуччя, міцного здоров'я. Читати докладніше

Діагностика

Ортопедичний центр клініки ДЕНИС оснащений всім необхідним, щоб проводити будь-які дослідження для діагностики захворювань ОДА.

Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколками і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.

Комп'ютерна томографія (КТ) — це пошаровий рентген, який дозволяє отримати дані про стан кісткових структур і суглобових сумок.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) допомагає уточнити діагноз, якщо лікар підозрює приховані травми, запалення, пухлини.

Ультразвукове дослідження (УЗД) застосовується для обстеження суглобів та м'яких тканин, дозволяє докладно вивчити особливості будови суглобової сумки.

Артроскопія — процедура, яку лікар призначає для діагностики та лікування остеохондріта, артрофіброза, синовіту та інших захворювань. Артроскоп вводиться в порожнину суглоба через мікроскопічний прокол.

Пункція суглобів дозволяє визначити вміст у рідині суглобової сумки білка, кров'яних тілець, патогенних мікроорганізмів і ін. Для її забору суглобова сумка проколюється найтоншою голкою.

Лабораторні аналізи дозволяють виявити наявність запалень в організмі. Лікар призначає їх при підвищеній температурі тіла, нагноєннях і набряклості суглобів.

Читати докладніше
Лікування опорно-рухового апарату в клініці ДЕНИС
Консервативне лікування

Лікар призначає препарати (знеболюючі, протизапальні та ін.), Мазі (антибактеріальні, ранозагоювальні), лікувальні компреси. При проблемах з суглобами ліки можуть вводитися за допомогою уколів в синовіальну сумку.

Фізіотерапія

Лазерна, ультразвукова терапія, масаж, голкорефлексотерапія та інші процедури допомагають зменшити хронічні болі, знизити набряклість, поліпшити м'язовий тонус і кровообіг. Зазвичай їх призначають поза періодів загострення захворювання.

Ортезування

Щоб зафіксувати суглоби, зробити їх нерухомими під час відновлення, скорегувати функції кінцівок, розслабити м'язи, лікар може призначати ортези, корсети, ортопедичне взуття, реклінатори і інші технічні засоби для реабілітації.

Хірургічне лікування

Ми використовуємо малоінвазивні хірургічні методики лікування захворювань кістково-суглобового апарату і травм, а також високотехнологічні матеріали. Це дозволяє пацієнтам не тільки швидше відновлюватися, а й задіяти пошкоджені частини тіла ще до повного одужання.

Ендопротезування суглобів

Заміна суглобів дозволить вам повернутися до активного життя та покращити його якість, позбавивши болю та обмеження рухів.

Ендопротезування суглобів — це операція, при якій пошкоджений або зношений суглоб замінюють ендопротезом. Ендопротез — штучний суглоб, який має таку ж анатомічну форму і може рухатися так само, як і справжній. Процедура проводиться на різних суглобах, включаючи стегно, коліно, лікоть чи плече.

Читати докладніше
Захворювання
 • Артрит
 • Артроз
 • Вальгусна деформація великого пальця стопи
 • Вальгусна деформація стопи
 • Вивихи
 • Деформуючий артроз
 • Викривлення хребта
 • Перелом шийки бедра
 • Плоскостопість
 • Поліартрит
 • Розрив меніска
 • Розрив передньої хрестоподібної зв'язки (ПКС)
 • Розтягнення і розрив зв'язок
 • Сколіоз
 • Зсув суглобів (вивих)
 • Тендобурсит
 • Тендовагініти
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю