Неврологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Консультація невролога, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування — за один візит, не залишаючи клініки. Будь-які обстеження на місці: ультразвукова доплерографія, дуплексне сканування головного мозку, КТ, МРТ, рентгенографія.

Лікар-невролог (він же невропатолог) в клініці ДЕНИС займається діагностикою, лікуванням і профілактикою неврологічних захворювань, а також деяких порушень опорно-рухового апарату. Нервова система регулює діяльність всіх систем організму і відповідає за реакцію на мінливі умови зовнішнього і внутрішнього середовища.

Читати докладніше
Список послуг 5
Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Економія вашого часу

  Прийом в дату звернення або в найближчий день, в будь-який день тижня, без черг.

  Консультація фахівця, здача аналізів і всі необхідні обстеження — за один день.

  Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Лікарі, яким довіряють

  Неврологи з успішним практичним досвідом не менше 7 років в провідних медичних установах України.

  Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Всі види досліджень, не виходячи з клініки

  Ультразвукова доплерографія, дуплексне сканування головного мозку, КТ, МРТ, рентгенографія та інші дослідження.

  Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Власна лабораторія

  Всі аналізи можна здати на місці, в комфортних умовах і не виходячи з клініки.

  Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Турбота про ваш психологічний комфорт

  Доктор приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, розповість про варіанти лікування і все пояснить без складних медичних термінів.

  Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Тільки доказова медицина

  Використовуємо методи лікування з доведеною ефективністю і безпекою, спираємося на сучасні світові клінічні рекомендації, застосовуємо тільки сертифіковані препарати нового покоління.

  Неврологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS

В яких випадках звертатися до невролога

Неврологічні розлади не бувають незначними: навіть дрібні порушення погано позначаються на якості життя і з часом поглиблюються. Тому будь-які нетипові стани (наприклад, незвично сильний напад головного болю) — привід звернутися до фахівця.

запаморочення, непритомність, сильні головні болі;

часті падіння, втрата рівноваги, порушена координація рухів;

порушення роботи органів відчуттів: проблеми із зором, мовою, слухом, нюхом, смаком;

періодичні проблеми з короткочасною пам'яттю;

втрата або збільшення чутливості окремих ділянок тіла, пальців;

тремор, нервові тики, нав'язливі неконтрольовані рухи;

лицьова асиметрія, зміни міміки;

проблеми зі сном, часті пробудження вночі, безсоння;

сильна тривожність, часті перепади настрою;

хворобливі відчуття в хребті, що віддають в різні частини тіла.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Як підготуватися до прийому у невролога

Сформулюйте свої основні скарги. Якщо вас турбують болі, лікар поцікавиться їх характером, частотою, інтенсивністю, провокуючими факторами.

Підготуйте і запишіть свої питання до невролога. У разі важкого захворювання має сенс взяти з собою на прийом когось із близьких.

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про наявність у родичів неврологічних захворювань, препаратах, які ви приймаєте, алергічних реакціях.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень (в тому числі знімки), висновки, виписки з історії хвороби та інші медичні документи.

Складіть календар нападів або інших тривожних станів. При перепадах тиску записуйте ранкові та вечірні показники протягом тижня, щоб показати доктору.

Одягніться зручно, щоб можна було легко зняти верх або низ одягу для огляду і перевірки рефлексів.

Читати докладніше

Як проходить консультація невролога

До невролога в клініці ДЕНИС можна потрапити в дату звернення або в найближчий день. Прийом ведеться в усі дні тижня. Більшість необхідних обстежень доступні на місці в той же день. Вам не доведеться підлаштовуватися під графік роботи різних кабінетів і зайвий раз добиратися в клініку.

Лікарі-неврологи

3
Всі лікарі
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

Відгуки

6
Всі відгуки
Діана
19 березня
Лікарь невролог Світлана Валентиновна Корольова. Велика вам подяка за те, що ви повернули мою маму до нормального життя! Два роки цього ніхто не міг зробити, а у вас це вийшло за 1,5 місяці!! Я вам безмежно вдячна! Читати докладніше
Олександр
08 березня
Хочу подякувати лікарю Світлані Валентинівні за професійну консультацію, рекомендації та поради. Лікар з великої літери, це зразу відчувається - визначила суть проблеми і призначила необхідне лікування. Читати докладніше
Ольга
05 лютого
Была сегодня на приеме у невролога Королевой Светланы Валентиновны, очень понравился врач, внимательно посмотрела, все доступно объяснила, назначила лечение. Рекомендую, побольше бы таких приятных врачей ) Читати докладніше
Тетяна
17 грудня
Щира подяка за допомогу та надання необхідного лікування ,порад та консультації---лікарю-неврологу Корольовій Світлана Валентинівні
Білоусов Вадим
19 жовтня
Звернувся до Корольовой Світлани Валентинівні з проблемою головного болю. Справжній фахівець і людина з добрим серцем. Зробив обстеження. Результат на 4 день після приймання назначених ліків голова не болить. Я радий знайомству і, як вдячний клієнт, зворотньо бажаю Світлані Велентинівні здоров'я і благополучча. Читати докладніше
Роман
09 вересня
Раніше я був впевнений, що радикуліт - це хвороба літніх людей. Однак ця проблема виникла і у мене. Звернувся до Світлани Валентинівни за допомогою, і нарешті вдалося здолати біль. Приймаю ліки, що призначила лікар, можу нормально рухатися, працювати, стан стабільний. Вдячний Світлані Валентинівні, що повернула мене до нормального життя. Читати докладніше
Діагностика
В клініці ДЕНИС можна пройти всі необхідні діагностичні дослідження, не виходячи з клініки, в день прийому (якщо не потрібна попередня підготовка).
Ультразвукова доплерографія (УЗДГ)

Безпечне і швидке обстеження, яке використовується для оцінки стану кровотоку в великих венах і артеріях голови і шиї.

Дуплексне сканування головного мозку

Дозволяє оцінити стан капілярів, виявити відхилення в розташуванні судин, виявити пошкоджені внутрішні стінки вен і артерій.

Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Дозволяє визначити наявність дисфункцій мозку, які з'явилися в результаті травм, а також епілепсії.

Електронейроміографія (ЕНМГ)

Використовується для оцінки особливостей спинного мозку, периферичної нервової системи і скелетних м'язів. Допомагає виявити розсіяний склероз, пошкодження трійчастого нерва, ураження нервових корінців і інші захворювання.

Комп'ютерна томографія (КТ)

Використовується в неврології, щоб отримувати високоточні пошарові зображення головного і спинного мозку, черепа, хребта. Цей метод допомагає в діагностиці новоутворень та інших патологій.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Допомагає діагностувати будь-які неврологічні захворювання: з її допомогою лікар може оцінити внутрішні структури головного мозку, діагностувати патології судин, визначити ступінь деформації міжхребцевих дисків і ін.

Рентгенографія

Використовується, щоб діагностувати зміщення хребців, остеохондроз, виявити метастази в кістках хребта і черепа. Через опромінення організму цей метод застосовується з обмеженнями.

Лабораторні дослідження

Лікар призначає аналізи, щоб діагностувати захворювання, перевірити, чи ефективно лікування, отримати загальну інформацію про стан організму.

Читати докладніше
Лікування
При важких захворюваннях і загостреннях лікування проводиться в стаціонарі, де медичний персонал клініки забезпечує цілодобовий контроль стану і догляд.
Медикаментозна терапія

Сучасне лікування за допомогою медичних препаратів допомагає відновити функції нервової системи, уникнути загострення багатьох неврологічних захворювань. Схема терапії може включати в себе прийом протизапальних, знеболюючих, ноотропних, протиепілептичних та інших препаратів. Лікарі нашої клініки застосовують тільки сертифіковані препарати нового покоління.

Фізіотерапія

У нашій клініці застосовуються такі процедури як магнітотерапія, електрофорез, лазеротерапія та ін. Процедури фізіотерапії допомагають привести в норму кровообіг, прискорити відновлення нервових тканин, зняти больовий синдром.

Лікувально-діагностичні блокади

Методика, при якій ліки вводяться безпосередньо в осередок болю. Це допомагає припинити больовий синдром і поліпшити якість життя, не використовуючи радикальні заходи.

Допоміжні методи

Як доповнення до медикаментозного лікування лікар може призначити мануальну терапію, масаж, рефлексотерапію, голковколювання та інші нелікарські процедури.

Читати докладніше
Захворювання
 • Вегето-судинна дистонія
 • Головний біль
 • Грижа міжхребцевих дисків
 • Когнітивні розлади
 • Мігрень
 • Невралгія
 • Невроз
 • Невропатія
 • Обмеження сідничного нерва
 • Радикуліт
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю