Консультація лікаря невролога

в TOP CLINIC DENIS

Знімемо біль і розберемося в причинах!

Будь-які обстеження на місці: ультразвукова доплерографія, дуплексне сканування головного мозку, КТ, МРТ, рентгенографія.Завдяки власній лабораторії більшість аналізів готові менше ніж за годину.

Консультація невролога, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування — за один візит, не залишаючи клініки. 

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн

Лікарі-неврологи

5
Всі лікарі

Як підготуватися до прийому у невролога

Сформулюйте свої основні скарги. Якщо вас турбують болі, лікар поцікавиться їх характером, частотою, інтенсивністю, провокуючими факторами.

Підготуйте і запишіть свої питання до невролога. У разі важкого захворювання має сенс взяти з собою на прийом когось із близьких.

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про наявність у родичів неврологічних захворювань, препаратах, які ви приймаєте, алергічних реакціях.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень (в тому числі знімки), висновки, виписки з історії хвороби та інші медичні документи.

Складіть календар нападів або інших тривожних станів. При перепадах тиску записуйте ранкові та вечірні показники протягом тижня, щоб показати доктору.

Одягніться зручно, щоб можна було легко зняти верх або низ одягу для огляду і перевірки рефлексів.

Читати докладніше

Як проходить консультація лікаря-невролога

Первинна консультація невропатолога включає в себе:

Збір анамнезу (історії хвороби). Доктор задасть загальні питання про ваш вік, спосіб життя, неврологічні захворювання у близьких родичів. Уточнивши загальну картину, він докладно розпитає вас про скарги.

Огляд. Невролог розпочинає загальний огляд зі спостереження за вашою ходою, поставою, мімікою. Потім він досліджує тонус і м'язову силу і перевіряє поверхневі і глибокі рефлекси, використовуючи молоточок і спеціальну голку (це не боляче).

Призначення обстежень. Для уточнення діагнозу лікар може призначити інструментальні обстеження (ультразвукове доплерографію, ЕЕГ, ЕНМГ, МРТ, КТ та інші) і лабораторні дослідження.

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, лікар поставить діагноз і призначить розгорнуте комплексне лікування. Невролог працює в тандемі з іншими фахівцями і при необхідності залучає їх, щоб поставити точний діагноз і скласти план лікування.

Детальніше: неврологія в клініці ДЕНИС

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 1
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю