Фізіотерапія

в Києві в клініці ДЕНИС

Фізіотерапія в клініці ДЕНИС допоможе вам швидше одужати і відновитися після хвороби, уникнути загострень при хронічних захворюваннях. Всі фізіотерапевтичні процедури доступні безпосередньо в клініці: вам не доведеться ходити різними корпусами чи кудись їхати. Відділення фізіотерапії оснащено апаратурою найстаріших європейських компаній Zimmer Medizin Systeme (Німеччина) та Enraf-Nonius (Нідерланди).

Медична фізіотерапія — це лікування з використанням фізичних факторів: ультразвуку, електричного струму, випромінювання, світла, а також природних факторів: сонця, води, повітря, бруду. Механічний вплив за допомогою масажу також відноситься до видів фізіотерапії.

Фізіотерапія має неспецифічну дію. Це означає, що фізіотерапевтичні процедури не усувають причину захворювання, але допомагають організму ефективніше працювати та швидше відновлюватися. Тому при різних захворюваннях можуть призначатися ті самі процедури.

Серед поширених методів фізіотерапії: ультразвукова терапія (фонофорез), електротерапія, магнітотерапія, фототерапія, баротерапія, пневмомасаж, ударно-хвильова терапія та ін.

Читати докладніше
Записів сьогодні: вже 1 !
Фізіотерапія - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Всі фізіопроцедури, не залишаючи клініки

  У нас можна пройти всі фізіотерапевтичні процедури на місці, в одній будівлі. Вам не доведеться ходити різними корпусами і кудись добиратися.

   - TOP Clinic DENIS
 • Фізіотерапія з використанням сучасного обладнання

  У клініці працює спеціалізоване відділення фізіотерапії, що оснащене багатофункціональною апаратурою компаній Zimmer Medizin Systeme (Німеччина), Enraf-Nonius (Нідерланди). Застосовуємо різні види фізіотерапії, серед яких: електрофорез, магнітотерапія, електротерапія, ультразвукова терапія та ін.

   - TOP Clinic DENIS
 • Лікарі, яким довіряють

  Лікування фізіотерапією призначають та проводять лікарі-фізіотерапевти вищої категорії з досвідом роботи не менше 7 років. Усі процедури сертифіковані та безпечні.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комплексний підхід

  Найчастіше фізіолікування проводиться у комплексі з іншими видами терапії. Фізіотерапевти працюють у зв'язці з вузькими фахівцями нашої клініки.

   - TOP Clinic DENIS

В яких випадках призначають фізіотерапію

Фізіопроцедури застосовують у травматології, неврології, гастроентерології, дерматології, урології, гінекології, пульмонології, хірургії та інших напрямках медицини. Рішення про призначення процедури та її тривалість приймає лікар.

при частих простудних захворюваннях – коли необхідно активізувати імунну систему;

при серцево-судинних захворюваннях;

при болях у ділянці хребта;

при бронхіальній астмі, гаймориті;

при захворюваннях опорно-рухового апарату, після переломів та інших травм;

при захворюваннях судин;

при урологічних та гінекологічних захворюваннях;

при неврологічних захворюваннях;

при стресах, нервовій напрузі.

Читати докладніше

Протипоказання та побічні ефекти

Можливі побічні ефекти (почервоніння, набряки, опіки, болючі відчуття) виявляються безпосередньо під час процедури, але серйозні проблеми від процедур фізіотерапії зустрічаються дуже рідко.

захворювання в гострій стадії або ті, що з'явилися нещодавно;

захворювання крові;

онкозахворювання;

підвищена температура;

кровотечі;

сильні болі;

вагітність;

ушкодження шкіри у зоні впливу;

непереносимість певних видів лікування.

Читати докладніше

Як проводяться процедури фізіотерапії у клініці ДЕНИС

Перед призначенням фізіотерапії лікар обов'язково проводить огляд та вивчає історію хвороби, щоб підібрати найбільш ефективну процедуру, а також знизити ризик ускладнень та побічних ефектів.

Спеціальна підготовка перед фізіотерапевтичними процедурами не потрібна. При впливі електромагнітним полем, електричними струмами, теплом необхідно буде зняти з себе прикраси та інші металеві предмети.

Тривалість більшості процедур становить від 2 до 30 хвилин.

Фізіопроцедури безболісні, але можуть викликати мінімальні неприємні відчуття: легке поколювання чи відчуття печіння від струму чи тепла.

Після деяких процедур лікар порадить відпочити.

Читати докладніше

Лікарі

1
Всі лікарі
Ковальов Юрій Іванович
Кращий спеціаліст
Ковальов Юрій Іванович
дитячий масажист
Стаж (років):
20
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 777 грн 700 грн
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю