Фізіотерапія
Фізіотерапія в клініці ДЕНИС допоможе вам швидше одужати і відновитися після хвороби, уникнути загострень при хронічних захворюваннях. Всі фізіотерапевтичні процедури доступні безпосередньо в клініці: вам не доведеться ходити різними корпусами чи кудись їхати. Відділення фізіотерапії оснащено апаратурою найстаріших європейських компаній Zimmer Medizin Systeme (Німеччина) та Enraf-Nonius (Нідерланди).
Медична фізіотерапія — це лікування з використанням фізичних факторів: ультразвуку, електричного струму, випромінювання, світла, а також природних факторів: сонця, води, повітря, бруду. Механічний вплив за допомогою масажу також відноситься до видів фізіотерапії.
Фізіотерапія має неспецифічну дію. Це означає, що фізіотерапевтичні процедури не усувають причину захворювання, але допомагають організму ефективніше працювати та швидше відновлюватися. Тому при різних захворюваннях можуть призначатися ті самі процедури.
Серед поширених методів фізіотерапії: ультразвукова терапія (фонофорез), електротерапія, магнітотерапія, фототерапія, баротерапія, пневмомасаж, ударно-хвильова терапія та ін.
Читати докладніше
в соціальних мережах
Чому TOP CLINIC DENIS:
В яких випадках призначають фізіотерапію
при частих простудних захворюваннях – коли необхідно активізувати імунну систему;
при серцево-судинних захворюваннях;
при болях у ділянці хребта;
при бронхіальній астмі, гаймориті;
при захворюваннях опорно-рухового апарату, після переломів та інших травм;
при захворюваннях судин;
при урологічних та гінекологічних захворюваннях;
при неврологічних захворюваннях;
при стресах, нервовій напрузі.
Протипоказання та побічні ефекти
захворювання в гострій стадії або ті, що з'явилися нещодавно;
захворювання крові;
онкозахворювання;
підвищена температура;
кровотечі;
сильні болі;
вагітність;
ушкодження шкіри у зоні впливу;
непереносимість певних видів лікування.
Як проводяться процедури фізіотерапії у клініці ДЕНИС
Перед призначенням фізіотерапії лікар обов'язково проводить огляд та вивчає історію хвороби, щоб підібрати найбільш ефективну процедуру, а також знизити ризик ускладнень та побічних ефектів.
Спеціальна підготовка перед фізіотерапевтичними процедурами не потрібна. При впливі електромагнітним полем, електричними струмами, теплом необхідно буде зняти з себе прикраси та інші металеві предмети.
Тривалість більшості процедур становить від 2 до 30 хвилин.
Фізіопроцедури безболісні, але можуть викликати мінімальні неприємні відчуття: легке поколювання чи відчуття печіння від струму чи тепла.
Після деяких процедур лікар порадить відпочити.