Мамологія

в Києві в клініці ДЕНИС

Консультація мамолога, мамографія чи УЗД молочних залоз, точний діагноз та план лікування – за один візит, не залишаючи клініки.

Регулярно обстежуватися у мамолога рекомендують усім жінкам: починаючи з періоду статевого дозрівання і до похилого віку. Це дозволяє виявити новоутворення на початкових стадіях розвитку та вчасно вжити заходів.

Сучасна мамологія сильно відрізняється навіть від "маммології" 2-3 річної давності. Щорічно вдосконалюються підходи у діагностиці та лікуванні захворювань молочних залоз. Усі досягнення спрямовані на збереження та навіть відновлення форми та здоров'я молочних залоз.

Читати докладніше
Список послуг 19
Мамологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Лікарі, яким довіряють

  Наші мамологи використовують міжнародні протоколи лікування та вивчають досвід колег з усього світу на стажуваннях, майстер-класах, з'їздах, конференціях як в Україні, так і за кордоном.

  Мамологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Мультидисциплінарний підхід

  Мамолог завжди може обговорити випадок захворювання та конкретного пацієнта із суміжними фахівцями: онкологом, ендокринологом, гінекологом, хірургом та ін. Цю можливість дає багатопрофільність клініки.

  Мамологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Всі види апаратних досліджень

  При необхідності мамолог може направити пацієнтку на додаткові методи діагностики (УЗД, мамографія, МРТ, КТ). Все ці обстеження можна пройти, не залишаючи клініки.

  Мамологія в Києві в TOP CLINIC DENIS - TOP Clinic DENIS
 • Естетична мамологія

  Проводимо онкопластичні операції, які включають не лише хірургічне лікування пухлин молочної залози, а й збереження (і навіть поліпшення) естетичної складової.

   - TOP Clinic DENIS
 • Малоінвазивна онкохірургія

  Спеціалізуємось на органозберігаючих операціях з лапароскопічним доступом. Шрами після операції майже непомітні, через 2-3 дні можна повернутися до звичайного життя.

   - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комфортний стаціонар

  Одномісні палати із власним санвузлом, індивідуальним клімат-контролем, великим телевізором, харчуванням ресторанного рівня.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тактовність, делікатність, конфіденційність

  Дбаємо про ваш психологічний комфорт і довірчі відносини. Лікар приділить вам стільки часу, скільки потрібно, і все пояснить без складних медичних термінів.

   - TOP Clinic DENIS
В яких випадках потрібна консультація мамолога
Планові обстеження

Лікарі рекомендують не чекати симптомів (їх поява говорить про те, що процес уже запущений), а обстежуватися регулярно:

 • в 20-30 років — кожні 3 роки;

 • в 30-40 років — кожні 2 роки;

 • після 40 років — щороку, до огляду додається мамографія.

Позапланові обстеження
 • при призначенні гормональної терапії;

 • при плануванні вагітності або недавньому її перериванні;

 • при будь-яких травмах молочних залоз;

 • при підготовці до пластичних операцій.

Симптоми, з якими потрібно звернутися до мамолога
 • поява помітних на дотик вузлів, ущільнень або поглиблень в грудях;

 • хворобливі відчуття в грудях і під пахвами;

 • збільшення лімфатичних вузлів;

 • виділення з соска;

 • нетипові зміни форми соска: втянутость, опуклість та ін .;

 • зміни форми молочної залози, які помітні зовні;

 • зміни на шкірі грудей, переповнення шкірних покривів кров'ю;

 • поява на шкірі грудей ранок, що не загоюються, гематом;

 • хворобливі відчуття і дискомфорт при самостійній пальпації (натисканні пальцями).

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Як підготуватися до прийому у мамолога
В який день циклу приходити на прийом

При тривожних симптомах звертайтеся до лікаря в будь-який день циклу — чим раніше, тим краще.

Якщо ж ситуація не екстрена, на планову консультацію краще прийти:

 • жінкам дітородного віку — на 5-7 день менструального циклу. У цей період гормональний фон урівноважений, в тканинах молочних залоз немає змін під впливом гормонів, тому огляд найбільш інформативний. Лікарю буде простіше виявити новоутворення за допомогою пальпації і УЗД.

 • жінкам, які годують груддю — через 2-3 місяці після закінчення грудного вигодовування. Відвідати фахівця позапланово варто при будь-яких насторожуючих симптомах: ознаках лактостазу (застою молока в протоках), тріщинах на сосках, труднощах з годуванням.

 • жінкам в менопаузі — в будь-який зручний час, без обмежень. У цей період виробляється менше статевих гормонів, і в грудях припиняються зміни, які пов'язані з циклом.

Що ще не забути
 • Візьміть з собою результати попередніх обстежень: заключення, результати мамографії, УЗД, цитології та ін.
 • Підготуйтеся заздалегідь до питань лікаря: про тривалість циклу, передменструальний синдром, хронічні захворювання і травми, вагітності, пологи і годівлю грудьми (якщо було), онкологічні захворювання у близьких родичів.
 • Одягніть на прийом одяг, яку можна легко і зручно зняти зверху до пояса для проведення огляду.
Читати докладніше

Як проходить консультація мамолога

До лікаря-мамолога в клініку ДЕНИС можна потрапити в будь-який день тижня, в дату звернення або в найближчий день. Завдяки наявності власної лабораторії та діагностичного обладнання, ви зможете за один день проконсультуватися у фахівця, здати аналізи і пройти необхідні обстеження.

Лікарі-мамологи

2
Всі лікарі
Колеснік Олексій Петрович
Професор, доктор мед. наук
Колеснік Олексій Петрович
торакальний хірург, онколог, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
21
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1775 грн 1599 грн
Коваль Олена Дмитрівна
Пластичний хірург
Коваль Олена Дмитрівна
хірург, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0

Відгуки

4
Всі відгуки
Діана
07 грудня
Хотіла би подякувати лікарю-мамологу Коваль Олені Дмитрівні. Я звернулась до нею із проблемою, яка турбувала мене вже кілька років, коли інші лікарі точних прогнозів на висновків не давали. Потрапивши до Олени за рекомендацією я вирішила своє питання за тиждень — ми провели декілька консультацій, узі та процедуру біопсії, яка пройшла гладко та безболісно. Лікар дуже турботлива та позитивна, тепер буду наблюдатися тільки з нею :) Читати докладніше
Антоніна
05 грудня
Після народження двійні, мій організм не справлявся сам, і після двох лактостазів , я була змушена звернутися по допомогу до лікарів вже з маститом. Мені пощастило познайомитися з Коваль Оленою Дмитрівною. Лікар зробила всі необхідні процедури для встановлення точного діагнозу і лікування. При цьому, не було назначено додаткових непотрібних аналізів, а згодом і непотрібних ліків. Враховуючи той факт, що я годувала, ліки обиралися сумісні з гв. Я дуже вдячна Олені Дмитрівні за те, що все лікування було підібрано таким чином, щоб зберегти моє ГВ, для мене це було вкрай важливо. Дякую за турботу, людяність і професіоналізм. Читати докладніше
Марія
03 грудня
Добрий день! Хочу подякувати найкращому лікарю у світі, Коваль Олені Дмитрівні!!! В мене онкологія молочної залози. Олена Дмитрівна заспокоїла, вселила оптимізм, а її золоті руки і професіанолізм створили чудо, після операції взагалі не помітно, що мені щось робили. Дякую!!! Читати докладніше
Аліна
02 грудня
Коваль Олена Дмитрівна - не просто лікар-професіонал а ще й дуже доброзичлива та чуйна людина. Її досвід та знання відчуваються з першої ж консультації. Дуже велике значення має те що лікар знаходить найкращий та найефективніший підхід до вирішення тої чи іншої проблеми без зайвої втрати часу, який є дуже цінним коли мова йдеться про онкологію. Саме з цією проблемою я звернулася до Олени Дмитрівна, коли мені діагностували рак молочної залози. Лікар дав мені впевненість в те що все буде добре і ми зможемо здолати цю хворобу разом. Вона не тільки подбала про лікування але і про естетичний вигляд залоз після повної мастектомії, що є дуже важливим для жінки. Рекомендую лікаря з повною впевненістю що для Олени Дмитрівна не існує жодної проблеми, яку б вона не могла вирішити. Дякую Вам, Олена Дмитрівна, за те що Ви є і до Вас можна звернутися в будь який час. Дякую за все, що Ви для мене зробили! Читати докладніше
Діагностика
У нашій клініці доступні всі методи діагностики захворювань молочних залоз. Кабінет лікаря-маммолога оснащений окремим апаратом УЗД, який дозволяє отримувати зображення з високою деталізацією. Також у нашій клініці в Києві можна зробити мамографію та МРТ молочних залоз.
УЗД

УЗД (ультразвукове дослідження) молочних залоз допомагає виявити новоутворення в тканинах, встановити їх розміри, структуру та розташування. Це цілком безпечний та безболісний метод дослідження. Проте УЗД-діагностика молочних залоз найефективніша у віці до 40 років. Жінкам старше 40 призначають мамографію.

Мамографія

Рентгенологічне обстеження, яке дозволяє достовірно виявляти новоутворення на початкових стадіях. Провідні лікарі-мамологи рекомендують проходити цю процедуру жінкам у віці 40-50 років раз в 2 роки, жінкам старше 50 років — щороку. Мамографія в Києві в клініці ДЕНИС — це швидка процедура, яка доставляє мінімум дискомфорту і не вимагає попередньої підготовки.

МРТ

Магнітно-резонансна томографія молочних залоз дозволяє виявляти новоутворення, їх точне розташування і розміри, навіть коли вони не більше 3-5 мм. Це безпечний і інформативний метод діагностики.

Лабораторні дослідження

Аналізи крові на статеві гормони (прогестерон, естроген, пролактин і ін.), пункційна біопсія, цитологічне дослідження, онкомаркери.

Читати докладніше
Лікування
У лікуванні захворювань молочних залоз лікарі нашої клініки дотримуються комплексного підходу та використовують як медикаментозну, фізіотерапію, так і хірургічні методи. Оперативне лікування проводиться із застосуванням органозберігаючих, онкопластичних та інших сучасних методів.
Медикаментозна терапія

Показана в основному при запальних захворюваннях молочних залоз. Доктор може виписати гормональні, жарознижувальні, протизапальні, протимастопатійні та інші препарати, а також креми та мазі з протизапальним ефектом.

Оперативне лікування

 У нашій клініці виконуються хірургічні втручання будь-якого ступеня складності, як радикальні, так і паліативні операції.

Спеціалізуємося на онкопластичній хірургії, яка спрямована не лише на лікування раку молочної залози, а й на збереження (і навіть покращення) естетичної складової.

У клініці власний стаціонар з комфортними одномісними палатами, а використання сучасного обладнання та методик допомагає зменшити період відновлення та отримати гарний косметичний ефект.

.

Допоміжні методи

Нелікарські методики доповнюють основну терапію і прискорюють реабілітацію. Це фізіотерапія (магнітотерапія, ультразвукова терапія та ін.), масаж грудей.

Читати докладніше
Захворювання
 • Рак молочної залози
 • Фіброаденома
 • Атрофія молочної залози
 • Втягнутий сосок
 • Галакторея
 • Гіпертрофія молочної залози
 • Жировий некроз
 • Кісти молочної залози
 • Лактостаз
 • Мастит
 • Мастопатія
 • Мастодінія
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю