Хірургія

в Києві в клініці ДЕНИС

Хірургія в клініці ДЕНИС — це п'ять операційних, оснащених для оперативних втручань будь-якого ступеня складності, хірургічний стаціонар на 30 одномісних палат, досвідчені лікарі різних спеціалізацій та всі можливості для діагностики у стінах клініки.

У хірургічному відділенні займаються як гострими, так і хронічними захворюваннями та станами; проводять спостереження за пацієнтом у післяопераційному періоді.

Прийом хірурга в Києві в клініці ДЕНИС проводиться за попереднім записом та в терміновому порядку при гострих станах.

Читати докладніше
Список послуг 88
Хірургия в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Операції будь-якої складності

  4 оснащені операційні блоки, оформлені за німецьким стандартом класу чистоти. Обладнання STORZ (Німеччина), Olympus (Японія). Окрема операційна для малоінвазивних втручань. 10 одномісних палат інтенсивної терапії. Усі види знеболювання.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Хірургічний стаціонар

  30 одномісних палат з власним санвузлом, індивідуальним клімат-контролем, великим телевізором, харчуванням ресторанного рівня.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Всі обстеження, не залишаючи клініки

  КТ, МРТ, рентген, УЗД, ендоскопія та інші обстеження. Вам не доведеться виходити на вулицю, переміщуватися між відділеннями чи кудись їздити.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Власна лабораторія

  Більшість аналізів готові протягом години, а результати відразу доступні лікарю.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Малотравматичні методики

  Лапароскопія, ендоскопія, високотехнологічні операції під контролем рентгену. Низький ризик ускладнень, швидке відновлення та реабілітація.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Тактовність, делікатність, конфіденційність

  Дбаємо про ваш психологічний комфорт і довірчі відносини. Лікар приділить вам стільки часу, скільки знадобиться, і все пояснить без складних медичних термінів.

  Хірургія в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
Операційний блок включає в себе чотири операційні, оформлені за німецьким стандартом чистоти. - TOP Clinic DENIS
Операційний блок включає в себе чотири операційні, оформлені за німецьким стандартом чистоти.
Операційні оснащені обладнанням та інструментарієм провідних медичних брендів — STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина). - TOP Clinic DENIS
Операційні оснащені обладнанням та інструментарієм провідних медичних брендів — STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина).
Найсучасніша система вентиляції чистих приміщень забезпечує стерилізацію повітря в операційних, що значно зменшує ризики післяопераційних інфекційних ускладнень. Стіни операційних виготовлені з HPL панелей, що забезпечує неможливість проникнення пилу. - TOP Clinic DENIS
Найсучасніша система вентиляції чистих приміщень забезпечує стерилізацію повітря в операційних, що значно зменшує ризики післяопераційних інфекційних ускладнень. Стіни операційних виготовлені з HPL панелей, що забезпечує неможливість проникнення пилу.
В операційній встановлені останні модифікації обладнання для ендоскопічних операцій фірми KARL STORZ з роздільною здатністю 4К та системою ICG. Це допомагає візуалізувати операційне поле та забезпечує прецизійність (неймовірну точність рухів) хірургічних - TOP Clinic DENIS
В операційній встановлені останні модифікації обладнання для ендоскопічних операцій фірми KARL STORZ з роздільною здатністю 4К та системою ICG. Це допомагає візуалізувати операційне поле та забезпечує прецизійність (неймовірну точність рухів) хірургічних
Використовуємо спеціальні операційні лампи — сферичне освітлення. Інтенсивність освітлення в рані збільшується завдяки застосуванню хірургами налобних ламп. Вони забезпечують ідеальну візуалізацію при «відкритій» хірургії. - TOP Clinic DENIS
Використовуємо спеціальні операційні лампи — сферичне освітлення. Інтенсивність освітлення в рані збільшується завдяки застосуванню хірургами налобних ламп. Вони забезпечують ідеальну візуалізацію при «відкритій» хірургії.
В операційних встановлені 43-дюймові сенсорні монітори, які дозволяють під час операції переглянути дані МРТ, КТ, клінічних аналізів пацієнта. Це забезпечує додаткову точність та безпеку при виконанні хірургічного втручання. - TOP Clinic DENIS
В операційних встановлені 43-дюймові сенсорні монітори, які дозволяють під час операції переглянути дані МРТ, КТ, клінічних аналізів пацієнта. Це забезпечує додаткову точність та безпеку при виконанні хірургічного втручання.
Операційні обладнані сучасними наркозними апаратами, що дають можливість контролювати якість знеболення та анестезії. - TOP Clinic DENIS
Операційні обладнані сучасними наркозними апаратами, що дають можливість контролювати якість знеболення та анестезії.

В яких випадках звертатися до хірурга

Зазвичай до хірурга спрямовує терапевт або інший лікар вузької спеціалізації, але записатися на прийом можна і самостійно.

При необхідності оперативного втручання для лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Серед них виділяють грижі будь-якого розташування, хвороби печінки та жовчного міхура, всіх відділів кишечника.

Гострі стани: підозра запалення апендикса.

Травми верхніх та нижніх кінцівок. Оперативне лікування переломів, травм сухожиль і зв'язок, наслідків ударів та поранень у різних локалізаціях.

Гострі запальні процеси м'яких тканин, включаючи шкірний покрив. До них відносяться гострі гнійні процеси на шкірі, нігті, що вросли, панарицій, гідраденіт та інші.

Поява новоутворень, яких раніше. Хірурги займаються видаленням доброякісних новоутворень.

Хірургічне лікування судинних патологій. Варикоз та його ускладнення флебіт та тромбофлебіт. Купероз.

Оперативне лікування проктологічних проблем: геморой, анальна тріщина, епітеліальний копчиковий хід, поліпи прямої кишки, а також нориці параректальної області.

Планові та ургентні урологічні операції: сечокам'яна хвороба, варикоцеле, простатит, новоутворення сечостатевої системи.

Гінекологічні операції. Маніпуляції проводяться малоінвазивним методом за допомогою ендоскопа. Показаннями до втручань на репродуктивних органах є доброякісні утворення на матці та придатках, аномалії анатомії, позаматкова вагітність та інше.

Читати докладніше

Як підготуватися до прийому

Особливості підготовки до прийому залежать від скарг та захворювань, з якими пацієнт звертається до лікаря. Детальніі рекомендації можна отримати у вашого лікаря або звернувшись у будь-який час доби до контакт-центру клініки — всі оператори мають медичну освіту.

Перед прийомом прийміть душ та проведіть гігієнічні процедури.

Не використовуйте мазі, компреси, знеболювальні та інші медичні препарати.

Надягніть одяг, який легко знімається, щоб лікар міг провести огляд.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень, висновки лікарів та інші медичні документи.

Читати докладніше

Як проходить консультація хірурга

На первинному огляді фахівець збирає скарги та анамнез; уточнює наявність хронічних захворювань, алергій, препарати, що приймалися напередодні або приймаються у зв'язку з іншими хворобами.

Після цього хірург проводить огляд і фізикальне обстеження, що включає перкусію (простукування) і пальпацію (промацування).

За потреби лікар призначає додаткові методи діагностики: рентген, КТ, МРТ, ендоскопію. Усі обстеження можна пройти на місці, не залишаючи клініки. Також у клініці працює власна лабораторія, більшість аналізів готові протягом години.

Читати докладніше

Лікарі

6
Всі лікарі
Колеснік Олексій Петрович
Професор, доктор мед. наук
Колеснік Олексій Петрович
торакальний хірург, онколог, онкохірург, мамолог
Стаж (років):
21
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1775 грн 1599 грн
Круцько Андрій Стефанович
Завідувач відділення
Круцько Андрій Стефанович
уролог, онкоуролог
Стаж (років):
14
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Крамарева Ольга Геннадіївна
Завідувачка відділення, к.мед.н.
Крамарева Ольга Геннадіївна
анестезіолог, лікар медицини невідкладних станів
Стаж (років):
13
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Матвеєв Роман Миколайович
Кандидат медичних наук
Матвеєв Роман Миколайович
флеболог, судинний хірург, лікар УЗД
Стаж (років):
16
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2

Відгуки

2
Всі відгуки
Анастасія
10 січня
Дякую персоналу клініки та власникам за створення умов для пацієнтів, де тобі комфортно та спокійно. Операції ніколи не були гарним досвідом, тому, я щаслива, що обрала саме вас. Усі, починаючи з адміністрації на рецепції та закінчуючи медсестрами та лікарями в хірургії, це професіонали, які не лише гарні лікарі, але й відносяться з максимальною повагою до будь-яких питань, прохань, страхів, та інших нюансів. Дякую, що допомогли мені на найвищому рівні. Ви тепер мій особистий benchmark серед приватних клінік. Читати докладніше
Катерина
22 грудня
Дуже толковий лікар, Телятніков Олексій Юрійович, знає свою справу, уважний і обережний! Повністю задоволена що звернулась саме у цю клініку і попала до цього лікаря! Рекомендую. Велике дякую лікарю за допомогу Читати докладніше
Діагностика
Лікар-хірург у клініці ДЕНИС (Київ) призначає лабораторні та інструментальні методи діагностики.
Інструментальна діагностика
 • Рентгенівські знімки — вивчення стану кісток та м'яких тканин із мінімальною допустимою дозою опромінення. Призначається при травмах кістяка, суглобів, хребта.
 • УЗД — вивчення внутрішніх органів за допомогою ультразвуку. У клініці використовуються УЗ-апарати експертного рівня.
 • ВЕГДС (відеоезофагогастродуоденоскопія) — вивчення верхніх відділів ШКТ за допомогою зонда та оптичної системи. Це «золотий стандарт» діагностики хвороб відділів шлунково-кишкового тракту.
 • Відеоколоноскопія — ендоскопічне дослідження стану товстої кишки. Процедура проводиться під наркозом.
 • Біопсія — незначне оперативне втручання під наркозом, взяття шматочка тканини або органу, необхідне для гістологічного вивчення.
Лабораторна діагностика
 • загальний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • імунограма;
 • гістологічні та цитологічні аналізи;
 • біохімічний аналіз крові; гормональний аналіз.
Читати докладніше

Лікування

Хірургічне лікування у клініці ДЕНИС проводиться в чотирьох операційних блоках, які оснащені для оперативних втручань будь-якого ступеня складності та оформлені за німецьким стандартом класу чистоти.

Серед напрямків лікування хірургічних захворювань: загальна хірургія, гастроентерологія, гінекологія, урологія, проктологія, ЛОР-хірургія, судинна хірургія та інші.

Хірурги нашої клініки надають як екстрену, так і планову допомогу, допомогу при травмах будь-якої складності, проводять підготовку до операцій та післяопераційне спостереження.

Для лікування хірургічних патологій різних органів та їх систем застосовують: традиційні оперативні втручання, у тому числі під контролем рентгена та ультразвуку; малоінвазивні хірургічні операції із швидким післяопераційним відновленням (лапароскопію, ендоскопію); радіохвильовий скальпель; лазер.

Перед будь-якими маніпуляціями проводиться ретельна хірургічна обробка операційного поля з урахуванням правил асептики та антисептики. Для стерилізації хірургічних інструментів ми використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

Виконуємо всі види знеболювання, у тому числі загальний наркоз, медичний сон, епідуральну та спинальну анестезію.

Читати докладніше
Захворювання
 • Апендицит
 • Врослий ніготь, панариції
 • Грижі
 • Гнійники
 • Діастаз
 • Доброякісні новоутворення м'яких тканин
 • Жовчнокам'яна хвороба, холецистит
 • Непрохідність кишечника
 • Панкреатит
 • Холецистит
 • Флегмона, гідраденіт
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю