Консультація дитячого лікаря уролога

в TOP CLINIC DENIS

Дитячий уролог діагностує і лікує захворювання сечового міхура, сечівника, нирок. Також до цього лікаря звертаються, щоб провести дитині профілактичний огляд, отримати консультацію зі статевого виховання хлопчиків-підлітків, контрацепції.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія, більшість аналізів готові за годину. В кабінеті у дитячого уролога - апарат УЗД. МРТ, рентген, урографія — на місці і без черг.

   - TOP Clinic DENIS
 • Командна робота

  Завдяки широкому профілю клініки дитячий уролог може залучати до діагностики та лікування суміжних фахівців: педіатра, ендокринолога, нефролога, хірурга та ін.

   - TOP Clinic DENIS
 • Безпечне середовище

  Окремий вхід в дитячу поліклініку, ліфт тільки для пацієнтів дитячої поліклініки та стаціонару. Безбар'єрне середовище без сходинок, антиковзаюче покриття. У приміщеннях ергономічні меблі без гострих кутів.

   - TOP Clinic DENIS
 • М'який і уважний підхід до дітей

  Ми подбаємо, щоб дитині було не боляче і не страшно. Лікар приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоїть та пограє.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тактичний і делікатний підхід до підлітків

  Дбаємо про психологічний комфорт підлітка і довірчі стосунки, гарантуємо конфіденційність.

   - TOP Clinic DENIS
 • Дитячий стаціонар

  16 одномісних палат з власним санвузлом та зручним розкладним кріслом для супроводжуючого. Індивідуальний клімат-контроль, великий телевізор, wi-fi. Харчування ресторанного рівня.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі дитячі урологи

3
Всі лікарі
Латишов Костянтин Володимирович
Тимчасово не приймає
Латишов Костянтин Володимирович
дитячий уролог, дитячий хірург
Стаж (років):
28
Детальніше Відгуки
Записатися
Сичов Юрій Віталійович
Мега-лікар
Сичов Юрій Віталійович
дитячий хірург, дитячий уролог, хірург-ендокринолог, пластичний хірург
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 988 грн 890 грн

Як підготувати дитину до прийому

Нагадайте дитині, що вранці перед прийомом потрібно сходити в туалет, щоб спорожнити кишечник. Це необхідно хлопчикам, щоб лікар міг провести обстеження передміхурової залози.

Під час гігієнічних процедур не варто користуватися гелями і іншими засобами, в тому числі антисептичними, щоб не спотворити клінічну картину.

За 1-2 години до прийому бажано утримуватися від сечовипускання, щоб лікар при необхідності міг відразу взяти мазки для дослідження мікрофлори.

Перед прийомом потрібно випити близько 2 склянок звичайної води, щоб сечовий міхур був наповнений. Тоді доктор відразу зможе зробити УЗД. Можна скористатися кулерами з питною водою, які встановлені в холах нашої клініки.

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря: про основні скарги, інфекційні захворювання, які перенесла дитина, алергічні реакції, травми, перебіг вагітності, урологічні захворювання у близьких родичів.

Візьміть з собою медичну карту дитини, висновки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що маленький пацієнт завжди відчуває ваш стан. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити предметами в кабінеті лікаря. З підлітком потрібно говорити чесно і відкрито, але без залякувань. Важливо, щоб він зрозумів, що вся інформація, якою він поділиться з лікарем, залишиться конфіденційною.

Читати докладніше

Як проходить консультація дитячого уролога

Ми подбаємо, щоб дитина відчувала себе спокійно і розслаблено. Дитячий уролог клініки ДЕНИС (Київ) вміє знаходити спільну мову з дітьми різного віку та має великий досвід взаємодії з ними. Всі процедури проводяться максимально делікатно і тактовно.

Збір анамнезу (історії хвороби). Доктор докладно розпитає про скарги і  симптоми, задасть питання про спосіб життя, перенесені захворювання і захворювання у близьких родичів, вивчить попередні результати обстежень.

Огляд. У хлопчиків лікар оглядає і оцінює стан статевого органу, передміхурової залози, мошонки, пахових вузлів. Крім візуального огляду уролог може застосовувати пальпацію (обмацування) і при необхідності ректальне обстеження.

Призначення додаткових обстежень. Для діагностики лікар може призначити лабораторні дослідження (аналізи крові, сечі, секрету передміхурової залози та ін.), УЗД сечостатевої системи, урографию, ендоскопічне дослідження. Всі обстеження можна пройти на місці, не покидаючи клініки.

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, дитячий уролог поставить діагноз і складе план лікування. Зазвичай це комплекс консервативних і фізіотерапевтичних методів. У більш складних випадках проводяться хірургічні операції. При необхідності лікар консультується з суміжними фахівцями: педіатром, ендокринологом, нефрологом, хірургом та ін.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 8
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю