Консультація лікаря кардіолога

в TOP CLINIC DENIS

Лікар-кардіолог діагностує і лікує серцево-судинні захворювання. Також він займається питаннями профілактики та реабілітацією — відновленням здоров'я людей, які перенесли захворювання серця.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 910 грн 819 грн

Лікарі-кардіологи

3
Всі лікарі
Ходаківська Олена Вікторівна
Завідувачка відділення, к.мед.н.
Записів сьогодні: 1
Ходаківська Олена Вікторівна
кардіолог, терапевт
Стаж (років):
26
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1553 грн 1399 грн
Кондратюк Віталій Євгенович
Професор, доктор мед. наук
Кондратюк Віталій Євгенович
кардіолог, ревматолог
Стаж (років):
30
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1775 грн 1599 грн

Як підготуватися до прийому кардіолога

Візьміть з собою медичні документи: результати обстежень, консультаційні висновки та виписки.

Згадайте і запишіть свої скарги, проаналізуйте, в яких ситуаціях вони проявляються: коли виникають болі в грудях, задишка, за скільки часу стан приходить в норму. Якщо ви поділіться з доктором своїми спостереженнями, йому буде простіше поставити діагноз.

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про супутні захворювання, прийомі медичних препаратів, серцево-судинних захворюваннях у близьких родичів.

У день прийому відмовтеся від куріння, алкоголю, надмірного пиття. Можливо, лікар призначить дослідження і аналізи, які можна буде провести відразу на місці.

Читати докладніше

Як проходить консультація кардіолога

Консультація кардіолога в клініці проходить в кабінеті, оснащеному апаратом УЗД, електрокардіографом, холтером для добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску (АТ) та іншим обладнанням, необхідним для точної діагностики. Вам не доведеться окремо записуватися на різні процедури і ходити по кабінетах.

Опитування. Прийом кардіолога починається зі збору анамнезу (історії хвороби). Доктор розпитає вас про скарги, ваш спосіб життя (шкідливі звички, харчування, фізичні навантаження, стреси), наявність серцево-судинних захворювань у близьких родичів.

Огляд. Доктор перевірить частоту серцебиття і дихання, артеріальний тиск. Також він виміряє ваш зріст і вагу, оцінить колір шкірних покривів і інші зовнішні ознаки.

Обстеження. Для уточнення діагнозу лікар проводить інструментальні дослідження: електрокардіографію, УЗД серця, холтерівське моніторування ЕКГ, при необхідності  - АТ. Також можуть знадобитися аналізи крові. При необхідності лікар направляє на консультацію до суміжних фахівців.

Призначення лікування. Зібравши всю інформацію, доктор поставить діагноз і складе план лікування. Він детально пояснить, які варіанти можливі у вашій ситуації і допоможе вибрати оптимальний. Також кардіолог порекомендує, як змінити раціон і спосіб життя, щоб лікування було більш ефективним.

Детальніше: кардіологія в клініці ДЕНИС

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю