Консультація лікаря уролога

в TOP CLINIC DENIS

Урологія вивчає причини, діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи: нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура, сечовипускного каналу, зовнішніх статевих органів, передміхурової залози.

Лікар-уролог може використовувати для лікування як консервативні, так і оперативні методи. За базовою спеціальністю він є хірургом. 

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 910 грн 819 грн

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Економія вашого часу

  Консультація лікаря, здача аналізів і всі необхідні обстеження - за один день.

   - TOP Clinic DENIS
 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія, більшість аналізів готові за годину. В кабінеті уролога - апарат УЗД. Для вашої зручності при кабінеті передбачений окремий санвузол.

   - TOP Clinic DENIS
 • Точна діагностика

  Застосовуємо рутинно комп'ютерну урофлоуметрію, УЗ-апарати експертного рівня, КТ, МРТ і інші види досліджень.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комплексний підхід

  Завдяки широкому профілю клініки уролог може залучати до діагностики та лікування суміжних фахівців: гінеколога, нефролога, венеролога і інших.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тактовність, делікатність, конфіденційність

  Дбаємо про ваш психологічний комфорт і довірчі стосунки. Доктор приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, і все пояснить без складних медичних термінів.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тільки доказова медицина

  Використовуємо методи лікування з доведеною ефективністю і безпекою, спираємося на міжнародні протоколи.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі-урологи

2
Всі лікарі

Як підготуватися до прийому в уролога

За 2-3 дні до прийому: підготуйте медичну документацію: заключення, результати обстежень і аналізів; сформулюйте і при необхідності запишіть свої скарги. Детально опишіть, що вас турбує, і не соромтеся описати проблеми в подробицях. Чим більше інформації буде у лікаря, тим точніші він зробить медичні висновки.

Вранці перед прийомом: сходіть в туалет, щоб спорожнити кишечник. Лікар уролог-андролог обов'язково обстежує передміхурову залозу у чоловіків; 

Приймаючи душ, не використовуйте антисептичні гелі та інші засоби, а також антисептичні розчини, тому що це може спотворити клінічну картину; 

Не застосовуйте креми, мазі, свічки - для деяких тестів шкіра повинна бути чистою.

За 3 години до прийому: утримуйтеся від сечовипускання. Можливо, лікарю знадобиться взяти мазки для аналізу на статеві інфекції або дослідження мікрофлори. При сечовипусканні мікрофлора вимивається, тому результати будуть менш точними.

Випийте близько 0.5 л (2 склянки) негазованої води. Наповненість сечового міхура потрібна, щоб провести його УЗД. Але пити занадто багато води не варто. Можна скористатися кулерами з питною водою, які встановлені в холах нашої клініки.

Читати докладніше

Як відбувається консультація лікаря-уролога

Первинний прийом уролога включає в себе:

Збір анамнезу. Лікар детально розпитає вас про скарги і симптоми, що турбують, а також поставить загальні питання про ваш спосіб життя, перенесені захворювання, в тому числі хронічні, вивчить ваші медичні документи (висновки лікарів, результати обстежень).

Огляд. Особливості проведення огляду залежать від особливостей скарг пацієнта. У чоловіків лікар оглядає і оцінює стан зовнішніх статевих органів, передміхурової залози, пахових лімфовузлів тощо. Крім візуального огляду уролог може застосовувати пальпацію і пальцеве ректальне обстеження. Огляд жінок лікар проводить на кушетці або гінекологічному кріслі. 

Призначення додаткових обстежень. Для повноцінної діагностики можуть знадобитися також лабораторні дослідження (аналізи крові, сечі, секрету передміхурової залози та ін.), а також УЗД сечостатевої системи, урографія, ендоскопічне дослідження і інші методи.

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, уролог поставить діагноз і складе індивідуальний план лікування. Можуть застосовуватися як консервативні (медикаментозні) методи лікування, так і найновітніші малоінвазивні оперативні втручання.

Детальніше: урологія в клініці ДЕНИС

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 1
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю