Консультація лікаря акушера-гінеколога

в TOP CLINIC DENIS

Лікар-гінеколог працює з жінками різного віку: лікує захворювання статевої системи і займається питаннями репродуктивного здоров'я.

Записатися на прийом Welcome price 910 грн 819 грн
Консультація лікаря акушера-гінеколога - TOP Clinic DENIS

Лікарі акушери-гінекологи

4
Всі лікарі
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД
Стаж (років):
24
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Домненко Оксана Миколаївна
Мега-лікарка
Домненко Оксана Миколаївна
акушер-гінеколог, лікар УЗД
Стаж (років):
24
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1053 грн 949 грн
Полуянова Оксана Михайлівна
Головний спеціаліст з гінекології
Полуянова Оксана Михайлівна
акушер-гінеколог
Стаж (років):
15
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1053 грн 949 грн
Лікар проводить огляд в окремій оглядовій кімнаті з прямим доступом із кабінету для прийому. При оглядовій передбачена зручна роздягальня із санвузлом. - TOP Clinic DENIS
Лікар проводить огляд в окремій оглядовій кімнаті з прямим доступом із кабінету для прийому. При оглядовій передбачена зручна роздягальня із санвузлом.
Кабінет для огляду продуманий таким чином, щоб усі процедури, УЗД та кольпоскопію можна було провести, не встаючи з крісла та без необхідності кудись ходити. - TOP Clinic DENIS
Кабінет для огляду продуманий таким чином, щоб усі процедури, УЗД та кольпоскопію можна було провести, не встаючи з крісла та без необхідності кудись ходити..
Кабінет гінеколога обладнаний УЗД-апаратом General Electric Healthcare Voluson P8 (США). УЗД проводиться під час огляду, не потрібно ходити кабінетами. - TOP Clinic DENIS
Кабінет гінеколога обладнаний УЗД-апаратом General Electric Healthcare Voluson P8 (США). УЗД проводиться під час огляду, не потрібно ходити кабінетами.
Кольпоскопія також проводиться безпосередньо під час огляду, за допомогою кольпоскопу Scaner. - TOP Clinic DENIS
Кольпоскопія також проводиться безпосередньо під час огляду, за допомогою кольпоскопу Scaner.
У роздягальні при оглядовому кабінеті є все необхідне, щоб переодягнутися і привести себе до ладу, в тому числі одноразовий одяг для огляду та засоби гігієни. - TOP Clinic DENIS
У роздягальні при оглядовому кабінеті є все необхідне, щоб переодягнутися і привести себе до ладу, в тому числі одноразовий одяг для огляду та засоби гігієни.
Як підготуватися до прийому у гінеколога
В який день циклу приходити на консультацію?

Якщо у вас є скарги або тривожні симптоми (кровотечі поза менструації, гострі болі), до лікаря можна звертатися в будь-який день циклу — чим швидше, тим краще.

На плановий профілактичний огляд оптимально приходити в перші дні після закінчення місячних — на 5-10 день циклу. У цей період простіше виявити приховані інфекції. Також в ці дні циклу вище точність і достовірність досліджень шийки матки і яєчників. Після овуляції вони можуть тимчасово збільшуватися (це нормально), що впливає на діагностику.

Якщо менструація затримується більше ніж на 3-5 днів, необхідно проконсультуватися з гінекологом: це може бути пов'язано як з вагітністю, так і з рядом порушень, які лікар зможе діагностувати.

Яких правил гігієни дотримуватися?

Не перестарайтеся з водними процедурами: досить звичайного душа і дотримання звичних вам гігієнічних правил. При зрошенні і спринцюванні розчинами і навіть звичайною водою мікрофлора піхви вимивається. Через це може постраждати достовірність аналізів і мазків.

Якщо можливості прийняти душ немає (наприклад, ви записані на прийом до лікаря після роботи), використовуйте дитячі вологі серветки.

Не користуйтеся антибактеріальними засобами особистої гігієни за два дні до прийому у лікаря.

Можна не голити волосся з лобка: воно не заважає огляду.

Спорожніть сечовий міхур перед оглядом: так вам буде комфортніше при пальпації (обмацуванні) нижній області живота.

Що ще не забути?

За 2 дні до прийому не ведіть статеве життя, не використовуйте сперміцидні змазки і лубриканти.

Одягніть на прийом одяг, який можна зручно і швидко зняти для проведення огляду.

Підготуйтеся заздалегідь до питань лікаря: про тривалість циклу і дату останньої менструації, наявність гінекологічних захворювань (візьміть з собою попередні висновки лікарів, результати УЗД і аналізів), про препарати, які приймаєте (деякі з них можуть впливати на результати досліджень).

Складіть список запитань до гінеколога. Наприклад, можна запитати про контрацепцію, різні аспекти статевого життя, підготовку до вагітності.

Читати докладніше

Прийом гінеколога в клініці ДЕНИС

Читати докладніше

Як проходить консультація гінеколога в клініці

Опитування. Якщо ви прийшли на прийом вперше, лікар не тільки вивчить ваші скарги, а й проведе збір анамнезу (історії хвороби): уточнить дату останньої менструації, розпитає про перенесені захворювання і вагітності (якщо були), наявність патологій у близьких родичів.

Огляд. Лікар оглядає пацієнтку на гінекологічному кріслі. За допомогою дзеркал і ручної пальпації лікар вивчає стан шийки матки і слизової піхви, а також бере мазки. При огляді пацієнток, які не ведуть статеве життя, інструмент не застосовується. Досвідчений гінеколог проводить огляд максимально делікатно і тактовно, ви не відчуєте дискомфорту.

Призначення обстежень. Додаткові обстеження можуть знадобитися для діагностики захворювань, підтвердження або виключення вагітності.

Направлення до інших фахівців. Гінеколог працює в тандемі з іншими лікарями і при необхідності відправить вас на консультацію до терапевта, дерматолога, кардіолога, хірурга та ін. В разі якщо необхідно ведення вагітності, в клініці працює жіноча консультація.

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 1
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю