Консультація дитячого лікаря ендокринолога

в TOP CLINIC DENIS

Дитячий ендокринолог діагностує і лікує захворювання щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза, гіпоталамуса і інших залоз внутрішньої секреції. Також лікар стежить за правильним фізичним і статевим розвитком дитини в дитячому і підлітковому віці і гормональними змінами в процесі дорослішання.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 799 грн 719 грн

Лікарі дитячі ендокринологи

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

В яких випадках варто звернутися до дитячого ендокринолога

Ендокринопатії (хвороби, викликані порушенням роботи ендокринних залоз), які розвиваються у дітей, не схожі на ендокринні патології у дорослих. Виявити дитячі ендокринні захворювання на ранній стадії складніше ще й тому, що деякі їх симптоми батьки приймають за розбещеність і списують на перехідний вік дитини. Тому бажано звертати увагу на будь-які нестандартні скарги і прояви.

спадкова схильність до захворювань ендокринної системи

проблеми з нічним засинанням і денна сонливість

прояв вторинних статевих ознак раніше 8 років або їх повна відсутність після 13 років

швидка стомлюваність або, навпаки, підвищена дратівливість і збудження

відставання в розвитку, погіршення розумових здібностей, проблеми в навчанні

різкий набір або втрата ваги

сильна спрага, особливо нічна, часте сечовипускання вночі

тремтіння рук і ніг

дискомфортні відчуття в передній частині шиї

виражена набряклість, суха шкіра

схильність до закрепів або частого стільця

Читати докладніше

Як підготувати дитину до прийому

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря: про основні скарги, інфекційні захворювання, які перенесла дитина, алергічні реакції, травми, ендокринні захворювання у близьких родичів. Також доктор поцікавиться особливостями способу життя дитини.

Візьміть з собою медичну карту дитини, виписки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Зручно одягніть дитину, щоб одяг і взуття можна було легко зняти для загального огляду та огляду стоп.

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити цікавими предметами в кабінеті лікаря.

Читати докладніше

Як проходить консультація дитячого ендокринолога

Збір анамнезу (історії хвороби). Доктор поставить питання про особливості розвитку дитини, її поведінку, раціон і спосіб життя, алергічні реакції, ендокринні захворювання у найближчих родичів тощо. Уточнивши загальну картину, він докладно розпитає вас про скарги, вивчить результати попередніх обстежень.

Огляд. Під час огляду лікар виміряє зріст дитини, вагу, окружність грудної клітини і талії, зверне увагу на розподіл підшкірного жиру. Також він оцінить стан шкіри, промацає (пальпує) щитовидну залозу і органи черевної порожнини. З маленькими дітьми огляд проводиться в ігровій формі.

Призначення обстежень. Щоб оцінити роботу ендокринних залоз, при необхідності доктор призначає аналізи крові (загальний, біохімічний, на рівень глюкози, на певні види гормонів), а також УЗД, МРТ, КТ різних залоз. Всі аналізи та обстеження можна пройти, не залишаючи клініки.

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, доктор поставить діагноз і призначить лікування. Дитячий ендокринолог працює в тандемі з іншими фахівцями нашої клініки (неврологом, офтальмологом, кардіологом та ін.) і при необхідності залучає їх для консультацій. Лікар детально розповість вам про варіанти лікування, пояснить все без складних медичних термінів і допоможе зробити оптимальний вибір.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю