Консультація дитячого лікаря ортопеда-травматолога

в TOP CLINIC DENIS

Дитячий лікар ортопед-травматолог в клініці ДЕНИС надає невідкладну допомогу маленьким пацієнтам у разі травм, проводить діагностику і лікування захворювань опорно-рухового апарату у дітей.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн

В яких випадках звертатися до дитячого ортопеда-травматолога

Плановий профілактичний огляд дитини проводиться в 1, 3, 6, 9 і 12 місяців. Перш за все, це необхідно, щоб не пропустити патологію тазостегнового суглоба. В 1.5 і 2 роки дитини дитячий ортопед оцінює, як формується стопа малюка, а в 3 роки — як формується постава.

болі, обмежена рухливість кінцівок після падіння або будь-якої травми;

у новонародженого асиметричні сідничні складки, одна ніжка коротша за іншу;

у дитини помітно викривлені ніжки, гомілки з О-або Х-подібним викривленням;

плоска стопа, у внутрішнього краю підошви відсутня ямка;

помітно порушена постава (сутулість, перекіс плечей в одну сторону)

малюк підтискає пальці ніг, коли його намагаються ставити, або часто ходить на носочках;

розвиток запізнюється в порівнянні з віковими нормами: пізніше почав тримати голову, перевертатися, сідати.

вроджені порушення будови кістково-м'язової системи.

Читати докладніше

Як підготувати дитину до прийому

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про травми і алергічні реакції у дитини, захворювання опорно-рухового апарату у близьких родичів, Якщо дитину турбують болі, дитячий ортопед поцікавиться, коли вони вперше проявилися і як часто виникають, що їх провокує, який їхній характер.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень (в тому числі знімки), висновки, виписки з історії хвороби та інші медичні документи.

Зручно одягніть дитину, щоб можна було швидко і легко зняти одяг для огляду.

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити цікавими предметами в кабінеті лікаря.

Читати докладніше
Як відбувається консультація дитячого ортопеда-травматолога
Всі дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми і вміють знаходити з ними спільну мову. Доктор подбає, щоб при будь-яких процедурах і обстеженнях дитині було не боляче і не страшно. Дитячий ортопед-травматолог приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоїть та пограє.
Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар запитає про загальний стан здоров'я дитини, захворювання опорно-рухового апарату у близьких родичів, вивчить результати попередніх обстежень. Уточнивши загальну картину, він докладно розпитає вас про скарги.

Огляд

Спочатку дитячий ортопед візуально оцінить загальний стан кісткової і м'язової системи. Дитину постарше він може попросити пройтися, щоб спостерігати за ходою, присісти. Доктор визначить ступінь рухливості суглобів, оцінить їх зовнішній вигляд, стан м'язів і шкіри. Потім лікар обережно промацає уражену ділянку, виявить приховані дефекти (вивихи, підвивихи, набряки суглобів), визначить стан зв'язок.

Призначення обстежень

Щоб уточнити діагноз лікар може призначити рентгеноскопію, в деяких випадках — КТ або МРТ. Також використовується лабораторна діагностика (аналізи крові і сечі, на вітамін Д, кальцій і ін.), яка допомагає доповнити загальну картину і виключити інші захворювання.

Призначення лікування

Отримавши дані обстежень і аналізів, лікар ставить діагноз і складає план лікування. При необхідності він залучає суміжних фахівців: педіатра, невролога, фізіотерапевта та інших.

Читати докладніше

Лікарі дитячі ортопеди-травматологи

0
Всі лікарі

Лікарів не знайдено

Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю