Консультація лікаря офтальмолога

в TOP CLINIC DENIS

Комплексна діагностика зору на обладнанні останнього покоління!

Консультація офтальмолога, всі необхідні обстеження в супер-оснащеному кабінеті, точний діагноз та план лікування — за один візит, не залишаючи клініки. 

Кабінет офтальмолога оснащений обладнанням для візометрії, тонометрії, офтальмоскопії, біомікроскопії та інших інструментальних досліджень.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн

Лікарі офтальмологи

3
Всі лікарі
Савіна Олена Михайлівна
Кандидат медичних наук
Савіна Олена Михайлівна
офтальмолог, дитячий офтальмолог, офтальмогенетик
Стаж (років):
29
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1490 грн 1342 грн

Як підготуватися до прийому в офтальмолога

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про хронічні захворювання, препарати, які ви приймаєте, алергічні реакції, наявність у родичів захворювань очей.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень: заключення, виписки з історії хвороби та інші медичні документи.

Сформулюйте свої основні скарги. Доктор обов'язково запитає, як давно з'явилася проблема, як часто вона виникає, страждає одне око або обидва, що погіршує і покращує стан, чи є супутні симптоми.

Обов'язково візьміть з собою лінзи або окуляри (якщо носите), уточніть їх характеристики.

Не носіть контактні лінзи в день прийому, замініть їх окулярами. Також перед прийомом не варто використовувати косметику для очей.

Можливо, після прийому вам буде потрібно таксі або супроводжуючий - якщо лікар закапає краплі для розширення зіниці.

Читати докладніше

Прийом офтальмолога: відео

Читати докладніше

Як проходить консультація офтальмолога

Збір анамнезу (історії хвороби). Доктор запитає про ваш вік, спосіб життя, захворювання очей у близьких родичів. Уточнивши загальну картину, він детально розпитає вас про скарги.

Огляд. Офтальмолог оцінює ситуацію і рухливість очних яблук, стан слізних проток, повік, зіниць, їх реакції на світло. Також він проводить перевірку гостроти зору, показуючи пацієнту літери, які потрібно розрізняти то одним, то іншим оком.

Призначення обстежень. Для уточнення діагнозу лікар може використовувати такі методи як візометрія, тонометрія, офтальмоскопія, біомікроскопія і призначати інші інструментальні та лабораторні дослідження. Всі ці обстеження безболісні, мінімальний дискомфорт можуть доставити лише деякі тести (наприклад, після крапель для огляду очного дна підвищується світлочутливість).

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, лікар встановить діагноз і призначить розгорнуте комплексне лікування. Хороший офтальмолог співпрацює з суміжними спеціалістами клініки DENIS (Київ) і якщо потрібно привертає невролога, оториноларинголога, ендокринолога, хірурга та інших лікарів, щоб встановити точний діагноз і скласти план лікування.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю