Консультація лікаря педіатра

в TOP CLINIC DENIS

Лікар-педіатр спостерігає дитину з народження, дає батькам рекомендації по догляду та харчуванню, складає індивідуальний графік щеплень, діагностує і лікує різні захворювання. Дитячий лікар тісно співпрацює з вузькими спеціалістами (алергологом, дерматологом, офтальмологом, нефрологом, ортопедом, хірургом і іншими), але при цьому залишається лікарем, який контролює хід лікування.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн
Консультація педіатра в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Лікарі-педіатри

10
Всі лікарі
Морозик Анастасія Олександрівна
Тимчасово не приймає
Морозик Анастасія Олександрівна
педіатр, дитячий кардіоревматолог
Стаж (років):
13
Детальніше Відгуки
Записатися
Ажипа Олена Андріївна
Завідувачка дитячого стаціонару
Записатися Welcome price 988 грн 890 грн
Хоменко Вікторія Євгенівна
Завідувачка відділення, к.мед.н.
Хоменко Вікторія Євгенівна
педіатр, дитячий алерголог
Стаж (років):
36
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1486 грн 1339 грн
Ковбаско Катерина Михайлівна
Кандидат медичних наук
Ковбаско Катерина Михайлівна
педіатр, дитячий алерголог
Стаж (років):
28
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1153 грн 1039 грн
Машуренко Катерина Юріївна
Тимчасово не приймає
Записатися

Як підготувати дитину до прийому у педіатра

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря. Лікар-педіатр розпитає вас про здоров'я дитини, особливості протікання пологів, наявність щеплень, алергічні реакції, спадкових захворювання, спосіб життя (сон, харчування, активності).

Візьміть з собою медичну карту дитини, висновки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Одягніть дитину зручно, щоб можна було легко зняти одяг для проведення огляду.

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити предметами в кабінеті лікаря. Ні в якому разі не лякайте і не обманюйте.

Читати докладніше

Як відбувається консультація педіатра

Всі дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми і вміють знаходити з ними спільну мову. Доктор подбає, щоб при будь-яких процедурах і обстеженнях дитині було не боляче і не страшно. Дитячий лікар педіатр приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоїть та пограє.

Збір анамнезу (історії хвороби). Доктор запитає про здоров'я дитини, протікання пологів, спадкові захворювання, спосіб життя і режим, вивчить результати попередніх обстежень. Уточнивши загальну картину, він докладно розпитає вас про те, що турбує дитину, як давно, в які моменти симптоми загострюються.

Огляд. Лікар проведе фізикальний огляд дитини — обмацає кінцівки, спину, шию та ін. Також педіатр вислуховує легені і серце, вимірює температуру і артеріальний тиск, зріст і вагу, оглядає шкіру, оцінює загальний стан. Огляд проходить в ігровій формі і не доставляє дискомфорту.

Призначення обстежень. Якщо потрібна розширена діагностика, лікар може призначити лабораторні дослідження, направити на інструментальні обстеження (УЗД, КТ, МРТ, рентгенографія та інші), на консультації до суміжних фахівців. Всі ці послуги доступні на місці в той же день, вам не доведеться навіть виходити з будівлі клініки.

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, лікар встановить діагноз і призначить лікування. При необхідності педіатр підключає інших фахівців нашої клініки. Також консультація педіатра може знадобитися перед вакцинацією, перед початком відвідування дитячого садка, школи або спортивних секцій, перед плановими втручаннями.

Детальніше: педіатрія в клініці ДЕНИС

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю