УЗДГ артерій кінцівок (доплер)

в TOP CLINIC DENIS

УЗДГ (доплерографія) судин верхніх і нижніх кінцівок — це інформативний метод дослідження великих і середніх вен і артерій.

УЗДГ судин будується на вимірі високочастотних звукових хвиль (ультразвуку), які відбиваються від рухомих об'єктів — червоних кров'яних тілець. Це так званий ефект Доплера. Звичайне УЗД теж використовує звукові хвилі для створення зображень, але не показує кровотік.

УЗДГ судин вен і артерій дозволяє виявляти судинні захворювання і контролювати їх динаміку. Обстеження допомагає виявити доклінічні (найбільш ранні) ознаки захворювань судинного русла, порушення кровотоку (атеросклеротичні бляшки, тромби), оцінити ступінь ураження судин.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 832 грн 749 грн

Лікарі

1
Всі лікарі
Дац Ірина Михайлівна
Досвідчений діагност
Дац Ірина Михайлівна
лікар УЗД, лікар з функціональної діагностики
Стаж (років):
23
Детальніше Відгуки

Яке обладнання використовується, наскільки це безпечно?

Ми використовуємо УЗ-апарати високої роздільної здатності, які з великою точністю відображають картину зміни швидкості кровотоку і дозволяють своєчасно виявляти закупорку судин і інші судинні проблеми.

Доплерографія — безпечне обстеження, яке не здійснює негативного впливу на організм і не викликає побічних ефектів. При наявності показань його можна проводити необмежену кількість разів, в тому числі новонародженим, вагітним і годуючим жінкам.

Обстеження відноситься до неінвазивних, тобто не порушує цілісність шкіри або тканин органу. УЗД судин повністю безболісне і не спричиняє дискомфорту.

Читати докладніше

Як підготуватися до доплерографії

Отримати докладні рекомендації можна у лікаря, або звернувшись в контакт-центр нашої клініки (працює цілодобово) — там підкажуть, як підготуватися до процедури і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Відмовтеся від алкоголю, енергетиків, кави, міцного чаю і куріння напередодні обстеження. Їх вживання впливає на стан кровоносних судин, що може спотворити результати.

У деяких випадках потрібно відмовитися від їжі і пиття за кілька годин до УЗДГ — уточніть подробиці у вашого лікаря.

Якщо ви приймаєте лікарські препарати, можливо, доктор скасує прийом тих з них, які впливають на роботу судин.

Якщо у вас важка фізична робота або спортивні навантаження, перед обстеженням потрібно обмежити їх і як слід відпочити.

Зручно одягніться, щоб можна було швидко і легко зняти одяг і прикраси з області, яку будуть обстежувати.

Читати докладніше

Як проходить обстеження

Доплерографія проходить як звичайне УЗД.

Лікар попросить вас зняти одяг і прикраси з досліджуваної області і нанесе на неї спеціальний гіпоалергенний гель, який покращує проходження ультразвуку і ковзання датчика.

Потім потрібно буде лягти на кушетку. Доктор буде переміщувати датчик по різних дільницях тіла, щоб провести сканування судин. Пристрій посилає звукові хвилі в ваше тіло, а рух клітин крові викликає зміну висоти звукових хвиль. Тому під час процедури ви можете чути пульсуючі або свистячі звуки. Хвилі записуються і перетворюються в зображення або графіки на моніторі.

УЗДГ судин повністю безболісне і не викликає дискомфорту. В залежності від розташування зони дослідження, процедура може тривати від 30 до 60 хвилин.

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 8
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю