Консультація дитячого лікаря кардіоревматолога

в TOP CLINIC DENIS

Дитячий кардіоревматолог спеціалізується відразу на двох напрямках — дитячій кардіології та ревматології. Лікар займається як захворюваннями серця та судин, так і захворюваннями суглобів та сполучних тканин.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн

Лікарі дитячі кардіоревматологи

1
Всі лікарі
Морозик Анастасія Олександрівна
Тимчасово не приймає
Морозик Анастасія Олександрівна
педіатр, дитячий кардіоревматолог
Стаж (років):
13
Детальніше Відгуки
Записатися

Як підготувати дитину до прийому дитячого кардіоревматолога

Підготуйтеся відповісти на питання лікаря: про скарги і ситуації, в яких вони проявляються: коли виникають болі в грудях, задишка, за скільки часу стан приходить в норму та ін. Також доктор поцікавиться, чи є серцево-судинні захворювання у близьких родичів дитини, особливостями протікання вагітності і пологів.

Візьміть з собою медичну карту дитини, виписки, результати обстежень, які проводились раніше (якщо є).

Правильно налаштуйте дитину на візит до лікаря: будьте спокійні і впевнені, тому що ваш стан передається маляті. Дитині старшого віку можна пояснити, навіщо відвідувати лікаря і чому це важливо, зацікавити предметами в кабінеті лікаря. Ні в якому разі не лякайте і не обманюйте.

Читати докладніше

Як проходить консультація дитячого кардіоревматолога

Всі дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід взаємодії з дітьми і вміють знаходити з ними спільну мову. Доктор подбає, щоб при будь-яких процедурах і обстеженнях дитині було не боляче і не страшно. Лікар приділить маленькому пацієнтові стільки часу, скільки буде потрібно, заспокоїть та пограє з ним.

Опитування. Прийом починається зі збору анамнезу (історії хвороби). Доктор докладно розпитає вас про скарги, перебіг вагітності, наявність серцево-судинних захворювань у близьких родичів, перенесені захворювання, ознайомиться з результатами попередніх обстежень.

Огляд. Доктор виміряє частоту серцебиття і дихання, артеріальний тиск у дитини. Також він виміряє її зріст і вагу, оцінить колір шкірних покривів, стан суглобів та інші зовнішні ознаки. Огляд проходить в ігровій формі і не завдає дитині дискомфорту.

Обстеження. Для уточнення діагнозу лікар проводить інструментальні дослідження: електрокардіографію, УЗД серця, холтерівське моніторування ЕКГ. Також можуть знадобитися аналізи крові. При необхідності лікар направляє на консультацію до суміжних фахівців. Все це є на місці, в будівлі клініки.

Призначення лікування. Зібравши всю інформацію, доктор поставить діагноз і складе план лікування. Він детально пояснить, які варіанти можливі у вашій ситуації і допоможе обрати оптимальний. Також кардіолог порекомендує, як змінити раціон і спосіб життя, щоб лікування було більш ефективним.

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 8
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю