Історія створення Клініки

Зв`язатися з контакт-центром 24/7
Ідея проекту

У 2002 році в Голосіївському районі Києва девелоперська компанія «Ліко-Холдинг» почала будувати житловий масив з незвичайною на той час концепцією — «місто в місті».

Ідея комплексної забудови мікрорайону полягала в тому, щоб побудувати не просто житло, а створити ретельно продуману інфраструктуру для комфортного життя сімей.

Сьогодні в ЖК «Ліко-Град» і ЖК «Венеція» вже більше 30 000 жителів. Побудовано дитячі садки, початкову школу і ліцей, спортивний центр, медичну амбулаторію, храм, місця відпочинку, дитячі і спортивні майданчики, магазини, кафе і ресторани.

Інвестор та співвласник Клініки

У 2012 році Ігор Лисов, президент компанії «Ліко-Холдинг», прийняв рішення побудувати на новій земельній ділянці об'єкт, якого не вистачало зростаючому мікрорайону — масштабну багатопрофільну клініку. Так з'явилася сучасна 12-поверхова будівля в самому центрі «Ліко-Граду».

CEO & Co-Founder

Паралельно інша людина, Денис Татаркін, в минулому — дитячий лікар-онкогематолог Охматдиту, головний лікар і директор великого медичного центру, мріяв відкрити кращу клініку в Києві. Клініку, яка стане взірцем і буде своїм прикладом демонструвати нову медичну культуру і вищу якість сервісу.

 - TOP Clinic DENIS
Клініка ДЕНИС розташована в Голосіївському районі Києва
Історія створення клініки ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
Відкриття клініки
Історія створення клініки ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
12 поверхів експертної медицини
Сінергія двох особистостей

Двоє людей зустрілися і об'єднали зусилля в спільному проекті. У цій співпраці злилися найважливіші компетенції і досвід: якісно і швидко будувати і впроваджувати кращі практики медицини.

Головна перевага клініки — в тому, що в одній будівлі знаходиться повний комплекс медичних послуг. Це поліклініка для дорослих і дітей, в тому числі стоматологія та центр вакцинації, сучасна діагностика (КТ, МРТ, рентген, УЗД, лабораторія), стаціонар на 60 індивідуальних палат, операційні та реанімація. І все це — в центрі житлового масиву, в пішій доступності жителів. Тому в назві клініки з'явилася приставка «top» — найкраща.

Відкриття клініки — це не завершення проекту. Це лише старт — з рівня, який вже зараз у вищій лізі медичної галузі. Ми віримо, що ця клініка, як і інші проекти «Ліко-Холдингу», встановить новий рівень якості, на який будуть рівнятися всі.

ADOS-2: тестування аутистичного спектру
ADOS-2: тестування аутистичного спектру
Відтворити відео
Міома матки: методи лікування
Міома матки: методи лікування
Відтворити відео
Вагінальна хірургія
Вагінальна хірургія
Відтворити відео
Медикаментозне лікування варикозу
Медикаментозне лікування варикозу
Відтворити відео
Всі відео

Наші партнери

Стати партнером
Генеральний партнер
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю