Консультація лікаря терапевта / сімейного лікаря

в TOP CLINIC DENIS

Терапевт — це фахівець широкого профілю, який проводить первинний огляд, призначає лікування, направляє до вузьких спеціалістів. Консультація терапевта — відправна точка для подальшого обстеження і лікування.

До лікаря цього профілю звертаються для ранньої діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки, дихальної, серцево-судинної та сечостатевої систем, шкіри та ін. Терапевт обстежує і готує пацієнтів до операції і спостерігає після неї. Також в його зону відповідальності входить спостереження за пацієнтами, що мають хронічні захворювання, надання допомоги при загостреннях.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 799 грн 719 грн

Лікарі-терапевти

4
Всі лікарі
Ходаківська Олена Вікторівна
Завідувачка відділення, к.мед.н.
Ходаківська Олена Вікторівна
кардіолог, терапевт
Стаж (років):
25
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1553 грн 1399 грн
Черненко Олена Геннадіївна
Завідувачка відділення
Черненко Олена Геннадіївна
лікар невідкладної допомоги, терапевт
Стаж (років):
20
Детальніше Відгуки
Лисак Юлія Володимирівна
Завідувачка відділення
Лисак Юлія Володимирівна
пульмонолог, терапевт
Стаж (років):
23
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 798 грн 719 грн
Коротич Олександра Андріївна
Сімейний лікар
Коротич Олександра Андріївна
лікар сімейної медицини
Стаж (років):
4
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 798 грн 719 грн

Як підготуватися до прийому

Сформулюйте свої основні скарги. Уточніть, як давно вони з'явилися, як змінювалися останнім часом, в яких ситуаціях проявляються.

Підготуйтеся відповісти на запитання лікаря про захворювання, які ви перенесли, хронічні захворювання у близьких родичів, препарати, які ви приймаєте, алергічні реакції. Також доктор поцікавиться вашим способом життя: чи є шкідливі фактори на роботі, шкідливі звички тощо.

Візьміть з собою результати попередніх обстежень: заключення, виписки з історії хвороби та інші медичні документи.

У день прийому відмовтеся від куріння, алкоголю, занадтої кількості рідини. Можливо, лікар призначить дослідження і аналізи, які можна буде провести відразу на місці.

Читати докладніше

Як проходить консультація лікаря-терапевта

Первинна консультація терапевта включає:

Збір анамнезу (історії хвороби). Доктор задасть загальні питання про ваш вік, спосіб життя, перенесені захворювання, препарати, які ви приймаєте. Уточнивши загальну картину, він докладно розпитає вас про скарги, вивчить результати попередніх обстежень.

Огляд. Під час огляду терапевт використовує фізикальні методи, тобто такі, при яких задіяні в основному органи чуття лікаря і мінімум устаткування. Це може бути пальпація (промацування), перкусія (простукування), аускультація (вислуховування стетоскопом) та інші методи. Також доктор виміряє ваш зріст і вагу, частоту серцебиття, артеріальний тиск, прослухає дихання.

Призначення обстежень. Для уточнення діагнозу лікар може призначити лабораторні дослідження (загальний аналіз та біохімію крові, аналіз сечі та ін.) і інструментальні обстеження (ЕКГ, рентгенографію, УЗД, КТ, МРТ).

Призначення лікування. Отримавши результати обстежень, терапевт поставить діагноз і призначить розгорнуте комплексне лікування або направить вас до профільного фахівця — гастроентеролога, невролога, отоларинголога і ін. Терапевт — це той лікар, який «веде» пацієнта: стежить за ходом лікування, координує взаємодію з вузькопрофільними фахівцями, при необхідності призначає додаткові обстеження.

Детальніше: терапія в клініці ДЕНИС

Читати докладніше
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю