Консультація лікаря дерматолога

в TOP CLINIC DENIS

Здорова та красива шкіра завдяки поєднанню сучасних методів медицини та косметології!

Вирішуємо проблеми зі шкірою, використовуючи медичний підхід та усуваючи причину, а потім досягаємо естетичного результату методами косметології.

Консультація дерматолога, всі необхідні обстеження та аналізи, точний діагноз та план лікування – за один візит, не залишаючи клініки.

Читати докладніше
Записатися на прийом Welcome price 989 грн 890 грн

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Медицина + косметологія

  Вирішуємо проблеми зі шкірою, використовуючи медичний підхід та усуваючи причину, а потім досягаємо естетичного результату методами косметології.

   - TOP Clinic DENIS
 • Всі аналізи та обстеження, не залишаючи клініки

  У кожного дерматолога — оснащений процедурний кабінет з цифровим дерматоскопом та іншим обладнанням. У клініці власна лабораторія, багато аналізів готові за годину.

   - TOP Clinic DENIS
 • Комплексний підхід

  Щоб поставити точний діагноз і призначити лікування, лікарі-дерматологи працюють з ендокринологами, імунологами, гастроентерологами, гінекологами, трихологами.

   - TOP Clinic DENIS
 • Економія вашого часу

  Прийом в дату звернення або в найближчий день, в будь-який день тижня, без черг. Запис 24/7 через контакт-центр: онлайн або по телефону.

   - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

   - TOP Clinic DENIS
 • Тактовність, делікатність, конфіденційність

  Дбаємо про ваш психологічний комфорт і довірчі стосунки. Доктор приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, і все пояснить без складних медичних термінів.

   - TOP Clinic DENIS

Лікарі дерматологи

2
Всі лікарі
Войтушенко Галина Миколаївна
Тимчасово не приймає
Войтушенко Галина Миколаївна
дерматовенеролог, дерматолог, дитячий дерматолог
Стаж (років):
19
Детальніше Відгуки
Записатися

Симптоми, при яких потрібна консультація дерматолога

висипання на шкірі: як блідого, так і яскравого кольору;

почервоніння, що лущаться, сверблячі ділянки шкіри, набряклість;

ділянки шкіри, які постійно мокнуть або запалюються;

фурункули, гнійнички;

велика кількість прищів і вугрів;

виникнення нових бородавок і родимок у великій кількості, зміни кольору і розміру тих, що вже є;

зміни вигляду нігтів (кольору, товщини, форми), сильна ламкість;

сильне випадання волосся, його пошкодження, підвищена ламкість, жирність або сухість

Читати докладніше
Як підготуватися до прийому у дерматолога
При висипаннях на обличчі

Не користуйтеся декоративною косметикою. Щоб клінічна картина не була порушена, зніміть макіяж не пізніше, ніж за 2 години до прийому у лікаря.

Не вмивайтеся спеціальними засобами в день прийому, досить просто води. Також не використовуйте засоби для догляду (креми, тоніки, лосьйони) і зовнішні лікарські препарати. Це збереже шкіру в початковому стані і дозволить доктору точніше визначити проблему.

При висипаннях на тілі

Не користуйтеся гелем для душу, милом та іншими уходовими засобами, а також лікувальними препаратами в день прийому. По можливості краще обійтися без душа 1-2 дня.

При проблемах волосся і шкіри голови

Збережіть волосся в «брудному» стані 1-2 дня перед прийомом — не мийте голову шампунями і бальзамами. Це потрібно, щоб лікар оцінив, як працюють сальні залози, чи є утворення на шкірі голови. Для проведення частини дерматологічних проб волосся теж повинне залишатися брудним.

При проблемах з нігтями

Не використовуйте декоративний і лікувальний лак, а також місцеві лікарські препарати в день прийому.

Не стрижіть нігті за 4-5 днів до прийому, щоб вони встигли трохи відрости. Це потрібно, щоб лікар міг взяти аналіз на грибок.

Що ще не забути

Візьміть з собою на прийом в центр дерматології результати попередніх обстежень, висновки лікарів та інші медичні документи.

Складіть список препаратів, які приймаєте зараз або приймали недавно: доктор обов'язково цим поцікавиться.

Згадайте, чи залежить загострення симптомів захворювання від пори року, погодних умов, самопочуття та інших факторів. Ваші спостереження можуть бути корисні лікарю для постановки діагнозу.

Підготуйте питання, які хотіли б обговорити з лікарем.

Читати докладніше

Як проходить консультація дерматолога

Опитування. Лікар розпитає вас про скарги, перенесені захворювання, ліки, які ви приймаєте, уточнить особливості вашого способу життя і харчування, чи є у вас алергічні реакції. Також доктор ознайомиться з вашою амбулаторною картою і результатами попередніх обстежень.

Первинний огляд. Лікар огляне уражені місця, щоб поставити попередній діагноз і задати вам уточнюючі питання.

Продовження збору історії хвороби. Доктор уточнить подробиці перебігу захворювання: як і коли воно почалося, які були відчуття, з чим можуть бути пов'язані загострення і т.д.

Повний огляд. Дерматолог оцінює стан шкіри і слизових оболонок, загальний стан організму. Крім візуального огляду, використовується пальпація (обмацування), огляд шкіри через предметне скло при натисканні, огляд під збільшенням (дерматоскопія), визначення реакції судин на механічне подразнення і інші методи.

Діагностика. Якщо необхідно, для уточнення діагнозу лікар призначає додаткові дослідження, а також консультації у суміжних фахівців. Всі види діагностики доступні в нашій клініці в день звернення. Результати обстежень готові відразу ж або в мінімальні терміни.

Призначення лікування. Зібравши всю інформацію, доктор складе план лікування. Він докладно пояснить, які варіанти лікування є у вашій ситуації, розповість про їх плюси і мінуси і допоможе вам зробити оптимальний вибір. Також лікар дасть рекомендації щодо дотримання дієти і корекції способу життя (за потреби).

Читати докладніше
Акції
Всі акції
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 1
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю