Цінності та місія

Зв`язатися з контакт-центром 24/7
 - TOP Clinic DENIS
Місія

Створити медичний заклад — зразок, точку відліку, де кожна людина: пацієнт, його родичі, медичний та інший персонал зможе доторкнутися до кращих стандартів медичної допомоги та сервісу.

Для наших клієнтів ми — кращий зразок європейської медицини і рівня обслуговування 5 зірок, для наших співробітників — ідеал ефективної і комфортної командної роботи.

Бачення

Стабільно день у день займати позицію зразка в галузі за комплексністю медичних послуг, наданням медичної допомоги гарантованої якості, завжди бути кращими за рівнем сервісу і ефективностю командної синергії.

Цінності

Довіра та чесність

Ми завжди чесні з нашими пацієнтами та їхніми родичами. Ми високо цінуємо довіру і вважаємо за честь використовувати наші медичні знання для вирішення найскладніших завдань, пов'язаних зі здоров'ям і життям.

Потреби пацієнтів — на першому місці

Наш пріоритет — здоров'я, безпека і комфорт пацієнтів Клініки. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш гість отримав індивідуальну увагу та турботу, яких потребує для якнайшвидшого одужання і відновлення.

Сервіс, що перевищує очікування

Наші пацієнти звикли до високого рівня сервісу в інших сферах і очікують відчути турботу і комфорт в Клініці. Ми робимо крок назустріч і передбачаємо очікування наших гостей, даруючи їм увагу і підтримку, з позитивним настроєм щиро готові допомагати нашим пацієнтам.

Сучасна доказова медицина

Ми будуємо Клініку, яка є еталоном в медичній галузі, застосовує всі досягнення доказової медицини, ґрунтуючись на науковій практиці і міжнародних протоколах. 

Взаємоповага та гідність

Лікарі та медичний персонал — гідна та важлива професія. Ми проявляємо взаємоповагу при взаємодії з усіма учасниками нашої діяльності: членами команди, пацієнтами Клініки і їх родичами, партнерами і підрядниками, корпоративними клієнтами.

Командна гра на результат

Наші лікарі не грають поодинці. Тільки спільні зусилля всіх співробітників Клініки можуть привести до першокласного і бажаного результату. Разом великі цілі досягаються набагато легше, швидше і результативніше.

Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 2
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю