- TOP Clinic DENIS

Наша лабораторія отримала сертифікат відповідності системи вимірювань

Наша клініко-діагностична лабораторія отримала “Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005”. Результати аудиту підтвердили, що все вимірювальне обладнання налаштоване правильно, а персонал вміє з ним працювати, що є додатковою гарантією точності результатів лабораторних досліджень.

Чому варто здавати аналізи в клініці ДЕНИС?

Лабораторія знаходиться у будівлі клініки
Всі аналізи можна здати на місці, у комфортних умовах. Дослідження проводяться без затримок. Лабораторія працює з 8 до 20, для стаціонару та термінових випадків – цілодобово.
Більшість аналізів готові протягом години
За допомогою системи пневмопошти біоматеріали з маніпуляційних за лічені хвилини потрапляють до лабораторії. Результати автоматично імпортуються в базу медичної інформаційної системи та одразу доступні вашому лікарю.
Всі види лабораторних досліджень
Загальні клінічні аналізи, біохімічні, гематологічні, імунологічні, гістологічні, генетичні, гормональні та інші дослідження.
Обладнання провідних світових виробників
Всі відділення лабораторії клініки повністю автоматизовані та оснащені сучасним високоточним обладнанням Beckman Coulter (США), Sysmex (Японія).
Гарантія точності результатів
Кожне дослідження проходить обов'язковий контроль лікарями-лаборантами та менеджером з якості лабораторії. Співробітники лабораторії — лікарі і лаборанти вищої категорії з великим досвідом роботи. Всі дослідження контролюються міжнародними програмами зовнішнього контролю.
Безболісний та безпечний забір біоматеріалів
При заборі крові використовуємо якісні вакуумні системи забору світових виробників (Vacutest та S-Monovette – для дітей віком до 3 років). Для взяття мазків застосовуємо одноразові стерильні інструменти, які виймають з герметичної упаковки безпосередньо перед використанням.

Детальніше про лабораторію клініки ДЕНИС

Фотогалерея лабораторії

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю