- TOP Clinic DENIS

Перші 20 малоінвазивних процедур для лікування варикозу

Минулого місяця ми запустили у клініці напрямок флебології. За цей час наші лікарі-флебологи провели вже 20 малоінвазивних процедур для лікування варикозної хвороби, допомагаючи пацієнтам покращити якість життя та зовнішній вигляд.

У клініці ДЕНИС, відповідно до міжнародних рекомендацій, застосовуються прогресивні методи лікування варикозу: поєднання лазерної коагуляції, мініфлебектомії та склеротерапії.

Що це означає для пацієнта?

Без лікарняного та обмежень у способі життя
До роботи в офісі можна приступати через 1-2 дні, до фізичної праці через 7-10 днів. Наступного дня можна проводити звичні гігієнічні процедури.
Відсутність розрізів та швів
Малоінвазивні процедури виконуються через невеликий (1-2 мм) прокол. Ризик ускладнень мінімальний, а відновлення відбувається дуже швидко.
Наркоз не потрібен
Лікування завдає мінімум дискомфорту, достатньо місцевого знеболювання, для якого ми застосовуємо безпечні нетоксичні анестетики. За бажанням можна використовувати медичний сон (седацію).
Лікування за один день
Перебування в клініці в день лікування триває не більше 3-5 годин, час процедури рідко перевищує 1 годину. Через годину після лікування вже можна їхати додому. Якщо потрібно, проводимо процедуру на двох ногах одразу.

Консультація флеболога включає УЗД. Ультразвукове дослідження — «золотий стандарт» діагностики варикозної хвороби. Кабінет флеболога оснащений ультразвуковою системою General Electric Healthcare (США) — для швидкої та точної діагностики на місці безпосередньо фахівцем:

Малоінвазивні процедури виконуються в малій операційній клініки:

Для лазерної коагуляції ми використовуємо сучасні одноразові радіальні світловоди, що робить процедуру безпечною та ефективною:

Усі маніпуляції, згідно з європейськими протоколами, проводяться під контролем УЗД:

Флебологи клініки ДЕНИС досконало володіють сучасними малоінвазивними методиками та успішно працюють з ними понад 10 років. Серед наших лікарів — фахівці, які почали застосовувати лазерну коагуляцію одними з перших в Україні.

Щоб записатись на консультацію до лікаря-флеболога, звертайтесь до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 607 555.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю