- TOP Clinic DENIS

Перші операції з ендопротезування (заміни суглобів) у клініці

За останні місяці команда ортопедів-травматологів клініки провела кілька успішних операцій з ендопротезування колінних та кульшових суглобів.

Ендопротезування — це операція, при якій пошкоджений або зношений суглоб замінюють ендопротезом. Ендопротез — штучний суглоб, який має таку ж анатомічну форму і може рухатися так само, як і справжній.

Ендопротезування суглоба призначають у разі, коли хвороба або травма призвели до руйнування хряща або кісток у суглобі, що спричиняє сильний біль та обмеження руху. Ендопротезування допомагає усунути біль та повернути суглобу рухливість, допомагаючи людині повернутися до повноцінного життя.

На фото та відео: наша операційна команда виконує тотальне ендопротезування правого колінного суглоба у пацієнтки з гонартрозом 4 стадії.

Для ортопедичних операцій у клініці обладнано окрему операційну, оснащену обладнанням та інструментарієм провідних медичних брендів — STORZ (Німеччина), Olympus (Японія), Aesculap (Німеччина).

Панелі над хірургічним столом — це системи ламінарного потоку повітря, за допомогою яких повітря над столом очищується до повної стерильності. Ламінарний потік поглинає повітря з бактеріями і відразу ж переміщує його у вентиляційну систему.

Кваліфікація та досвід наших хірургів, а також оснащеність операційних дозволяють виконувати ендопротезування будь-якої складності. Ми готові братися за складні випадки, у тому числі, коли необхідно онко-ендопротезування, ендопротезування при великих кісткових дефектах.

Ми використовуємо лише якісні ендопротези провідних виробників США, Європи, Великобританії. Усі протези – із сертифікатами відповідності від виробників, завезені в Україну офіційно.

Після операції для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма реабілітації, яка включає план відновлення, лікувальну фізкультуру, медикаментозну підтримку. Процес ретельно контролюється лікарем реабілітологом і ортопедом-травматологом.

Очолює напрямок Галузинський О.А. — кандидат медичних наук з досвідом роботи понад 20 років, автор 65 друкованих наукових праць, 6 патентів, зі стажуваннями у провідних клініках Бельгії, Туреччини, Чехії, Польщі, Таїланду, Індії.

Детальніше про напрямок: ендопротезування суглобів у клініці ДЕНИС

Щоб записатися на прийом до ортопеда-травматолога, звертайтесь 24/7 до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 607 555, оператори завжди готові відповісти на ваші запитання.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю