- TOP Clinic DENIS

Як влаштована клініка: аналізи крові протягом години

Рубрика «Як влаштована клініка» присвячена нашим «залаштункам» — внутрішнім процесам, не помітним пацієнтам, але важливим для злагодженої роботи всієї великої та складної системи.

Серед переваг клініки ми часто згадуємо швидкі та точні результати лабораторної діагностики. Наприклад, основні аналізи крові готові менш ніж за годину. Як нам це вдається? Щоб розібратися, простежимо весь шлях — від моменту, коли ви приходите на рецепцію клініки і до повідомлення про готові результати на вашому телефоні.

На рецепції вас зустрінуть адміністратори та направлять до маніпуляційного кабінету поліклініки.

У маніпуляційному кабінеті медсестра проводить забір крові. Сучасні вакуумні системи дозволяють робити це швидко, безболісно та безпечно, без утворення гематом у місці проколу. Ми використовуємо системи світових виробників Vacutest та S-Monovette (для дітей віком до 3 років).

Після забору крові медсестра запропонує вам смачний натуральний смаколик. Фруктовий рол BOB Snail без доданого цукру та барвників допоможе відновити сили та підніме настрій.

На кожну пробірку наклеюється індивідуальний штрих-код, щоб гарантувати, що біоматеріали не переплутають і виключити помилки людського фактора. Потім пробірки упаковуються у спеціальну колбу.

За допомогою системи пневмопошти біоматеріали з маніпуляційних кабінетів за кілька секунд потрапляють до власної лабораторії клініки. Жодних додаткових затримок та очікування, поки їх доставить медсестра.

З пневмопошти колби з пробірками потрапляють до відділу реєстрації та сортування біоматеріалів, а потім відразу ж направляються на дослідження.

Всі відділення нашої лабораторії повністю автоматизовані та оснащені високоточним сучасним обладнанням Beckman Coulter (США), Sysmex (Японія). Обладнання має високу продуктивність — тобто дозволяє досліджувати велику кількість зразків в одиницю часу.

Наприклад, система Beckman Coulter AU480, основний первинний аналізатор для біохімічних досліджень, дозволяє обробляти до 400 проб крові на годину.

Біоматеріали для кожного дослідження реєструються за допомогою зчитувача штрих-кодів, все автоматизовано, що виключає помилки та плутанину.

Результати автоматично імпортуються в базу медичної інформаційної системи та одразу доступні вам та вашому лікарю в клініці ДЕНИС.

Тим часом ви можете відпочити та випити кави у Safari Cafe на другому поверсі клініки.

Результати готові! З моменту приходу до клініки минуло лише 32 хвилини.

Якщо вам необхідно здати аналізи, звертайтесь до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 607 555, оператори завжди готові відповісти на ваші запитання.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю