- TOP Clinic DENIS

Як влаштована клініка: пральня

У рубриці «Як влаштована клініка» ми розповідаємо про наші «залаштунки» — внутрішні процеси, не помітні пацієнтам, але важливі для злагодженої роботи всієї великої та складної системи.

За затишок та чистоту в нашій клініці відповідає Служба хаускіпінгу — як у найкращих готелях. Завдяки співробітникам хаускіпінгу наші лікарі та медичний персонал щодня отримують свою уніформу чистою та випрасованою, а в номерах стаціонару завжди бездоганна постільна білизна.

Щоб якість прання відповідала найвищим стандартам, ми не довіряємо цей процес стороннім організаціям. У клініці обладнана власна пральня, оснащена професійною технікою Electrolux.

У пральні встановлено пральні машини бар'єрного типу. Це означає, що завантаження брудної білизни проводиться в одному приміщенні, а вивантаження чистої — в іншому.

Блок пральні включає кілька окремих приміщень, а процеси побудовані таким чином, щоб брудна і чиста білизна не перетиналася (відповідно до вимог МОЗ). Перехід із “брудних” приміщень у “чисті” організований через спеціальний шлюз, де працівники обробляють та дезінфікують руки. Також передбачено окремий шлюз для миття візків.

Потрапляючи в пральню, медичний одяг та білизна для палатного фонду сортується за ступенем забруднення — це дозволяє точно підібрати параметри та температуру прання.

Для прання використовуються засоби Ecolab (США) — світового лідера у розробці рішень для захисту води, гігієни та запобігання інфекціям.

Для прання засобів прибирання для медичного департаменту та служби хаускіпінгу в пральні передбачено окреме приміщення та пральні машинки.

Прасувальний цех обладнаний пресом для прасування, парогенератором, прасувальним столом з автоматичним вилученням пари.

Для зберігання чистої білизни виділено окрему кімнату.

З пральні чистий медичний одяг забирає каштелян та доставляє у роздягальні для персоналу.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю