- TOP Clinic DENIS

Нові програми спостереження дітей до року

Щоб потурбуватися про здоров'я наших маленьких пацієнтів, ми створили програми спостереження дітей до року. Це не просто стандартний набір послуг, а ретельно підібраний комплекс лише необхідних консультацій фахівців, обстежень та аналізів. Все, щоб ви були впевнені, що здоров'я дитини під надійним контролем.

Автор програм — Хоменко Вікторія Євгенівна, завідувачка відділення педіатрії клініки ДЕНИС. Вікторія Євгенівна — кандидат медичних наук, лікар із 36-річним досвідом роботи, викладач та автор наукових робіт.

 

ЧОМУ ПРОГРАМИ ЗРУЧНІШІ, НІЖ ОКРЕМІ ВІЗИТИ ДО КЛІНІКИ?

Комплексне ведення дитини до року
Програми включають регулярні огляди лікарем-педіатром у клініці та вдома, консультації вузьких фахівців, обстеження та аналізи. Тільки найнеобхідніший набір послуг, який до того ж обійдеться дешевше, ніж якщо купувати їх окремо.
Зручність, спокій та впевненість
Ваш особистий педіатр знає малюка з народження та спостерігає за його здоров'ям у динаміці. Малюк завжди під надійним наглядом досвідчених лікарів. Ви заздалегідь знаєте, коли дитині знадобиться огляд фахівців, обстеження та щеплення.
Усі аналізи та обстеження в комфортних умовах, не залишаючи клініки
Власна лабораторія (більшість аналізів готові за годину), КТ, МРТ, рентген, УЗД. Вам не доведеться виходити з дитиною на вулицю, ходити між відділеннями чи кудись їздити, щоби пройти обстеження.
Послуги медичного асистента
Асистент записує на прийоми, стежить за вашим розкладом консультацій та обстежень, допомагає у будь-яких питаннях щодо обслуговування в клініці.

 

Детальніше ознайомитись з програмами спостереження дітей до року, переліком включених послуг та вартістю можна на сторінках:

 

Щоб отримати додаткову інформацію та придбати програму, звертайтесь до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 607 555.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю