- TOP Clinic DENIS

Операції з остеоінтегративного протезування пораненим українським захисникам

Вперше в Києві українські ортопеди-травматологи в Клініці ДЕНИС безкоштовно проведуть оперативні втручання з остеоінтегративного протезування пораненим українським захисникам. Операції будуть виконуватись за новітньою методикою, при якій протез кінцівки імплантується в кістку.

Проблема протезування військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій, стає все більш актуальною. Після 14 місяців війни, на жаль, вже є багато пацієнтів з короткими ампутаційними куксами (частина кінцівки, що залишилася після травми), які дуже складно протезуються: використання протезу є болісним та вкрай незручним. 

Єдиним виходом для відновлення повноцінного руху є остеоінтегративне протезування. Особливість таких протезів в тому, що вони не одягаються на ампутаційну куксу, а вживлюються безпосередньо в залишок кістки. Такий підхід дає пацієнту кращу якість життя, адже протез забезпечує повний діапазон руху і його можна носити цілодобово.

В операціях візьме участь видатний хірург-ортопед, шведський професор Рікард Бранемарк (Rickard Brånemark), який прибуде в нашу країну на запрошення голови Української асоціації остеоінтегративного протезування, завідувача відділення ортопедії і травматології Клініки ДЕНИС, Галузинського О.А. Професор Бранемарк є засновником цієї технології протезування та провів понад 200 таких операцій.

Перші три пацієнти з ампутаційними куксами стегна та гомілки будуть прооперовані в Клініці ДЕНИС 17-18 травня. Для бійців операції повністю безкоштовні. За роботою ортопедів-травматологів будуть спостерігати та переймати досвід декілька десятків вітчизняних лікарів.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю