- TOP Clinic DENIS

Перші ЛОР-операції в клініці

Минулого тижня в клініці було проведено перші ЛОР-операції. Оснащеність наших операційних та професіоналізм команди дозволяють виконувати хірургічні втручання різного ступеня складності як для дорослих, так і для дітей.

Для більшості ЛОР-операцій ми використовуємо сучасні малоінвазивні ендоскопічні методики, завдяки яким відновлення після втручання відбувається максимально швидко. На сьогоднішній день це найбільш безпечний, точний і щадний метод лікування ЛОР-патологій.

Ендоскоп — це спеціальний зонд з відеокамерою, зображення з якої передається на монітор у багаторазово збільшеному вигляді.

Проведені операції були комбінованими. Першій пацієнтці проведена корекція переділки носа (ендоскопічна септопластика), зменшення нижніх носових раковин для покращення носового дихання (вазотомія) та прооперована клиноподібна пазуха з рецидивуючим гнійним запаленням (ендоскопічна  ендоназальна сфеноїдотомія). 

Другому пацієнту були виконані ендоскопічне розширення отвору гайморової пазухи — лікування та профілактика хронічного гаймориту, септопластика та підслизова вазотомія носових раковин через тривалу залежність пацієнта від судинозвужувальних крапель. 


 

Оперуючий хірург Євген Ягельський, керівник ЛОР-служби клініки — про результати перших операцій:

«Обидва пацієнта виписані додому вже на другий день з гарним самопочуттям, без тампонів та з помірним носовим диханням. Звичайно така магія — це заслуга роботи всій команди! Від контакт-центру до стерилізаційного відділення. Моя щира вдячність всім! Разом ми зможемо все! І навіть більше!».

Щоб записатися на прийом, звертайтесь 24/7 до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 607 555, оператори завжди готові відповісти на ваші запитання.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 1
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю